Пророк України Ясновидець Дід Петро Дементійович Утвенко (1922-2004) давно попереджав людей, та мало хто вірив, що після 4-го президента розпочнеться «хитра» війна, див. стор. 483 твору 2012 року виходу у світ «ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!».

У ньому багато цінної ПРАВди для Здоров’я Душі й Тіла, чимало пророцтв, цінних порад та дієвих рецептів! Беріть і вивчайте, вчіться застосовувати! Є й у бібліотеках!

А у 2016 році розпочнеться ще страшніша фаза третьої світової війни, говорив людям, щоб не продавали будинки у селах, де зможуть вижити (перечекати тяжкі часи, земля прокормить), – все від нього справджується (я перевіряв з 2003 року!)…

Ще у 2012 р. на книжковому ринку «Петрівка» (м. Київ) зустрів чоловіка (Валерія), який 20 років поспіль відвідував Діда Петра до останніх місяців, не зміг бути присутнім на похованні Цілителя (з пророцтва Діда Петра ще при житті: «Кіт не дасть». І що ви думаєте – справдилось і це, бо кіт-таки зіштовхнув зі столу мобільника, який впав і розбився, – ніхто не зміг повідомити про дату похорону Ясновидця). Він розповів, що вже 37 разів мав змогу спілкуватися у снах з Дідом Петром (на 25.10.2012) і всі Його пророкування (підказки, допомога) збуваються й по нині!..

Одне з невтішних і вражаючих, що у 2016 році буде війна, але він (Валерій) залишиться в живих!

Один батюшка назвав рік (число) початку за пророцтвом з древньої книги (Біблії) – як стане «999»! (2+0+1+6 = 9, 9 вересня = 9 – найближчий рік і число, що підпадає під «999», перевернуті три шістки «666»).

І дійсно. Світова Війна за день не готується кримінальними олігархами Світу! А Ви можете самі бачити, що напруга у Світі зростає, особливо на Близькому Сході…

Путін бомбить Сірію, а ще ПРАВдива ясновидюща провидиця Ванга попереджала, що з падінням Сирії почнеться третя світова війна і принесе багато жертв!

Людей потрібно інформувати, щоб готувалися самі; армію укріпити потрібно тощо, – не проспати все і вся, зароблене предками нашими! Тоді вистоїмо!

Від себе додам: завжди потрібно готуватися до гіршого (щоби мати запас міцності), а у Бога ВсеВишнього просити ліпшого ЖиттЯ! Хвала СвітЯвляючому!

 

Реальний «Оберіг Щастя» собі та для друзів беріть і роздавайте, щоб носили завжди при тілі для Гармонізації та Захисту як «Духовний Броник»!

Він з позитивним Зарядом Козака-Характерника Реального Ясновидця та Пророка Петра Утвенка. Цей заряд варто роздавати патріотам, бійцям (та й усім людям), бо дійсно допомагає гармонізуватися у Природі та отримати додатковий Божий захист і удачу (зменшення кількості смертей та аварій на дорогах, допомога здоров’ю тощо), не важкий (менше грама), легкий у використанні, видається безкоштовно у Києві!..

Термін служби необмежений! Головне, щоб не змився біоенергетичний духовний заряд з матеріалу (папірця), ліпше обліпити скотчем чи у кульочку носити біля серця!

Не згинати – площа повинна бути більшою за 1 кв. см. для достатньої максимальної дієвої сили!

Чимало людей (не всі мають достатню чутливість) відчувають, як випромінюється цей позитивний заряд (тепло тощо), потримавши «Оберіг Щастя» між долонями мінімум 30 секунд та зосередившись на відчуттях… На 11.02.2016 вже передано 1 151 873 шт. виТворів «Оберіг Щастя», – сТворено з друзями у допомогу людям (зокрема волонтерам, групам для розповсюдження)…

Якщо не знайдете у найближчих волонтерів, – видаються у ДАР (БЕЗКОШТОВНО) виТвори «Оберіг Щастя» усім людям у Києві на Оболоні чи книжковому ринку Петрівки: 11 ряд 2 місце, 18 ряд 4 місце, 22 ряд 1 місце, 34 ряд 3 місце, 39 ряд 6-7 місця, 58 ряд 1 місце, тощо…

P. S. Щоб я повірив, що Ясновидець Дід Петро володіє потужною духовною силою, ДАРованою Богом, у перший день знайомства він заблокував мій автомобіль за 30 км від дому силою біострумів (думкою). Довелося повірити, бо це не іграшки, а рідкісний Природний Феномен, який творив різні дива та Добро людям (зцілював), допомагаючи ВсеВишньому наводити Лад на Землі!

До речі одне з його пророцтв (яких чимало), сказане років з двадцять тому: «Московський патріархат вшиється з України – буде Київський», але теж не вічно!.. Або ще людям говорив: «Московія залишиться сама, Санкт-Петербург – відділиться!»

P. S. 2. Отрок В’ячеслав. Пророцтва та поради. Треба запасатись лопатами, ломами, буржуйками, ліками, спиртом… Усім тим, що допоможе вижити у важкі часи. Хвилини три послухайте, готуйтеся, «останні часи» настають:

P. S. 3. Да – ПРАВду искать нужно, как сказано, в той же древней Библии или наших Священных Книгах!: http://www.bible.com.ua/bible/r/5/16 – Библия, Второзаконие, глава 16, 20: «…правды, правды ищи, дабы ты был жив…».

P. S. 4. Люди навчилися використовувати Твір «ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!» і для підказки у складних ситуаціях чи питаннях. Роблять так: беруть закриту Книгу в руки, протягом 15 секунд концентруються над питанням, що хвилює, відкривають Книгу з закритими очами і вказівний палець кладуть на сторінку, тоді відкривають очі та вивчають місце, куди вказав палець – буде підказка, для роз’яснень – повторити… Хай Будить!..

Щиро, Автор Проекту «ДРУГ» – ВолодиМИР СТЕШЕНКО

Володимир Стешенко
VVS@fm.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *