Автор-упорядник збірки цитат Стешенко Володимир Володимирович

 «Не роби зла! Воно – повернеться. Як не на тебе, так на твоїх нащадків. Зло ніколи не приносить добра. А найбільше зло породжується заздрістю». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Зло має одержувати відсіч!» © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Кажіть людям правду!» © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Якби я начальником був, то я їх навчив би»… © Ясновидець Дід Петро Утвенко про можновладців.

 

«Завжди думай, що сказати людям!!!» – так повчав Бог іще молодого Ясновидця Петра Утвенка!

 

«Бог, що між мертвими ходить, – маленький (показує як зріст малої дитини)… І в Нього отака борода (довга, показує), аж тягнеться… Він рівний, борода сива-сива, а лице молоде… Говорив зі мною весь час по-нашому… А де живі люди, – Той здоровий, наче чоловік на чоловікові (по висоті дістане й до стелі), могутній, красивенний такий і ще й сказав мені, що робити»… © Ясновидець Дід Петро Утвенко про Богів.

 

«Того ніхто не зробить, що я зроблю!» © Дід Петро Утвенко про свій Божий Дар Ясновидіння.

 

«А прикро, знаєте, що так… тоді був молодий, та дурний»… Мудрість від старця, що не використав Божого ДАРу Ясновидця ліпше, слухаючи невігласів. © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Обдурять… Кожний хоче більший чемодан (з грошима)». © Ясновидець Дід Петро Утвенко про продажність натури людської недалекоглядної, особливо хто при владі.

 

«Брехати не треба людям. Хворим особливо! Кажи правду – і людина учиняє, а набрешуть (лікарі, що – рак) – людина умирає, або вішається, або топиться». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Інопланетяни здорові такі, високі» в скафандрах та з руками нижче колін прилітали в НЛО, щоб вкрасти для дослідів Ясновидця Діда Петра Утвенка.

 

«Допомога людині не може бути засобом для наживи!!!» © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Земля буде сідать… Європа може піти під воду». © Пророцтво Ясновидця Діда Петра Утвенка.

 

«Великий астероїд, що наблизиться приблизно у 2019 році, обмине Землю». © Пророцтво Ясновидця Діда Петра Утвенка.

 

«Людей знищить сарана (гусінь)!» Це найбільша небезпека для людей, бо може знищити все. © Пророцтво Ясновидця Діда Петра Утвенка.

 

«З приходом до керівництва державою жінки буде трохи легше людям». © Пророцтво Ясновидця Діда Петра Утвенка.

 

«І заживемо в Україні краще, набагато краще, лише коли винайдуть таку “цяцьку”, що замінить ядерні електростанції». © Пророцтво Ясновидця Діда Петра Утвенка.

 

«Діду, а кажуть, що сіль – це біла смерть, вчать, що поменше їсти її треба, так?»

Дід Петро: «Еге – не ваша правда… Світ нині стоїть на брехні!»…

«І сіль треба їсти, і ПРАВду Знати!» – Володимир Стешенко

 

«вона тут помирає (людина у Нашому Світі), а там народжується (у Тому Світі, отримуючи Нове Тіло). Назад не повертається!». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Попи і цигани – одне. справжні брехуни. Вони Бога не бачили, а я бачив! це вони тільки поприписували собі (регалії та права). Мішки повдягали на голову і ходять». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Вавка по те… по-жіночих, а болять груди (нюанс важливий для діагностики). Душить горло, голова болить із лівого боку, в попереку… Так що раку нема». Від хвороби жіночих органів (піхви, яєчників) біль розповсюджується й на низ живота, і на поперек у правому боці спини, і на груди (мастопатію приписують), і на серце, й на горло (душить), і на лівий бік голови, ще й призводить до варикозного розширення вен на ногах. Ясновидець Дід Петро Утвенко спас десятки тисяч жінок, вилікувавши без ножа…

 

Ясновидець Дід Петро: «За труною не плач (махнув рукою)!» Життя-то Там – продовжується! Треба лише згадувати, що людина доброго в Нашому Світі зробила, запрошувати на визначні дати (хоч і подумки), брати в дорогу для захисту, тощо! © Володимир Стешенко.

 

«Будемо жити, як помремо!» © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Діду, а чи може людина довго жити?» Дід: «Може, але психи доведуть»… © Володимир Стешенко, Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Гроші – то папірці, честь головне! Вони повинні бути зароблені чесною працею, будь-якою корисною роботою, – тоді від них і людині буде добро»… © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«На стать майбутньої дитини впливає тільки чоловік, причому його ліва нирка – «дає» дівчаток, а права – хлопчиків!» – Так повчав Ясновидець, який знав багато нюансів.

 

«Молодим мамам треба роз’яснювати, що після відлучення дитини від грудей, у жодному разі їй більше не можна давати циці. Бо з такої дитини потім виросте погана на очі людина – буде зурочувати інших. Навіть якщо перейде дорогу – теж зурочить. А це – біда для всіх». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Не слід уживати всередину прополіс або ріди­ни, настояні на ньому. Прополіс – це бджолиний клей із приємним ароматом. Але він забиває сечоточники. Навіщо ж прирікати себе на хірургічну операцію, коли цього можна уникнути». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Для профілактики хвороб, пов’язаних із печін­кою, нирками, шлунком, рекомендую жувати мак (по одній столовій ложці тричі на день), але не запивати нічим»… © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Для загоювання печінки добре допомагає плавун, заварений на молоці (звечора заварити склянку молока та 3 стеблини плавуна і пити з наступного дня по півсклянки рано і ввечері 11 днів)». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«На тілі кожної людини є 773 точки, яких не можна чіпати, бо кожна – життєво важлива. Це особливо слід знати хірургам, аби під час операцій обминати ці точки. Часто ж трапляється: операція пройшла вдало, пацієнт опритомнів після наркозу, а потім – раптово помер, або через день-два. Бо десь скальпель пройшов через одну або кілька таких точок. Ось і все». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Пива вживати не рекомендую, а також напої – такі як кока-кола та пепсі-кола.

В них утворюються аміачні сполуки і – роз’їдається печінка». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Якщо вдарено голову, треба на ніч обмазати її чистим оцтом (тільки не яблучним) і зав’язати теплою хустиною (шарфом, шапочкою) до ранку. Таку процедуру роблять 9 днів – погана кров розсмоктується». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Від неврівноваженості, нервових зривів, психічних переживань заварюють пустирник і п’ють по склянці, як чай». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Після вправлення хребців, для зміцнення дисків, очищення крові, коли «крутять» руки та ноги, можна жувати окопник (живокіст) – 2 см корінця (тільки помити й не очищати, залишити чорну шкірку) один раз на день 22 дні підряд (звечора або вранці)». ©  Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Хлібину ніколи не можна класти на стіл, чи в хлібницю сподом догори, бо в господі хліба не буде». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Після заходу сонця з дому нічого не можна давати або позичати – ні грошей, ні речей, ні харчів. Бо то – на пустку, на злидні». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«На весіллі можна дізнатися, хто з гостей поганий на очі та думку. Придивіться, хто хапає цукерки й монети, якими за нашим обрядом мама дівчини обсипає молодят, на льоту, а не бере із землі? Отих і остерігайтеся. А краще молодій і молодому приколоти до верхнього одягу по шпильці – «замкнути» їх від недобрих поглядів». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Якщо відчуваєте, що після спілкування з негативною людиною (вампіром) у вас настає душевний дискомфорт, незрозуміла втома, виснаженість, – намагайтеся надалі уникати таких спілкувань. Узагалі ж можна при спілкуванні сісти, схрестивши пальці обох рук і прикривши ними сонячне сплетіння». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Неглибокі рани, подряпини найкраще гоїти соком чистотілу. Воно й знезаражує, і сушить, і лікує. Бо в чистотілі йоду багато». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Воду з купелі малої дитини не можна виливати після заходу сонця. Так само і сміття, що нагромадилося за день у хаті, краще залишити на ніч, а викинути вже вранці». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Жінки мають утримуватися від консервування овочів і фруктів, солінь, квашень під час місячних. Інакше, все позриває, прокисне і пропаде». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Пийте лише чисту воду. Кінь ніколи не питиме поганої води. Отож і дивіться: де п’є кінь – там вода чиста, придатна для вживання». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Коли ж воду відстоюєте, не пийте на два пальці осад солей та «тяжку» воду». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Щоб запобігти підступному цукровому діабету, треба їсти квашені овочі, пити розсіл квашених у діжці огірків, а не вживати мариноване. Для лікування цукрового діабету – пити розсіл із квашених у діжці огірків або помідор тиждень-два». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Від нечисті (злого духу, недоброзичливих гостей і заздрісних очей, здатних до зурочення) біля вхідних дверей усередині оселі завжди тримайте невеличкого віника. Можна ставити його в куточку догори – всяке відьмацтво зачепиться об нього і не проникне до господи». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Жінкам бажано носити намиста, а чоловікам виріб із осики – буде вам захист від нечисті поза домом». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«В оселі завжди треба тримати Святу воду. Сон­це її, а не попи, освячує у відповідних фазах орбіти, що її проходить Земля. Найсильніший заряд кос­мічних сил вода дістає на Водохреще. Варто наб­рати води в посудину… в ніч з 19-го на 20-те січня з 00:30 до 02:30 (за місцевим часом)!.. Набирати можна будь-де, але краще з криниці, з джерела, щоб поменше хімії було. Пити Святу воду треба потроху, один-два ковт­ки тоді, коли, як кажуть, припекло. Хтось поганим оком поглянув на вас – умийтеся святою водою, і вам стане краще. Малу дитину покропіть, і вона легше перенесе хворобу. Оселю покропіть, і про­женете нечисту силу». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Немовлят молоді батьки не повинні показувати впродовж шести тижнів ні рідним, ні друзям, ні знайомим. Доки навколо нової людини сформується і зміцніє біооболонка (аура). Тоді дитина буде менш вразлива до зурочень і хвороб». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Щоб схуднути, треба перед сніданком (за півгодини) з’їсти дві столові ложки дрібно нарізаної свіжої капусти, через тиждень-два побачите зміни на краще. Для більшого ефекту – два тижні їсти тільки свіжу капусту». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«У спеку не можна пити газованих напоїв, пиво, бо там є консерванти (аміак), а це смертельно небезпечно для тисяч людей з ослабленим імунітетом. Тому багато випадків, що гинуть від інсультів та інфарктів, а по суті було отруєння організму. Пийте узвар, чай, квас, криничну воду, кисляк – і нічого не трапиться»… © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Золотий ус (Каллізія запашна з Мексики) – отрута! Всередину не вживайте ні краплини!» © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Бог карає за зло. Не всіх зразу. Одних тепер, інших – у дітях або внуках. Такий Закон у Всесвіті». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«На ніч не переїдайте. Від пізньої вечері взагалі краще відмовитися. Чай, кефір, легенький бутерброд. Від нерівномірності вживання їжі страждає шлунок – звідси й різні болячки». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Узимку треба їсти побільше овочів і фруктів: яблука, моркву, капусту свіжими, варені гарбуз і бу­ряк, сушений чорнослив. Робіть частіше січене (мелене на машинці) сало з часником, намащуйте на хліб – воно й проти грипу, й для зміцнення імун­ної системи». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Грип не любить цибулі. З’їв цибулину – і перестане». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Кавуни дуже корисні для очищення нирок». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Чоловікам допомагає петрушка, корінь петруш­ки, горіх волоський, а особливо – калган»… © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Шкодить чоловічій силі материнка. Як вип’є – розпрощається з чоловічою силою». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«У жінок мастопатію молочної залози (грудини) не треба різати, бо перейде на іншу грудину. Потрібно вилікувати піхву (яєчники), і все пройде само!» © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Лавровий лист – отрута, дуже шкодить здоров’ю. Зокрема запах може призвести до викидня у вагітної жінки, навіть на 9-му місяці». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Грижі можна лікувати без ножа»… © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Добре справляється з «виряченими» венами на ногах житнє тісто». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Від багатьох хвороб (навіть від онкологічних) добре допомагає «пилок ялівцю» (з сосни Банкса), зібраний у травні місяці … беруть чайну ложку пилку на пляшку «Кагору». Вживати … по півтори столової ложки тричі на день за 30 хвилин до їжі… виразку без ножа лікує… висока температура знімається дуже швидко… тощо – чудодійний пилок»… © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Для виліковування хворого серця та профілактики цінний «пилок ялівцю» з сосни Банкса, пустирник, шипшина, мед». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Раку ніякого немає, а часто на все, що опухло, медики кажуть – рак. Не вірте невдахам-діагностам! Рак – це є трахнін, а трахнін – миш’як, якщо вже введено в тіло, то кров згортається (по нозі ніби гусяча шкіра – пухирці з’являються)… і ніхто не може сказати, від чого тіло гниє, і пишуть – рак. А воно все лікується – тільки знати, що і як. Колють шкідливі синтетичні «вітаміни» В12, В8, В6 (Б12, Б8, Б6). Цього не можна робити! Бо, якщо тіло не зможе вивести цей бруд, він збереться в найслабшому місці й утвориться «ракова» пухлина. І вирізати її не треба, треба очистити – «розчинити» і вивести з організму бруд». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Будра плющовидна (розхідник звичайний, блющик, собача м’ята – трава, як барвінок, бузковим цвіте, з округлими листочками) заварити як чай і пити без цукру тиждень-два і розійдуться вузли та нарости, на які лікарі кажуть, що це ракові пухлини». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Якщо тіло видається «мертвим» (кров не надходить у капіляри) можна пити «Живу» воду (виготовляється методом електролізу) по ковтку-два в день 12 – 13 днів. «Жива» вода також знімає загострення виразки шлунка, можна використовувати проти всіх хвороб, пов’язаних із поганим протоком крові, та для омолодження організму. «Мертвою» водою можна промивати рани – швидше загоюються». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Від гаймориту, нежитю, поліпів добре допомагає йоддицерин»… © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«П’ятипал, або перстач білий заварюють і п’ють, як чай, від хвороб горла та лікують ним гланди – тоді їх не треба вирізати». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Людині не слід лягати спати завидно, до заходу сонця, – це нездоровий сон, він негативно впливає на центральну нервову систему і збиває ваш психологічний маятник рівноваги». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Час має бути один – крутіння стрілок на літній та зимовий час шкідливе!» © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Біля хати (ближче шести метрів) не можна саджати березу та дуба, бо коли крона стане вищою за покрівлю чи ваш поверх у багатоповерхівках – у хаті буде небіжчик». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Обсаджувати город ялинками дуже корисно, бо вони забирають на себе магнітні бурі – тому й легко почуваєшся в хвойному лісі». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Якщо самотня молода жінка – вдова чи дівчина – втратила надію вийти заміж, але бажає завести дитину, її проханню не можна відмовляти. В тому немає гріха. Кожна жінка має право на особисте щас­тя. Якщо Бог не дав шлюбу, то нехай утішиться си­ном або донькою. Коли в державі більшає щасли­вих людей, вона буде розвиватися. Коли ж переважають знедолені, обділені особи­стим щастям, каліки й престарілі, – таку державу очікує загибель і забуття. Прислухайтеся до Коб­заря: … Нічого кращого немає, / Як тая мати молодая / З своїм дитяточком малим»… © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Для збереження сімей повчав молодих чоловіків, щоб на чужих молодиць дуже не заглядались, а молодиць – не розбивати сім’ї та за красунчиками дуже не полювати». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Дід Петро бачив Бога Нашого Світу, описав Образ Його як високого, молодого, здорового, наче чоловік на чоловікові (по висоті дістане й до стелі), могутнього, красивенного такого Творця і Вседержителя Всесвіту, Найбільшого Чоловіколюбця і Найсправедливішого Управлінця, Дарувальника Долі! Все у Нього в ладу і вчасно!» © Володимир Стешенко.

 

«А найцінніше, – це те, що Ясновидець Дід Петро, маючи таку потужну духовну силу, чесно признався: «Який же я був дурний, що всіх їх слухав!» Звісно, що з таким даром людина могла домогтися справедливішої організації життя, і не лише для себе»… © Володимир Стешенко.

 

«Усі однакові, не треба нікого боятися, немає обраних, думай, що робиш, не роби зла, за справедливість треба боротися, зло має отримувати відсіч; не слухай тих, хто стримує планомірний розвиток, – сам не справляєшся, проси допомоги, об’єднуйтеся»… © Висновки з «…Книги № 1…» Володимира Стешенка.

 

«Дід Петро бідкався через те, що Україну окупували злодії та бандити, а народ мовчить і вимирає!» © Володимир Стешенко.

 

«Чорнобиль, штучно зруйнований, – нині біда для всього людства, бо там було закладено дуже багато палива, тлітиме триста років, і він досі «пихтить», а коли вітер у бік Києва, то, як зауважив Дід Петро, – голови у людей слабих болять сильніше, а хворі на серце – злягають»…

 

Дід Петро повчав: «Якщо з добрими намірами робиш свою справу, то вже несеш людям позитивну енергетику»… © Володимир Стешенко.

 

«Якщо ти пишеш, вкладаючи в написане тепло своєї душі, люди відразу це відчують, їм хотітиметься читати й читати, набиратися твоєї інформації, твоїх думок і вражень, поповнювати свої знання й емоції, освіжувати власні відчуття». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Тоді ти – як садівник. У доглянутому, квітучому, затишному саду людина сама розцвітає й оздоровлюється, їй хочеться кохання й пісень. У занедбаному, забур’яненому саду, де чорніють пеньки й віє порожнечею, людина почуває себе чужою, їй тривожно і вона хоче вийти геть»… © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«Отож, якщо ти вклав у цю чи іншу свою книгу тепло своєї душі, вона вже має позитивний енергетичний заряд. Вона – корисна. Якщо твої помисли чисті й добрі, то й ці помисли здатні зцілювати інших. Думка лікує. Слово зцілює. Спрямована думка і спрямоване слово зцілюють подвійно». © Ясновидець Дід Петро Утвенко.

 

«А в Біблії правда?» Дід Петро: «Ці нинішні переклади – це вибірки тільки… Біблію (старого зразка) читати треба не так, як ви думаєте… На цій сторінці читаєш, а через 5-10 сторінок відповідь… Від Петра (послання) не прочитаєш інакше»… © Володимир Стешенко.

 

Дід Петро: «На брехні світом не в’їдеш! Треба правду людині казати, і одне слово – людина учиняє. А людині навіювати – набрехав, рак, там те є, те… – і вона вже зразу готова (втрачає силу боротися, а то й накладає руки на себе). А людині треба правду казати! А правду сказав, і вона, о, – значить немає нічого, все (вже не буде непотрібні думки генерувати та чахнути від них!)… І показати – де вавки, звідки вони… Я і розказую і покажу де все… і скажу ще й чим лікувати»… © Володимир Стешенко.

 

«А як правильно чинити в житті, приймати рішення? Як жити?» Дід Петро (сумно так): «Світ (нині) на брехні!.. Як? – Не бреши… Думай – що правда, а що ні. Отак і жити. Ще буде всього»… © Володимир Стешенко.

 

«А настане такий час, що люди будуть більше любити одне одного, жити по справедливості?» Дід Петро: «Як зміниться влада, – то й буде… жінка буде командувати»… © Володимир Стешенко.

 

«А людина може 300 років жити? Чи десь до 120?» Дід Петро: «150. Я бачив два. І той, що 150 – молотить, а той, що 90 – сидить на снопу. Той молотить, що 150, молодий, червоний такий, а той сидить жовтий». Ведучий-оператор: «А чому така різниця? Як же так робити, щоб до 150 років дожити?» Дід Петро: «Як жити й нічого не думати (поганого), то будеш жити… А так психи ті замучать». Ведучий-оператор: «Треба захищатися від психів. Розробити захист від цих психів».

Дід Петро: «Да»… © Володимир Стешенко.

 

«А з малку все вже про всіх і бачили?» Дід Петро: «Да… Мати тільки тоді й повірила, як я сказав, що будуть лаяти тебе на роботі. Тоді вона прийшла – правду сказав, що лаяли добре… А так не знали (що міг бачити, бо тоді ж казали, що мов, дурний)… І баба (Люба) не знала, тільки писала на фронт: хто тобі… (повідомляє мов, що дома діється, відповідала на гострі зауваження Ясновидця)»… © Володимир Стешенко.

 

«Мертві всі окремо. Усі в полотняні довгі одежі вдягнені, як батюшки. Немає Там одягу так, як вбираються Тут у нас. Тільки що вони більші всі, вони високі всі – тіла вищі, ніж у Нашому Світі були. А капуста родить така, що вдвох головки не піднімеш, ні за що не піднімеш, така здоровенна… Там і коні є, і трактори є – все Там є… Таке все дивне та більше, ніж у Нашому Світі… Чоловік і жінка є (за образом лиця й тіла схожі на земні Нашого Світу), але вони не розуміють цього, немає різниці для них, тобто вони середнього роду – дітей не роблять. Всі абортовані дітки в Тому Світі сидять окремо і чекають на матір, котра прийде і їх погодує, догляне. Вони там сидять голі, маленькі, синенькі-синенькі, похнюплені, у них немає нічого, голівки посхиляють отак… А всі останні душі, які вже пішли у Той Світ, отримують нові тіла (за Велесовою Книгою – також) та роблять те, що й у Нашому Світі до смерті робили: працюють, можуть допомагати й живим людям Нашого Світу. Тож робіть добро для радості та щастя, то й Тут і Там буде Вам веселіше… От так от!» © Ясновидець Дід Петро Утвенко про Той Світ.

 

Лише «ПРАВ-ДА – кОРисНА для ЗдоРов’Я!» © Володимир Стешенко.

 

«Бог не допустить тотального знущання над людством»… © Висновок з «…Книги № 1…» Володимира Стешенка.

 

«Політика так само як і Релігія лише використовує Природні Божі Закони та Дари собі на користь! І від того, як це здійснюється, залежатиме і добробут усього народу в країні!» © Володимир Стешенко.

 

«Сонце своєю енергією дає нам можливість жити і забезпечує абсолютний прибуток від природних процесів, а люди лише все перерозподіляють між собою! І чим справедливіше та по-хазяйськи буде організовано розподіл, тим нашому людству буде довше житися в радості й достатку на унікальній тендітній планеті Земля»… © Володимир Стешенко.

 

«Усякий, хто шукає ПРАВду, повинен володіти мужністю та силою духу впоратися з нею!» © Володимир Стешенко.

 

«Розуміти потрібно, що патріотизм треба виховувати на любові до свого народу, а не на ненависті до свого чи іншого!» © Володимир Стешенко.

 

«І на Той Світ із собою нічого не забереш – Там усе по іншому!»… © Висновок з «…Книги № 1…» Володимира Стешенка.

 

«Бережно ставтеся до своїх закладених при народженні та здобутих сил – на довше вистачить, та й більше встигнете добра зробити для нащадків. Не куріть, не пийте алкоголю, не бешкетуйте! Не спокушайте й Божого терпіння, бо все у світі взаємопов’язано і в просторі, й у в часі!» © Висновок з «…Книги № 1…» Володимира Стешенка.

 

«Хіба ж хтось волю дасть? За свободу та волю – треба боротися»… © Висновок з «…Книги № 1…» Володимира Стешенка.

 

«Не бійся! Не лінуйся! Не бреши! Родичів не ображай! Чужинцям не довіряй! Ворогам не прощай! Свого не віддавай! На чуже не зазіхай! Не будь рабом! Не май справи з іудою!» © Орійські заповіти наших пращурів.

 

«Любіть Усе – і тільки тоді Все полюбить Вас!» © Володимир Стешенко про Природу.

 

«Будьте в гармонії з навколишнім Світом. Не шкодьте Йому – і Він Вам віддячить своєю службою». © Володимир Стешенко про Природу.

 

«Не забувайте, Люди, робити добро і Ви відчуєте тепло у своїх душах»… © Володимир Стешенко.

 

«Любіть Життя! Людина – не раб, Людина – Творець!» © Володимир Стешенко.

 

«Робіть те, від чого дітям Вашим не буде соромно за Вас». © Володимир Стешенко.

 

«Старайтеся вчиняти так, як хотілося б, щоб вчиняли з Вами». © Володимир Стешенко.

 

Треба Жити за принципом як у народній мудрості – «собаки гавкають, а караван іде!» Неодноразово Дід Петро говорив: «Нікого й нічого не треба боятися! Всі однакові!» Загартовуйте себе! Лише Добро може спасти Світ! © Володимир Стешенко.

 

«Хорошим починанням Жити!» © Володимир Стешенко.

 

«Будьте здорові й всього вам найкращого в добрих ділах, угодних Богу та в Його Славу… Країні потрібні для розвитку здорові та щасливі люди!»  © З любов’ю – Володимир Стешенко.

 

«… і чужого научайтесь… й свого не цурайтесь!..» © Тарас Шевченко.

 

«Де народився, там і пригодився» © Народна мудрість.

 

«Якщо боїшся – не говори, якщо сказав – не бійся!» © Арабське прислів’я.

 

«Земля (Наш Світ) – є “інкубатором душ” для Того (Духовного) Світу Пращурів, куди переходять душі померлих і Живуть, і працюють Там далі, та ще й нам допомагати можуть Жити! Головне не боятися, а знати Закони Буття і правильно їх застосовувати! Наше ж завдання – пам’ятати померлих, запрошуючи подумки на свята, в дорогу, для допомоги у справах». © Висновок з «…Книги № 1…» Володимира Стешенка.

 

«Правда – точно буде міцна і вічна як Божий Світ!» © Володимир Стешенко.

 

«Істина – це те, що витримує перевірку досвідом». © Альберт Ейнштейн.

 

«Краще вчіться у природи її стабільних законів, її живого відтворення, поведінки звірів». © Володимир Стешенко.

 

«ПРАВдою можна й убити непідготовлену особу зі слабкою силою волі – обережно з Нею!» © Володимир Стешенко.

 

«Насолоджуйтесь весняною красою українського села, що потопає в білому цвітінні садів…» © Володимир Стешенко.

 

«Дуже красива, висока, пахуча, чудова, осипана білими китицями цвітіння черемха. Божа благодать благоуханна. Живи і насолоджуйся, споглядаючи чудеса природи…» © Володимир Стешенко.

 

«Скажете людям правду, і країна буде в безпеці». © Авраам Лінкольн.

 

«Кажуть, у молодості треба, щоб молода людина була завжди смілива і дужа. В середньому віці, кажуть, треба, щоб вона була ділова, вміла, а в старості – мудра». © Володимир Ярош про народні перли.

 

«…Смерть фактично є переходом у Світ предків наших – Народження Там…» © Володимир Стешенко.

 

«Якби ви вчились так, як треба, то й мудрість би була своя!» © Тарас Шевченко.

 

«Нема та­кого місця ні на землі, ні на небі, куди ми могли б утекти від Святого погляду Справедливого Бога». © Володимир Стешенко.

 

«Бог – Люблячий, але Справедливий Батько!» © Володимир Стешенко.

 

«Треба викорінювати зло з себе та середовища свого… і як сам не справляєшся – клич допомогу! Розумій, що його породжує, що треба змінити для того, щоб не повторювалось. Але не мсти, бо то вже зло від тебе йде і буде покаране. … Просто викорінюй зло, як бур’ян на городі – отримаєш достойний урожай». © Володимир Стешенко.

 

«Нам, журналістам, Бог дав якийсь дар сказати щось людям, чого інші не скажуть, ми ж кажемо частину правди, бо так роблять усі… З нас точно спитається, тільки кому це доведеш сьогодні?!» © Світлана Орел.

 

«Хто захищатиме рідне, українське, як не ми, журналісти, особливо в нинішні непрості часи»… © Володимир Стешенко.

 

«Новітні владоможці України

Жирують – аж вгинається земля.

У чашах яро багряніють вина:

Гуляє панство! На… крові гуля.

© Письменник-патріот Борис Олійник, Герой України.

 

«Навчіться розпізнавати Світло і Темряву. Старайтеся осявати навколо себе все і всіх – і тільки тоді в нашій Державі запанує мир і злагода. «Просвіти і настав, врозуми і направ» – тільки від чистого Серця. Можна: «Прости їм, Господи, бо не відають, що творять, а якщо і відають, – все одно прости». Це потужна захисна словесна формула від будь-якої чорної магії, порчі, злоби та ще й ковток-два Святої Води зробіть – очиститесь. Не бійтеся нічого і нікого – загартовуйте себе!» © Володимир Стешенко.

 

«Побороти зло можливо тільки правдою, справедливістю й любов’ю, а не злобою і не мстивістю, виполюючи, мов бур’ян на городі, носіїв непотребу». © Володимир Стешенко.

 

«Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, що ненавидять Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто виконує Мої заповіді». З Біблії.

 

«Шануй свого батька та матір свою, як наказав був тобі Господь, Бог твій, щоб довгі були твої дні, і щоб було тобі добре на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі». З Біблії.

 

«Не вбивай! Не чини перелюбу! Не кради! Не свідчи неправдиво проти ближнього свого! І не бажай жони ближнього свого, і не бажай дому ближнього свого, ані поля його, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що є ближнього твого!» З Біблії.

 

«І взагалі, люди отруюють один одного через гроші, не розуміючи, що на той світ нічого з собою не заберуть!» © Володимир Стешенко.

 

«Краще не пити оковитої взагалі – буде ясніший ум і здоровіші діти! За кермом заборонено законом вживання алкоголю, бо погіршується реакція. Дід Петро не пив горілки, бо казав, що розстроюється думка, заважає в роботі…» © Володимир Стешенко.

 

«Не треба на себе притягувати хвороби! Дід Петро про таких людей говорив, що вони «гуманніки». Здорова була та нормальна, тут десь кольнуло (може, й енергетичний вплив чиєїсь недоброї думки), а вона вже бідкається – от хвороба починає й «реалізовуватися» в думках і «виходить» на тіло. Треба, навпаки, культивувати позитивний настрій!» © Володимир Стешенко.

 

«Дуже корисно після того, як тіло прокинулося від сну, прямо на ліжку кінчиками пальців рук пройтися по тілу та зробити кілька вправ на потягування – підготуватися, так би мовити, до вставання, запустити сильніший кровообіг поступово, щоб не виникало різкого перевантаження серця». © Володимир Стешенко.

 

«Для лікування психічних розладів (видінь, страхів) добре застосовувати корінь лихоподію (свинячий бурячок, ослинник, енотера)… але для позитивного результату заварювати його треба за чітким рецептом(!)… Така процедура застосовується і від деяких енергетичних порч, заїкань». © Марія Мартинюк, навчена травниця.

 

«Під час праці не забувайте про невеличкий відпочинок для того, щоб зберегти працездатність на довший час». © Володимир Стешенко.

 

«Для виліковування астми беруть 3 л банку води й по півлітра чистого вівса, травневого меду, коньяку… Готують за рецептом». © Марія Мартинюк, навчена травниця.

 

«За монітором комп’ютера кліпайте частіше, не пересихатиме роговиця і очі не так червонітимуть. Після 20 хвилин напруженого переглядання матеріалів на екрані старайтеся одну хвилину дивитися вдалину у вікно». © Володимир Стешенко.

 

«Після тяжкого трудового дня прийміть теплий, а потім прохолодний душ, подумки налаштуйтеся на очищення водою («попрохайте» її) – і змиєте весь бруд, який до вас пристав, навіть словесний». © Володимир Стешенко.

 

«Причина захворювань здебільшого полягає в тому, що в якийсь відділок тіла не надходить нормально кров. А якщо не надходить кров у потрібній кількості, в тій частині тіла – застої». © Характерник-костоправ Микола Артеменко.

 

«Кров – це життя. Як нормально вона пульсує в наших жилах – усе буде нормально в організмі»… © Володимир Стешенко.

 

«Робіть зарядку фізкультурну та енергетичну (особливо вправу «вісімка», навіть декілька повторів уже дають результат)… менше застояних місць – менше й хвороб!» © Володимир Стешенко.

 

«Профілактика має ввійти до кожного дому!» © Джуна Давіташвілі, знала Діда Петра.

 

«Хто буде вам на пенсію заробляти, якщо кількість дітей у державі буде зменшуватися? Хто нас доглядатиме, коли постаріємо? Отож! Що посієш – те й пожнеш!» © Володимир Стешенко.

 

«Перерозподіл кармічних випробувань та покарань на новонароджених, і чим їх більше – тим легше виживатимуть у цілому». © Володимир Стешенко.

 

«На емоціях справи добре не вирішуються – тільки здоровий глузд і мудрість допоможуть нам вижити як нації! Головне для чистоти – не народжувати від злодіїв та бандитів, бо, відповідно до Закону Всевишнього, буде їхня негативна карма на дітей переходити». © Володимир Стешенко.

 

«Ніколи не «лягай» під спідницю – май свою голову, бо вона не тільки для кашкета!» © Володимир Стешенко.

 

«Не ревнуйте, бо це «програма» знищення себе та інших!» © Володимир Стешенко.

 

«Ви всі змамієте, ви всі здрібнієте, але все одно до нас вернетесь!» © Велесова Книга. Пророцтво жерця нашого про повернення до ПРАВдивих Знань.

 

 

«Бог дасть нагороду і допомогу й тому, хто створив нове життя, і тому, хто поставить на ноги дитя!» © Володимир Стешенко.

 

«А для сім’ї, якщо Бог дав вам можливість бути разом, – маєте робити все для зміцнення та розвитку, во Славу Його!» © Володимир Стешенко.

 

«Чоловік – не костюм із відділу готового одягу. Ось багато хто думає: не підійде цей, стану жити з іншим… А з іншим легше буде? Треба розуміти: притиратися ви будете довго, все життя. Так що краще набратися терпіння відразу, а не змінювати чоловіків у надії на легкий і безтурботний шлюб. Таких шлюбів не буває!» © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Є Бог! І якщо ви замовкнете назавжди, то й камені заговорять про Бога. Як сліпі знають, що є світло, як каліки знають, що є здорові люди, так і здорові повинні знати, що є Бог…» © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«У кожної людини і радість, і смуток свій – індивідуальність є, краса світу». © Володимир Стешенко.

 

«Не пхайтесь в душу, не «смакуйте»: / Хто? З ким? Коли? Чому? / Адже життя чуже, як ліс дрімучий, / Спіткнутися можна й самому». © Володимир Стешенко.

 

«І не судіть же люди, ви не боги! / Не заздріть – адже заздрість така чорна. / У кожного своя дорога! / Й життя у кожного своє!» © Володимир Стешенко.

 

«Треба нарешті зрозуміти, що кожний прояв деструктиву (зла) щодо іншого – обернеться нещастям або тим хто замовляв чи скоїв, або й дітям їхнім. Повинні допомагати одне одному! Всі ми діти Божі – і Слава Йому за Дари пречудесні!» © Володимир Стешенко.

 

«Добрійте! Насолоджуйтесь Життям у Цьому Світі, щоб було що пригадувати у вічності Світу Того!» © Володимир Стешенко.

 

«Діти – це ж наше майбутнє! І ніхто не знає, що, може, це росте майбутній геній чи спаситель!»… © Володимир Стешенко.

 

«Треба генерувати навколо себе позитивне біополе – більше радіти Божому дару – життю, веселитися й не накликати на себе бід і болячок! Частіше усміхатися!» © Володимир Стешенко.

 

«Стеж за своїми думками – / Вони стають словами. / Слідкуй за своїми словами – / Вони стають вчинками. / Керуй своїми вчинками – / Вони стають звичками. / Пильнуй за своїми звичками – / Вони стають характером. / Відточуй свій характер – / Він визначає твою долю». © Володимир Стешенко.

 

«Говорячи, не кидайтеся словами. Пам’ятайте, що не тільки справи, а й слова, також думки формують дійсність». © Володимир Холошня, характерник.

 

«Житель Землі має бути – Я: СМІЛИВИЙ, ЗДОРОВИЙ, КРАСИВИЙ, ЩАСЛИВИЙ, ЛЮБЛЮ, ХОЧУ, МОЖУ, ЗНАЮ, і БУДУ!» © Володимир Стешенко.

 

«Людина створена для мрії: / Про кохання, красу, доброту… / Птахом хочеться в небо піднятись, / Дивлячись у пустоту!» © Володимир Стешенко.

 

«Людина живе, щоб творити, / Будувати краси ідеал: / І житло, і сади розвивати, / Щоби Світ досконалішим став!» © Володимир Стешенко.

 

«Людина… / Створена вона, щоб любити / І дочок, і синів, й матерів… / І народжена, для того, щоб ЖИТИ / Та ощасливлювати людей!» © Володимир Стешенко.

 

«Але ж, щоб на землі зробити квітучий сад – учитися треба, і немало, вкладати свій труд!» © Володимир Стешенко.

 

«Любіть травинку, і тваринку, / і сонце завтрашнього дня, / вечірню в попелі жаринку, / шляхетну інохідь коня». © Ліна Костенко.

 

«ПОРА ПЕРЕРОДИТИСЯ! Спитай себе – чи ти для України Душі вогонь готовий дати весь?» © Наталія Крісман.

 

«Спинись на мить, поглянь в душі глибини – / А скільки в Тобі світла та добра? /

На що готовий ти для України? / Пора переродитися! Пора!» © Наталія Крісман.

 

«Моя Україна. / Ти шляхом праведним, святим / йшла до волі, Україно. / Ти перед ворогом своїм / не ставала на коліна. / Ти до омріяних зірок / йшла крізь терна. / Ти в душах сіяла добро, / наче зерна». © Юрій Рибчинський.

 

«Я Хочу, щоби до багнета прирівняли перо!» © Володимир Маяковський.

 

«Говори правду і не заплутаєшся». © Микола Мозговий.

 

«О скільки відкриттів прекрасних / Готують нам освіти дух, /

І досвід, син помилок тяжких, / І геній, парадоксів друг. / І випадок, Бог-винахідник». © Олександр Пушкін.

 

«Думаючи, не забувайте про розумні відчуття – вони головніші за розсудок»… (Бо це, мовляв, вам іде підказка предків чи Вищого Розуму). «Але є й нерозумні» (відкидайте їх!). © Володимир Холошня, характерник.

 

«Головне в нашому організмі – душа! А тіло – це вторинне!» «Здорова душа – здорове й тіло! І все!» © Володимир Холошня, характерник.

 

«Душею – не старіти, а тільки розумнішати» (набиратися досвіду!). © Володимир Холошня, характерник.

 

«Вірте – і ніколи не здавайтеся!» «Хвороба – це страх, по розуму і по почуттю. А чого нам боятися? Все одно помирати, а смерті ж – немає; душа-то – безсмертна! Все просто». (Усе геніальне – просте, лише треба знати правду!) © Володимир Холошня, характерник.

 

«З’ясувати для себе – не значить іще іншим довести!» © Юрій Шилов.

 

«Невіруючому тяжко допомогти». (У наш тяжкий та брехливий час треба знати, кому й що довіряти, і відчувати, в що вірити, а в що ні). © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Правда – ніби гіркий напій, неприємний на смак, але здатний відновлювати здоров’я». © Оноре де Бальзак.

 

«Сліпа людина не бачить Сонця, але Воно існує!» © Володимир Стешенко.

 

«Щастя – то є гармонія з самим собою, Природою, Богом». © Володимир Стешенко.

 

«Поки Люди не навчаться бачити відкритими очима, доти й на Землі буде морок!» © Володимир Стешенко.

 

«Без віри і знання ніхто б не сприйняв і не здобув би…» А хто не вірить батькові, той «набиває шишки». © Володимир Стешенко.

 

«Істина одна і не може бути різною! Різні можуть бути тільки її описи, і то – дуже близькі. Так само, як відчуття – одне, але кожен трішки по-різному його опише, як художник картину. Саме в різноманітності й полягає цікавість життя!» © Володимир Стешенко.

 

«Пророк на те й живе, щоб його слухали, та робили правильні висновки, і якщо він скаже, що це можна поправити так-то і так, то щоб виконували! Бо невиконання призведе до наслідків, які він передбачає». © Володимир Стешенко.

 

«Те, що «світ на брехні», ще не означає, що всi брешуть. Люди породили систему брехні, вони ж повинні цю систему зламати. Бог не вводить людей у спокусу!» © Володимир Стешенко.

 

«Як казав Дід Петро: «Лінь, – то найбільша зараза»! Лінь треба «викорчовувати» з себе кожному». © Володимир Стешенко.

 

«Щодо Діда Петра «казки» – то насправді реальні справи. Просто Він хотів, щоб люди ставали щасливими – ось і допомагав, чим міг, і хто Його слухав – рятувалися та зцілювалися». © Володимир Стешенко.

 

«Щастя – це відчуття в Людині легкості, енергетичної, духовної насиченості, таланту Життя та потяг до Творіння, а потім – насолоджування своїми результатами й дарами Природи і Бога. Це Буття в гармонії з собою та Природою. Це має стати Способом Життя!» © Володимир Стешенко.

 

«Права бо є невідомо зложена Дажбогом»… © Велесова книга. Володимир Стешенко.

 

«Треба вчитися, у Природі все взаємопов’язано, – цікавіше житися буде». © Володимир Стешенко.

 

«Геніальне – все просте! Тільки знати треба». © Володимир Стешенко.

 

«Українську духовну мудрість можуть нести-поширювати тільки ті, які це сприймають, підтримують та розвивають. Носій: книга – інтернет – інформація, через неї – до людини, гурту, i т.д. – до всієї країни, зрештою, Землі». © Володимир Стешенко.

 

«Бо Щастя, яке всі так невпинно шукають, закладено в кожного з Нас Творцем! Щастя – це відчуття в Людині легкості, енергетичної, духовної насиченості, гармонії, таланту Життя, потяг до Творіння та радості й милування Результатами. Формула досягнення: Думка – Слово – Дія – Результат!» © Володимир Стешенко.

 

«Женіть думки старі і кволі, / Займіться полум’ям ясним, / І всім гуртом назустріч волі / Летіть потоком вогняним». © О. Олесь.

 

«О, всім гуртом! В єднанні – сила, / В єднанні – успіх перемог, / Бо розтіч – всіх надій могила, / Пустеля сіра без дорог». О. Олесь.

 

«Погану думку убий, як муху, інакше вона вб’є тебе!» © Володимир Стешенко.

 

«Щасливим не будеш, коли біля тебе нещасні. Тож треба об’єднати зусилля, відновити Рай на Землі, осмислити Божий Задум, зрозуміти Всевишній Закон Буття! Адже Бог нам усе дав для щасливого життя!» © Володимир Стешенко.

 

«Де общеє добро в упадку – / Забудь отця, забудь і матку, / Лети повинность ісправлять!» З «Енеїди» © І. Котляревського.

 

«Людині треба правду казати! Брехати не треба людям! Хворим особливо кажи правду – і людина учиняє! А набрешуть – людина умирає або вішається, або топиться»… © Дід Петро Утвенко, Ясновидець, Цілитель ХХ століття.

 

«Життя – це рух! Правильний рух енергій – запорука здоров’я». © Володимир Стешенко.

 

«Здоров’я не купиш – його можна отримати лише через працю над собою!» © Володимир Стешенко.

 

«Вправа «вісімка» («8») (прокачування енергії, чудово вирівнює біополе, очищає) тривалість – 20–30 хвилин. Уявляємо, як енергетична «світла куля» кольору блискавки або сонечка входить через куприк, підіймається вгору по хребту до верхівки, йде по краю черепа наперед, входить через рот і по каналу «цигун» усередині тулуба опускається вниз до куприка, далі роздвоюється і по зовнішніх задніх частинах ніг опускається вниз до п’ят, далі – до пальчиків ніг, потім підіймається по передній зовнішній частині ніг і, з’єднавшись в одну вісімку, через куприк знову підіймається по хребту вгору, до верхівки; і знову все повторити… (безперервна циркуляція енергії по вісімці)» © Неля Ванчуріна, біоенергетик.

 

«Як багато гарних людей на Землі! / Очі їх сяють сонячним світлом! / Подивишся на них – на душі веселіше! / І хочеться їм усміхнутися – ПРИВІТ ВАМ! / Привіт від мене – від душі й від серця! / Від ваших усмішок усім можна зігрітись! / Сіяйте, як сонце, любов роздаючи! / Нехай буде тепло в душі!» © Володимир Стешенко.

 

«Чудова вправа, знана з дитинства як «жабка», послужить вам для зміцнення спинних м’язів і хребта». © Володимир Стешенко.

 

«Чергуючи різні вправи, ви зможете досягнути значних результатів у підтримці тіла – храму душі вашої – в нормальному здоров’ї на довгі роки. Це ж ваш і обов’язок, – бо старість не за горами, а постійний догляд за тілом дасть більше свободи і часу на інші цікаві справи. І не будете залучати дітей чи інших членів родини до обслуговування свого організму, якому, як і всьому на світі потрібен догляд та профілактика». © Володимир Стешенко.

 

«Сни бувають образні, коли треба за сонником розгадувати деталі й сюжети, бувають словесні, коли відкрито говорять, що робити, чи підказують, або ж змішані… Але й головою думати також треба, а то мало що може примаритися, можливо, «спокушає» хтось чи щось. Або нечиста сила завітала в неосвячену оселю, де віника немає у вхідних дверей перевернутого… Тоді краще сказати перші слова по пробудженню у вікно: «Куди ніч – туди й сон». © Володимир Стешенко.

 

«Пізнай істину – й у твою кров увійде Сонце!» © Григорій Сковорода.

 

«Не буть ніколи раю / У цім кривавім краю… / Й нема людей поміж людей… /

Треба шукати зілля на людське божевілля!» © П. Тичина.

 

«Лікування, яке незвично виконує ясновидець, це те ж саме вигнання бісів із тіла хворого, коли той вірулентний вірус чомусь одержав домінантну силу». © Олександр Котенко.

 

«Талант екстрасенса – це духовний феномен, коли структура його духу стає подібною до структури Духовної першооснови Космосу». © Олександр Котенко.

 

«Бо Дух Править усім у Всесвіті – в тій самій гравітації, в тих самих фізичних полях та законах Матерії, природи, Історії та людського суспільства. Закони науки не є власністю окремих наук!» © Олександр Котенко.

 

«Закон науки має діяти поза межами людської волі. Такою самою об’єктивністю є Закон Духу – Закон Бога. Ясновидець сказав Слово – і Матерія демонструє нам свій послух Слову – температури немає, а метал стає пластичним, маса притягувалась до Землі, а тепер висить у повітрі без жодної видимої причини». © Олександр Котенко.

 

«Фанатики від науки самі погублять свою науку, бо не знають її потаємної стежки, що веде прямо до Закону Бога. Час вимагає оновити науку, а кожен учений повинен стати на коліна перед величчю Всесвіту та його Творця». © Олександр Котенко.

 

«Найкраще розвиваються справи, започатковані на молодика – ніби ПРАВильно «ростуть»!» © Володимир Стешенко.

 

«Найвищою безграмотністю наші нащадки назвуть сучасну епоху, бо буде видно, як людство втратило сенс власного життя за межами Божого Смислу. Оце буде той суд Часу, який ми називаємо присудом історії. Втративши Світоч Духовного Знання, блукаємо на краю прірви, але не бачимо цього… «Сліпі ведуть Сліпих»». © Олександр Котенко.

 

«Сенс чарівництва – це ВІРА, ВОЛЯ, УЯВА. Бажання має бути світлим!» © Володимир Стешенко.

 

«Правди, правди шукай, щоб ти міг жити»… Біблія, Другозаконня 16:20.

 

«Ще порох є в моїх порохівницях, / Ще можу битись з підлістю на смерть. /

Я, може, в Бога є на рахівницях, / Як Див-Людина, а не чорний Смерд!»

© Володимир Осипчук.

 

«Дід Петро Утвенко, мабуть, – це ж національна, я б сказав, реліквія така. І треба було вчитися». © Валентин Щербачов, спортивний журналіст.

 

«Може народна медицина робити такі чудеса, про які писали за Діда Петра!» © Микола Поліщук, екс-міністр охорони здоров’я.

 

«Дар у Діда Петра… – це Божий дар. Мене вразило Його рентгенівське бачення предмету, речей і людини». ©  Іван Плющ, двічі голова Верховної Ради України.

 

«Вважаю себе щасливою людиною саме із-за цього, що взнав (від Діда Петра) багато… І я вважаю, що проблема в житті у нас, … мабуть, невігластво… Оці б знання, мали б бути в користуванні людей, щоб … менше б робили помилок в житті! … Оці б знання (від Діда Петра), вони б … принесли б користь людям!» © Володимир Ярош, юрист Верховної Ради України.

 

«Я мав щастя особисто знати Петра Дементійовича Утвенка. Від Нього йшла якась добра дуже потужна енергетика. Він не підігрував нікому, не грав. Для Нього всі люди були однакові, від членів політбюро до хлібороба. Він дивився на кожного, як на людину, якій треба допомогти, і не грався, не кланявся ні з ким, дещо такий по-дядьківські грубуватий і з гумором, тому що твердо стояв на своїй, не купленій і не проданій землі… Будемо пам’ятати Петра Дементійовича поки стоїть Цей Світ! Тому я відгукуюся на Його поклик – створити фонд Петра Утвенка, і сам вкладу свій посильний скромний внесок і закликаю й інших наших земляків, чим можна допомогти!» © Борис Олійник, голова Українського фонду культури, відомий державний діяч, Герой України, що був при закладенні пам’ятного знаку Цілителю 15.07.2007 року.

 

«Боріться за ПРАВду – Бог допоможе!!!» © Володимир Стешенко.

 

«Здоров’я – це наш неоціненний скарб, причому безцінний, бо Ви ж за нього нічого не платили, – Вам це безкоштовно при народженні надала Природа-Бог, батьки… То ми й повинні, навіть просто зобов’язані до Цього скарбу й відноситися з повагою, бережливістю, як і до матінки Природи, яка нас терпить та годує»… © Володимир Стешенко.

 

«Влада дається для підтримки справедливого порядку, а не для пограбування народу!» © Володимир Стешенко.

 

«Бережи одежу знова, а здоров’я змолоду». © Мудрість народу.

 

«Вартість здоров’я знає лише той, хто його втратив». © Мудрість народу.

 

«Здоров’я більше варте, як багатство». © Мудрість народу.

 

«Здоров’я за гроші не купиш». © Мудрість народу.

 

«Здоров’я – найдорожчий скарб». © Мудрість народу.

 

«Люди часто хворіють, бо берегтися не вміють». © Мудрість народу.

 

«Без здоров’я немає щастя!» © Мудрість народу.

 

«І на оновленій землі / Врага не буде, супостата, / А буде син, і буде мати, / І будуть люде на землі». © Тарас Шевченко.

 

«Що робити, щоб людям допомогти?» Дід Петро: «Правду потрібно людям говорити!» © Володимир Стешенко.

 

«Кажуть: «Буде хліб – буде й пісня», але не навпаки!» © Володимир Стешенко.

 

«Людина – та, за кого вона сама себе тримає». © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Не поспішайте судити людей. У кожної людини життя по-своєму нелегке. Вам здається, що ви ніколи б не вчинили так, як той, хто стоїть зараз перед вами? Але тільки життя може з упевненістю дати відповідь на це питання: чи так би ви вчинили, чи інакше»… © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Ставтеся до всіх з добротою, тоді і люди будуть ставитися до вас по-доброму». © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Намагайтеся жити гідно, тоді і життя ваше буде довгим». © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Деякі тішать себе: ось, мовляв, вони роблять гріх за гріхом, але, відчувши докори совісті, підуть в найближчий храм, покаються – і Бог їм усе простить. Аж ні! Все навіть Бог простити не може. Стежте за тим, аби не вчинити стільки гріхів, що прощення вам уже не буде». © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Людина завжди була і буде самим цікавим явищем для іншої людини»… © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Ніколи не забувай про те, що мудрість проста. Хоча б де ти жив, чим би займався, пам’ятай: Людина – та, за кого вона сама себе тримає. Коли зуміє змінити свої думки в бік добра, то зміниться все в її житті». © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Людина має любити себе і все, що навколо нього. В наші важкі часи це найбільш потрібно. І ще вона повинна бути вдячна Богові за підмогу в скрутну годину, за мудрість, якій зобов’язана своїми успіхами». © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Не борися з дурнями – вони не надто страшні, не пробуй їх виправити або змінити. Куди страшніші придурки. Вони готові піднести таке, що може весь народ збурити». © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Не став нездійснених завдань, знай, яке тобі під силу, а яке ні, не то доведеться потім на себе нарікати». © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Не обіцяй, коли не впевнений, що виконаєш обіцяне, адже біль, який ти завдаси іншому, рано чи пізно до тебе повернеться». © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Молися Богу і не проси Більше, ніж тобі потрібно!» © Ясновидиця Ванга (Вангелія Гущерова).

 

«Задовольняйся малим – і не будеш потребувати». © Пророк мусульман (ісламістів) Мухаммед.

 

«Позбався заздрощів – і будеш спокійний». © Пророк мусульман (ісламістів) Мухаммед.

 

«Історія вчить: треба вчитися і у свого Пророка, яким по праву є Дід Петро, причому – реальний Богознавець!» © Володимир Стешенко.

 

«Ясновидець Дід Петро нам повідав про Істину Світобудови, про основу Знань ПРАВильних, про не пізнане ще загалом людським». © Володимир Стешенко.

 

«Ми мешкаєм у Світі, де світить сонце і дає нам життєво необхідну енергію. Дід Петро бачив Бога Нашого Світу, описав Образ Його як «високого, молодого, здорового – наче чоловік на чоловікові (у висоту дістане й до стелі), могутнього, красивенного такого» Творця і Вседержителя Всесвіту, Найбільшого Чоловіколюбця і Найсправедливішого Управлінця, Дарувальника Долі! Все у Нього в ладу і вчасно! І по-нашому говорить! Від Нього й Життя, від Нього й доля, від Нього й дар, від Нього все»… © Володимир Стешенко.

 

«Ніщо не є таким заразливим, як омана, підтримувана гучним ім’ям». © Ж. Бюффон.

 

«Це ж неосвіченість – не знати, для чого слід шукати докази, а для чого – не слід». © Мудрець Аристотель.

 

«У момент зачаття народжується й душа (свідомість людська), розвивається, кріпне, росте, проходить свій життєвий шлях і після смерті тіла переходить у Той (Потойбічний, Духовний) Світ, отримує нове тіло – трохи вище – і продовжує жити, працювати там. Уже Туди як пішов, то вже все! Душа у Наш Світ у нове тіло не повертається! Тож Цінуйте Життя Нинішнє! Реінкарнація душ тільки в один бік – із Нашого Світу в Той (Потойбічний, Духовний) Світ!!!» © Володимир Стешенко.

 

«Дід Петро бачив і Бога Того (Потойбічного, Духовного) Світу, де мешкають наші пращури. Він ходить між мертвими, маленький (на зріст малої дитини – десь із метр). Він рівний, білий, і в Нього борода сива-сива та довга, аж тягнеться (метрів зо три завдовжки). А лице молоде. І говорить також по-нашому. У Тому Світі сонця немає, тільки таке біле світло, як білі гроші (наче неонове біле світло, чи світіння банкнот під впливом ультрафіолетового проміння, або як у снах). Видно все геть, а сонця немає». © Володимир Стешенко.

 

«Ми ще «соромимося Наву, Праву і Яву знати» (Той Духовний Світ пращурів, Закони Бога Всевишнього і Наш Світ, де світить Сонце), – а дарма! «Права бо є невідомо зложена Дажбогом, а по ній, як пряжа, тече Ява, і та створила життя наше. А тоді, коли одійде, смерть наступає. Ява тече і твориться в Праві. Нава бо є після них. Доти є Нава, і тому є Нава, а в Праві ж є Ява». © Велесова Книга, дощечка 1.

 

 

«А Нави не боїмося, бо Нава не має сили проти нас. Тому ми повинні молити богів про поміч у ділах ратних і старатися»… © Велесова Книга, дощечка 7-д.

 

«І богові Світовиду славу проголошуємо – се бог Прави і Яви, і йому співаємо пісні, яко свят є. І через нього знаємо світ бачити і в Яві бути. І той нас од Нави вбереже, і тому хвалу співаємо. Співаємо і танцюємо йому. І звертаємося до Бога нашого, який ті землю і сонце, суне наше, і зірки тримає. І світ міцний творить славу Світовидову велику. Слава богові нашому! То бо скорбить серце наше. І се одречемось од злих діянь наших і прилучимося до добра»… © Велесова Книга, дощечка 11-а.

 

«УКРАЇНА – “У” “К”олисці Бога “РА” (Бога Живих, де Сонце, Нашого Світу) “Ї”ї тримай і використовуй “НА” своє Щастя та Здоров’Я!» © Володимир Стешенко.

 

«Для того щоб зробити добре діло треба мати більшу силу волі, але лише вона у Божій пошані». © Володимир Стешенко.

 

«Якщо Ви не займаєтеся політикою – політика все одно займається Вами. Однозначно!» © Володимир Стешенко.

 

«Якщо Ви боїтеся магії (мудрості самого Життя, Законів Духовного Світу) чи не хочете це сприймати-визнавати, то все одно Ви живете у реальному магічному Світі! Краще до всього, що нас оточує, відноситися з повагою та свідомо». © Володимир Стешенко.

 

«Заздрощі, негативні психовпливи підривають здоров’я, захисне біополе, вкорочуючи вік»… © Володимир Стешенко.

 

«Куди думка – туди спрямовуються й біоструми!» © Володимир Стешенко.

 

«Хто свого не знає, та ще й цурається – не буде йому пошани у предків і ваги в майбутньому!» © Володимир Стешенко.

 

«Зло повинно отримувати відсіч! Потрібно у Бога навчатися уПРАВлінню, а Він за зло карає!!! ЗА сПРАВедливість потрібно боротися!!!» © Володимир Стешенко.

 

«Об’єднуватися потрібно для того щоби виЖити! Лише разом – Сила!» © Володимир Стешенко.

 

«ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ Раз і Назавжди принципи:

ТвореннЯ: З’єднуй – Здружуй – ЗдРАвствуй!

Руйнування: Розділяй – Стравлюй – Володарюй!

Все інше – крутиться навколо Цього!»

© Володимир Стешенко.

 

«Не бійся правди, хоч яка гірка, / не бійся смутків, хоч вони як ріки. /

Людині бійся душу ошукать, / бо в цьому схибиш – то уже навіки».

© Ліна Костенко.

 

«Релакс – збереже вам Здоров’Я!» © Володимир Стешенко.

 

«Розумні вчаться на чужих помилках, мудрі намагаються взагалі помилок не допускати, а дурні не тільки роблять помилки, але й не думають про майбутнє». © Володимир Стешенко.

 

«Сплячка як болячка – прозрій нарешті!». © Володимир Стешенко.

 

«Земля, ДАРоваНА ВсеВишнім, – це Наш “Ноєв ковчег” у ВсеСвіті! Бережіть Її!» © Володимир Стешенко.

 

«Потрібно шукати ПРАВду ТА думати що є ПРАВДА, а що брехня! Це потрібно для перемоги Добра над злом! Інакше біди на Землі не зникнуть!» © Володимир Стешенко.

 

«Цинічна брехня потрібна лише тому, хто власні нечесні діяння виправдати прагне!» © Володимир Стешенко.

 

«Історію потрібно Знати! І факти не змінюються від нашого до них ставлення або опису, часто на замовлення!» © Володимир Стешенко.

 

«Не можна підривати довіру до судової системи профанацією судових рішень посилаючись лише на формальні підстави, головне – суть, факти, які не змінюються в залежності від нашого їх сприйняття чи представлення, чи ставлення до них!» © Володимир Стешенко.

 

«Слова (Буква) Закону є лише форма вираження Суті – Духу Закону, який є первісним!» © Володимир Стешенко.

 

«Прийняті людьми Закони (саме Слово або Буква, форма його так сказати) як дишло в руках “факірів”, тому що дуже часто саме судді займаються профанацією, приймаючи рішення не по суті, а чисто по формі… АЛЕ Дух Закону справедливості первинний і Принципи непорушні як і сам Всесвіт, створений ВсеВишнім!» © Володимир Стешенко.

 

«Залежно від Знань ПРАВди-Істини (Причини), інформованості, освіченості, а особливо Міри розуміння і погляди будуть на ту чи іншу подію (Наслідок) різними… А культура в т.ч. сприйняття “насаджується”, на жаль, “рупорами” (ЗМІ-провідниками) на службі правлячої еліти… І від якості її дуже багато залежить! Ну скажімо не залежить лише те, що ДАРоване нам Богом (Природою) для Життя на “Ноєвому ковчезі” в океані Всесвіту – Землі-матінці»… © Володимир Стешенко.

 

«Жити в суспільстві і бути вільним від нього (його правил, звичок і т.п.) НЕМОЖЛИВО!» © Володимир Стешенко.

 

«Плекайте рідну мову! Слово повинно лікувати Душу, а від неї і Тіло!!!» © Володимир Стешенко.

 

«Наслідки недовершеної Народної очисної Революції від кримінального олігархату, непроведення люстрації, продажність, егоїзм правителів різних рівнів – руйнування Країни!!! Народе, думай про наслідки!» © Володимир Стешенко.

 

«НАВІЩО Україні чужі гроші??? Нам би свої в економіці упорядкувати у русі – то й буде всім на масло й хліб!!! Все останнє – замилювання очей!!!» © Володимир Стешенко.

 

«ПРАВильні Духовні Істинні Знання для МайБутньОГО в допомогу пришвидшити процес очищення, оздоровлення, розвитку та формування Позитивного ОбРАзу Переможця ДобРА над злом вивчайте уважно тут: www.duh.org.ua» © Володимир Стешенко.

 

«Революція лише тоді завершується, коли зможе захистити свої здобутки!!!» © Володимир Стешенко.

 

«Емоції корисні при насолодженні Життям, але не при вирішенні проблем!» © Володимир Стешенко.

 

«ПРАВ-ДА Природна (адекватна і непідкупна ніким) – реальна Сила!» © Володимир Стешенко.

 

«Освіта лише тоді дасть позитивний результат, якщо буде сама триматися на ПРАВді про Природу та Її Закони!» © Володимир Стешенко.

 

«ПРАВильна ВіРА, а ліпше Знання ПРАВди-Істини творять чудеса! Хвала СвітЯвляючому ВсеВишньому Богу-Творцю!» © Володимир Стешенко.

 

«Реальна СвітоБудова проста! Лише Знати потрібно!» © Володимир Стешенко.

 

«Любіть Життя – Джерело Любові! А Любов пальне для Життя! Все у Світі пов’язане!» © Володимир Стешенко.

 

«У Світі ще багато продажності та непринциповості у боротьбі зі злом, що не дає людям Жити на Богом ДАРованій Землі!» © Володимир Стешенко.

 

«Для того щоб правильно висновки робити потрібно ще мізки мати та дослідження провести!» © Володимир Стешенко.

 

«Є культаРА ГлаГоліннЯ, а є – випорожнення»… © Володимир Стешенко.

 

«Українцям, Героїчно тримаючим “хвіст пістолетом”,- Слава!..» © Володимир Стешенко.

 

«Буває й гірше… Але, стиснувши зуби, тягнеш свою лямку далі!.. Все минає, і хвилина тяжкості на душі, і втома психіки… Релакс допомагає налаштуватися». © Володимир Стешенко.

 

«Звертайтеся напряму до ВсеВишнього Творця в молитвах своїх у хвалу чи проханні! Він Сам направить вам потрібну допомогу, визначить хто вам найнеобхідніший чи що в тому чи іншому конкретному випадку за вашими заслугами!.. Так же само як ви зверталися за допомогою до батька свого чи матері, ви ж не зверталися до батьків через посередників чи сусідів!!! Можете попросити й конкретно за когось задіяти у справі для найкращого позитивного результату, якщо впевнені у потрібних наявних здібностях». © Володимир Стешенко.

Версія статті від 03.02.2016 р. Доповнено.

Володимир Стешенко
VVS@fm.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *