Здоров’я – це наш неоціненний скарб, бо ми ж за нього нічого не платили, – нам його безкоштовно при народженні надали Природа-Бог, батьки… То ми й повинні, та навіть просто зобов’язані, до цього скарбу й ставитися з повагою, бережливістю, як і до матінки Природи, котра нас терпить та годує…

Навіть у Конституції України вказані постулати щодо здоров’я. Так, у 3-й статті записано: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю». У статті 27: «…Обов’язок держави – захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань». У статті 49: «Кожен має право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування. Охорона здоров’я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм. Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності». В статті 50: «Кожен має право на безпечне для життя і здоров’я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди. Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена».

Тож охороною здоров’я в нашій державі опікуються! Але як? То вже інше питання. І, можливо, чи не найголовніше. Бо якість наданих медичних послуг населенню бажає бути кращою, та й лікарні бувають різні…

На запитання Ніки Крижанівської «Про що Вам цікаво було б прочитати в журналі «Журналіст України»?» ведуча програм «Ера-радіо» та головної редакції освітньо-виховних програм Національної радіокомпанії України Аліна Акуленко відповіла: «Розповіді та спогади професіоналів про зустрічі із знаковими людьми…».

От саме деякими порадами правдивої, знакової людини, Петра Утвенка, хотілося б поділитися з вами, шановні читачі…

При всьому тому великому багажеві знань, який накопила офіційна медицина, при тому розвиткові науки і техніки, дуже багато нарікань на медичні заклади у нашого населення. Деякі навіть бояться туди звертатися, бо кажуть, що й все продаси в оплату «безкоштовної» медицини, а не зможеш вилікуватися. Іноді, як казав наш земляк ясновидець із Житомирщини, мудрий дід Петро Утвенко, який можновладців приймав і лікарів навчав: «Не треба спішити людей оперувати. Є 773 життєво важливих точки у тілі людини, які не можна займати, бо людина помре! А лікарі (хірурги) спішать – займають, і людина через деякий час раптово помирає…

Колють шкідливі “вітаміни” В12, В8, В6. І цього не можна робити. Бо, якщо тіло не зможе вивести цей бруд, він збереться у найслабшому місці і утвориться пухлина “ракова”. І вирізати її не треба, треба “розчинити” і вивести з організму за допомогою трав… У жінок мастопатію грудини не треба різати, бо перейде на іншу грудину. Потрібно вилікувати піхву (яєчники) і все пройде само»!!! Воно ж у Природі все пов’язано так само і у людському організмові – причина в одному місці, а наслідки можуть виникнути в іншому, – це треба засвоїти і медикам і можновладцям-керманичам! У книгу про ясновидця діда Петра ввійшло багато чудових порад, не полінуйтеся прочитати…

                Особливо нині, в тяжкий період епідемії, для профілактики грипу й підтримання імунітету ясновидець дід Петро рекомендував їсти цибулю, побільше овочів і фруктів: яблука, моркву капусту свіжими, варені гарбуз, бу­ряк, сушений чорнослив. Робіть частіше січене (мелене на машинці) сало з часником, намазуйте на хліб, воно й проти грипу, й для зміцнення імун­ної системи, а ще – не переїдати на ніч!

Отже, систему, яку породило наше ж таки суспільство, потрібно теж лікувати і якнайшвидше! Бо на потоці людей не можна лікувати, кожна людина індивідуальність зі своїми протипоказаннями та причинно-наслідковими процесами. І в цьому ми повинні застосовувати природні сили, трави та явища. А нині дуже вже велика залежність від хімічних пігулок, які одне лікують, а інше калічать… Одна гонитва за надприбутками та й годі… Профілактика завжди дешевше обійдеться і для Країни в цілому!

Тільки здорові люди можуть утворити здорову націю, яка зможе державі надати завзятий трудовий потенціал для звершень і досягнень.

А що у нас нині коїться: взяти хоча б рекламу пива, вина, горілки та тютюну… При такій рекламі, яка зараз у нас, можна вкласти в бідну незахищену голову будь-що. Психічно слабкій людині вона так «промиває» мізки, що ставить у залежність і спричиняє масу проблем. У школах і то вже останнім часом затримують учнів то прокурених, то напідпитку… і всі мовчать! Недавно сам спілкувався з одним директором школи. Та це ж ганьба! Хто, скажіть мені, нинішнім дорослим зароблятиме пенсію через бодай 30 років?

Подивіться, як професійно робиться реклама горілки і на телебаченні! Які красиві слова знаходять, які цікаві заходи спонсорують, аби тільки прозвучала назва того чи іншого напою… А якщо спитати у тих професіоналів і у рекламодавців, які оплачують цю рекламу, навіщо вони пропагують негатив, загорнутий у золоту обгортку? Для прибутків? Невже не розуміють, що на той світ нічогісінько з собою не заберуть! Неможливо жити щасливо, коли поряд буде стільки «бруду» і брехні! Та й не по-державницькому це…

Хтось може зауважити, що розповіді про ясновидців та знахарів – повернення до рівня печерної свідомості. А хто вам сказав, що свідомість наших далеких пращурів – дідів-бабць-прадідів була гіршою за ту, яка дозволила в наш час стерти з поверхні Землі Хіросіму i Нагасакі, організувала аварію на Чорнобильській АЕС тощо? Хіба нормальна свідомість може Природу губити – гадити там, де й сама живе?

На запитання того ж таки пророка-ясновидця Петра Утвенка, який «бачив» краще ніж рентген, хто ж, діду, так дітей та людей калічить, він відповів: “Горілка”! А знаменита Ванга (ясновидиця і пророчиця Болгарії Вангелія Пандева Гущерова (Димитрова)) про куриво сказала: «Сигарета – це отруйна паличка з вогником на одному кінці і самовбивцею на іншому».

Те, що алкоголь і тютюн є зброєю масового знищення, знають всі претенденти на «світове панування». Всі знають, що це щонайпотужніша і найголовніша зброя геноциду. Що стосується заповіту Гітлера: горілка і тютюн для слов’ян, – він, виявляється, успішно втілюється в нашій країні і сьогодні! Всі наші людські ресурси підуть під алкогольний, тютюновий, наркотичний ніж. Хто ж житиме на нашій наймилішій, найродючішій, найбагатшій землі?

Чому ж журналісти, ЗМІ не можуть вплинути на націю? Що можна сказати, якщо, наприклад, пляшка мінеральної води іноді зараз дорожче за пляшку пива. Ясно, дитина, швидше за все, візьме це пиво, ніж мінералку, тим більше, при такій могутній його рекламі.

Але ж у світі є й інші приклади! Швеція – перша країна в Європі, де ми побачили, що до людей, які вживають алкоголь і тютюн, ставляться як до божевільних: вони собі шкоди завдають і ще гроші за це платять (?). А в Норвегії припинений і продаж тютюну! Чому, ви запитаєте? Тому що, і в Норвегії, і в Швеції король і королева люблять свій народ. Вони хочуть, щоб виросло здорове, повноцінне молоде покоління. Норвегія і Швеція – це дві найбагатші країни західної Європи, що динамічно розвиваються!

Не економічне відродження є фундаментом протверезіння, а лише протверезіння – це реальна можливість врятувати ситуацію. Духовне, фізичне і економічне відродження – все це можливо тільки на фундаменті протверезіння. Якщо не протверезимося, ми нічого не зробимо. Не зможуть мізки навіть проаналізувати не те, що знайти вихід зі складного становища.

Ще дещо треба сказати й про те, що ми їмо чим далі, тим більше генетично модифікованих продуктів, які теж завдають шкоди здоров’ю, причому, якої – ще ніхто не може точно сказати! І безпечність таких «продуктів» не доведена.

Відразу визначимося із поняттям. Генетично модифіковані організми (ГМО) – це організми, в ДНК яких введений чужорідний ген іншої рослини або тварини. Серед останніх зустрічаються досить екзотичні варіанти. Наприклад, гени, одержані з отрути гримучої змії або ж узяті у скорпіона. На таких от «щепленнях» зростають неприродно гігантські кукурудза і томати.

«В здоровому тілі – здоровий дух» – так повчає народна мудрість. А щастя – це відчуття у людини легкості, енергетичної, духовної насиченості, таланту Життя та потяг до творіння, а потім милування від своїх результатів. Це буття у гармонії з собою та природою. Це, якщо хочете, має стати способом життя!

Наведу декілька важливих порад нашого пророка-ясновидця Петра Утвенка.

Не роби зла. Воно – повернеться. Як не на те­бе, так на твоїх нащадків. Зло ніколи не приносить добра. А саме велике зло породжується заздрістю.

Побороти зло можна тільки любов’ю, а не злобою. Навчіться розпізнавати світло і темряву. Намагайтеся висвітлювати навколо себе все й усіх – і тільки тоді запанує мир і злагода. “Просвіти і настав, врозуми і направ” – тільки від чистого серця. Можна: “Прости їм, Господи, бо не відають, що творять, а якщо і відають – все одно прости” – це потужна захисна формула від будь-якої чорної магії, порчі, злоби. Не бійтеся нічого і нікого – загартовуйте себе! І справедливість треба відстоювати зло приборкуючи разом гуртуючись.

Любіть Усе і тільки тоді Все полюбить Вас! Будьте в гармонії з навколишнім Світом. Не шкодьте Йому – і Він Вам віддячить своєю службою.

А ось і практичні поради ясновидця.

Пива вживати не рекомендую, а також напої такі, як кока-кола та пепсі-кола. У них утворюються аміачні сполуки і – “роз’їдається” печінка. Горілку добру – мож­на, але небагато (не більше стопки). На ніч не переїдайте. Пізню вечерю взагалі краще відкласти. Чай, кефір, легенький бутерброд. Від нерівномірності вживання їжі страждає шлунок, звідси й різні болячки.

Чоловікам допомагає петрушка, корінь петруш­ки, горіх волоський, а особливо – калган (заварений корінь рослини на воді – вживати по чарці в день). Тільки ж відразу не слід вживати багато. Все треба робити в міру. Кажуть поляки: “Що занадто, то не здраво!”

Шкодить чоловічій силі материнка. Як вип’є – розпрощається з чоловічою силою.

Лавровий лист – отрута, дуже шкодить здоров’ю. Навіть запах може призвести до викидня у вагітної жінки, навіть на 9-му місяці.

Після заходу сонця з дому нічого не можна давати або позичати – ні грошей, ні речей, ні харчів. Бо то – на пустку, на злидні.

Від нечисті (злого духу, недоброзичливих гостей і заздрісних очей, здатних до зурочення) біля вхідних дверей усередині оселі завжди тримайте невеличкого віника. Можна ставити його в куточку догори – всяке відьмацтво зачепиться об нього і не проникне до господи.

Воду після купелі малої дитини не можна виливати після заходу сонця. Так само і сміття, що нагромадилося за день у хаті, краще залишити на ніч, а викинути вже вранці.

В оселі завжди треба тримати святу воду. Сон­це її, а не попи, освячує у відповідних фазах орбіти, що її проходить Земля. Найсильніший заряд кос­мічних сил вода дістає на Водохреще. Варто наб­рати води в посудину з 12 до 3 години ночі, і вона стоятиме у вас протягом року мов свята. Набирати можна будь-де, але краще з криниці, з джерела, щоб поменше хімії було.

Пити святу воду треба потроху, один-два ковт­ки тоді, коли, як кажуть, припекло. Хтось поганим оком поглянув на вас – умийтеся святою водою, і вам стане краще. Малу дитину покропіть, і вона легше перенесе хворобу. Оселю покропіть, і про­женете нечисту силу. Для скептиків та недовірливих є найкращий спосіб перевірки – це практика – критерій істини. Особисто я з друзями набираю в ніч з 19-го на 20-те січня з 00:30 до 02:30 більше 50 літрів – вистачає попивати кожного дня по пару ковтків, освятити житло, ще й з собою ношу 100 мл пляшечку на всяк випадок – іноді чи мені чи знайомому та допомагає…

Немовлят молоді батьки не повинні показувати впродовж шести тижнів ні рідним, ні друзям, ні знайомим. Доки навколо нової людини сформується і зміцніє біооболонка, аура. Тоді дитина буде менш вразлива до зурочень і хвороб.

Біля хати не можна саджати березу та дуба, бо коли крона стане вище покрівлі (вашого поверху у багатоповерхівках) – у хаті буде покійник. Треба висаджувати далеко від хати – не менше ніж за 6 метрів. А от дуже корисно обсаджувати город ялинкою, бо вона на себе забирає магнітні бурі – легко почуваєшся у такому лісі.

Якщо самотня молода жінка, вдова чи дівчина, втратила надію вийти заміж, але бажає завести дитину, її проханню не можна відмовляти. У тому немає гріха. Кожна жінка має право на особисте щас­тя. Якщо Бог не дав шлюбу, то нехай утішиться си­ном або донькою. Коли в державі більшає щасли­вих людей, вона буде розвиватися і відроджувати­ся. Коли ж переважають знедолені, обділені особи­стим щастям, каліки і престарілі – таку державу очікує загибель і забуття.

А ось поради Ванги, яка, відходячи у вічність,|вирушаючи| залишила людям щось подібне до духовного заповіту. Він був дуже коротким:

«Ніколи не забувай про те, що мудрість проста. Де б ти не жив, чим би не займався, пам’ятай: людина – та, за кого вона сама себе має. Коли зуміє змінити|зрадити| свої думки|гадка| у бік добра, то зміниться все в її житті. Людина повинна любити|кохати| себе і все, що навколо|навкруг,довкола| неї. У наші важкі часи це найпотрібніше. І ще вона повинна бути вдячна Богові за підмогу у важку|скрутний| годину, за мудрість, якою зобов’язана своїми успіхами.

Не борися з|із| дурнями – вони не такі вже й страшні, не пробуй|випробовувати| їх виправити|справити| або змінити|зрадити|. Куди страшніші придурки. Вони готові піднести таке, що може весь народ розбурхати.

Не став нездійсненних завдань|задача|, знай, яке тобі під силу, а яке – ні, бо прийдеться потім на себе нарікати. Не обіцяй, коли не впевнений, що виконаєш обіцяне, адже біль, який ти заподієш|спричиниш| іншому, рано чи пізно до тебе повернеться. Молися Богові і не проси|прохати| більше, ніж тобі потрібно!»

Ось так: все геніальне – просте! Якщо твої помисли чисті і добрі, то і помисли здатні зцілювати інших. Думка лікує. Слово зцілює. Спрямована думка і спрямоване слово зцілюють подвійно. «Посилайте» на своїх рідних і близьких позитивні емоції – «підзарядите» їх…

Бо щастя, якого всі так невпинно шукають, закладено у кожного з нас Творцем!

Отже, погану думку вбий, як муху, інакше вона уб’є тебе!

І хай вам щастить, шановні колеги, у здобутті та осяганні істини.

Володимир Стешенко, консультант з валеології, член НСЖУ

Володимир Стешенко
VVS@fm.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *