Про застосування світлини портрета-іконки «ЯСНОВИДЕЦЬ» (чи папірця «Оберіг Щастя»)! зі сторінок 361–362 Книги № 1 2012 року «ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!» автора і упорядника Володимира Володимировича Стешенка, м. Київ. Університетське видавництво «ПУЛЬСАРИ», 2012 р.

…Ясновидець став проти вітру, наставив долоню з потужними біострумами – хмара роздвоїлась і обійшла село. Все. Цеглу не розквасило, результати роботи збереглися…

А коли голова колгоспу Кривенчук запрошував опромінити біострумом із руки посівне зерно, пшениця родила рясна й добірна, така, що брали її тільки на насіння.

Обереги, які виготовляються з любов’ю, особливо рідними чи знавцями справи, несуть у собі позитивний заряд і захищають від негативного впливу. Дід Петро, маючи потужні біоструми, заряджав хустинки людям на добро і Божу допомогу в справах, інколи додаючи молитву (як для хустинки, що використовується для прикладання до цієї Книги-оберега та Портрета-іконки-оберега – «Оберіг Щастя»). Загальна інформація тим, хто їх отримав від Ясновидця (десятки тисяч людей по Україні – і не тільки): хустинки (носовички) хай допомагають вам у житті – їх лише не можна мочити водою (!), бо змиється «заряд» (!), і носіть їх при собі біля тіла в пакеті з целофану (щоб не змокли!), (жінки часто носять біля серця, кладучи в бюстгальтер), і частіше стискайте (легко торкаючись до хустинки – можна й через одяг) по тричі під час зустрічей, у дорозі, на зібраннях, за столом чи під час веселощів на святі во славу Всевишнього та в помислах просіть у Бога допомоги в тій чи іншій справі  – і будуть набагато легше вирішуватися проблеми! Якщо десь заболить тіло – прикласти на кілька хвилин, то стане легше… Спеціально перевіряли силу такої хустинки: і в дорозі захищає від аварій, які організовує нечиста сила, і за столом від отруєння спасає, може навіть вибухнути посудина з отрутою (!). І навіть прив’язували на шию собаці, в того собаку стріляли з пістолета снайпери, та не змогли застрелити (тільки шерсть обпалювалася)! Колись Дід Петро зарядив так хустинку чоловікові, який збирався у гарячу точку, – приїхав додому живий! Якщо й були поранення у людей з такими зарядженими хустинками, – то легкі. Отака сила Божого заряду «записана» на хустинці – і це не забавки. Багато таємниць природи ще не відомі людям. Стверджую це як журналіст, який із дитинства любив вивчати прояви її Законів. На оперативні завдання зі знешкодження бандитів варто брати з собою такі хустинки, або ж і цю книгу-оберіг (портрет-іконку-оберіг – «Оберіг Щастя»), після її «заряджання» хустинкою від Діда Петра (підпис автора кульковою ручкою, продавлений на 1-й сторінці, – знак справжнього екземпляра книги, до якої прикладалася Хустинка, заряджена Ясновидцем Дідом Петром). Багато хто може відчути тепло від благодатного заряду або й інші відчуття потримавши в долонях між руками «Оберіг Щастя» пару десятків секунд.

*Правильно розумійте – полегшення від прикладання «Оберегу Щастя», а не заміна лікування чи операції!*

Вітаю Вас! Для України та українців за 9 років вдалося зробити дивовижний Шедевр ПРАВди і Захисту, щоб Жити Щасливо! Вже готова «йти» в люди супер корисна Книга для Життя та Портрети-іконки Цілителя, як «Оберіг Щастя» буде Вам по Життю, провідником-довідником! Обереги з Позитивним Захисним Зарядом («переходить» методом дифузії на Книгу та Портрет-іконку притисканням надсильної зарядженої хустинки з феноменальною Божою силою) від найсильнішого Ясновидця (Провидця, Пророка, Волхва, Патріотичного борця ЗА сПРАВедливість, реального Богознавця, а комусь і Батьком був та Спасителем, Наставником) України Діда Петра Дементійовича Утвенка (1922-2004) з села Дивин Брусилівського р-ну Житомирської обл. – підтвердило вже багато людей позитивність та корисність Твору, у т.ч. 5 екстрасенсів відчувають «+» могутню силу та бачать світло від Оберегів, 4 біоенергетика говорять, що йде від Оберегів тепло, 12 чоловік із санаторію Місхор (Крим) відчули тепло Оберегів і двоє отримали значне (!) полегшення! То ж якщо вже є стільки підтверджень, що мені як журналісту стало теж в дивину ця сенсаційна Новинка 2012 року (сам, поки робив цей Твір, не думав, що буде такий позитивний результат, а все завдячуючи світлим Божим Силам в хвалу Всевишнього, Світ являючого) – долучайтеся і поширюйте для добрих людей (собі, рідним, близьким, кому хочете допомогти чи захистити). Детальніша інформація про Твір на моєму сайті: www.duh.org.ua . Пройшов тільки другий місяць від дня вільного доступу людей до Твору, а вже було 10(!) свідчень допомоги від реальних людей. Описуйте свої відчуття на Email: VVS@inet.ua , тел.: 050-311-38-33. Щиро, Автор Проекту «ДРУГ». 21.10.2012р.

Ще багато корисних порад від Діда Петра Дементійовича Утвенка (1922-2004) – Ясновидця (Провидця, Тараса Шевченка ХХ ст. тощо – як Його тільки не називали люди) з села Дивин знайдете на сайті: www.duh.org.ua… Допоможемо собі, допоможемо близьким – допоможемо й Україні! У-РА! J

Про Ясновидця Діда Петра Дементійовича Утвенка (1922-2004) з села Дивин ходять легенди, що міг лікувати на відстані, авто зупиняти, читати думки, танки у війну «намагнічував» (не стріляли), літака зсадив потужними біострумами не шкодячи людям тощо…

І Це – ПРАВ-ДА! Феномен – Перевірено!

 

Мене дуже тривожило питання заряджання від хустинки з Дідовою надсильною енергетикою книг, портретів-іконок («Оберіг Щастя») тощо, бо різне ставлення до цієї, як на мене, важливої справи додаткового захисту і допомоги людям. Кожен у Міру своєї обізнаності висловлює думку…

Практика застосування підтверджує позитивно цей феномен – на сайті www.duh.org.ua збираю статистику: вже десять свідчень (те що лише сповістили, знаю є набагато більше) допомоги «Оберегів Щастя» від восьми реальних людей з Києва і двох з санаторію Місхор, де я особисто був!

І от 15-го жовтня 2012 року (пройшло майже два місяці з вільного продажу книг і оберегів) ввечері я подумки попросив Дідуню Петра прояснити це питання…

Був 1-й місячний день – молодик.

Під ранок 16-го жовтня 2012 року приснився мені Дід Петро – біля Нього було багато людей…

Він розсміявся, мов чому це Йому при житті, коли був молодим та дужим, не спала думка робити обереги не тільки для конкретної людини, що Він робив тим, кого приймав, а й на загал про запас, щоб були у поміч по життю тим, хто їх отримає!

Ще в далекому 2003 році 9-го вересня за життя Дід Петро зарядив мені хустинки для добрих людей своїми надсильними біострумами та молитвою!

Сила та застосування їх описана на 361–362 сторінках Книги Володимира Стешенка «ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!»… Не втрачайте Обереги, глядіть, застосовуйте ПРАВильно та не забувайте подякувати за допомогу!

Навіть невеличкий шматочок такої хустинки (я у вісні надривав матерію близько одного квадратного сантиметра) буде надсильним оберегом…

І на моє запитання у вісні: «Діду! Чи заряджаються від хустинки Обереги, що я роблю для людей методом дифузії, прикладаючи з силою до Книг, Портретів-Іконок тощо? Чи будуть у поміч людям?»

Він ствердно відповів: «Да!»

…Розвиднилось. Погода була пахмурна, волога зависла у повітрі… Як і належить, коли приходять у вісні покійники: часто сняться на дощ, засторогу, чи підказують…

Духу піддало таке свідчення – я на ПРАВильному Шляху!

Застосовуйте, любі друзі, «Обереги Щастя» для здоров’я, захисту, щастя у житті вашому, даруйте рідним і близьким… Щиро, Автор Проекту «ДРУГ» – Володимир Стешенко. 16.10.2012р.

У-РА! J

 

Існування Феномену підтверджують і професіонали медицини, і державні діячі…

Микола Єфремович Поліщук – народний депутат Верховної ради четвертого скликання, міністр охорони здоров’я, доктор медичних наук (1986), професор (1991), нейрохірург, член-кореспондент АМНУ (травматологія, 04.1997). Визнав феномен Ясновидця й зізнався: «Я довгий час, як професор, нейрохірург теж мало вірив, що народна медицина може робити такі чудеса, як в описах про Діда Петра, про інших, але з часом переконався, що це не зовсім так. Одного разу я мав зустріч із людиною, яка має офіційний диплом кандидата медичних наук. Ця людина мешкає в Києві, вона на моїх очах виявляла в організмі такі зміни, які могли виявити тільки за допомогою найсучаснішого обладнання. Я повністю переконався, що це можливо, єдине, що пояснити таке нині медична наука не може, я думаю – і не скоро зможе».

 

Іван Степанович Плющ – український державний діяч, двічі голова Верховної Ради України, Секретар Ради національної безпеки і оборони, Герой України. Ось його свідчення: «Дар у Діда Петра з’явився не тому, що Дід Петро просив чи хотів його – це Божий дар. Мене вразило Його рентгенівське бачення предметів, речей і людини. От хоч як би ви ховали щось у кишенях, Він міг вам сказати, що там у вас заховано. А раз так, то Він бачить ваші органи».

…Лише Спаситель знімає смертоносне протиріччя суспільства, єднає людину з Всевишнім, Природою! Це треба розуміти! І у суспільстві повинні Це Знати і навчитися застосовувати!

Це реальні відгуки про феномен Діда Петра із відеофільму «Загадка Дивина» 2009 року, який рекомендую переглянути. Читайте на сторінках 465–468 тощо Книги № 1 2012 року В. Стешенка

«ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!»

Володимир Стешенко
VVS@fm.com.ua

44 thoughts on “Застосування портрета-іконки Ясновидця та папірця «Оберіг щастя»

 1. Ответ на вопрос пакет нужен к кассиру на кассе?
  – Пакет нужен?
  Уточняющих вопросов кучу: А из чего он сделан? А почему один вид белый, а другой желтоватый? А сколько кило выдержит? А почему бумажных нет?(и небольшая лекция об охране природы). А вот у меня пакет из другой сети супермаркетов порвался сразу, ваш не порвётся? А почему не бесплатно пакет? И т.д. Ну и далее, по обстоятельствам – если пакет нужен, то берём, если не нужен – то нет.

 2. Howdy!.
  Our Famous Corporation in Peter Cooper Village more five years, during this time we work only female workers, on Window cleaning next to me and Housekeeping maid service. Home maid clean ensures cleanliness and order in everywhere in the house in accordance with certain convention . We employ exclusively trained Housemaid, who are Cleaning of the territory of any complexity and realize it very fast and good. If we are talking about a large private house, we provide you personally required for you number State. We offer not only experienced personnel , at the same time prices very affordable for each customer for Maid service in my area в Greenwood Heights. If you have set a goal order Washing windows and facades and Housemaid suggest you personally go to site in Manhattan. The Take away Hotel cleaning services с Housemaid always more pleasant in Hamilton Heights

  We provide professional deep cleaning house service for private clients. Making use of European tools as well as accredited tools, we accomplish maximum outcomes as well as supply cleansing quickly.

  Our friendly team uses you to obtain familiarized with favorable regards to teamwork for business customers. We responsibly approach our activities, tidy using specialist cleaning products as well as specific tools. Our employees are educated, have medical books and are familiar with the nuances of getting rid of complicated and also hard-to-remove dust from surfaces.

  1. Переклад:

   Привіт!
   Наша знаменита корпорація в селі Пітер Купер більше п’яти років, у цей час ми працюємо лише з жінками-працівниками, на прибиранні вікон поруч зі мною та службі покоївки. Домашня покоївка забезпечує чистоту та порядок скрізь у домі відповідно до певних умов. У нас працює виключно навчена Покоївка, яка проводить прибирання території будь-якої складності та реалізує це дуже швидко та якісно. Якщо мова йде про великий приватний будинок, ми надаємо вам особисто необхідний для вас номер штату. Ми пропонуємо не тільки досвідченому персоналу, в той же час ціни, дуже доступні для кожного клієнта на послуги покоївки в моєму районі в Грінвуд Хайтс. Якщо ви поставили собі за мету замовити Миття вікон та фасадів, і Housemaid пропонує вам особисто відвідати сайт на Манхеттені. Послуги з прибирання готелів, що забирають, з домашньою службою завжди приємніші в Гамільтон-Гайтс

   Ми надаємо професійні послуги з глибокого прибирання для приватних клієнтів. Використовуючи європейські інструменти, а також акредитовані інструменти, ми досягаємо максимальних результатів, а також швидко чистимо постачання.

   Наша дружня команда використовує вас для ознайомлення з прихильними побажаннями щодо командної роботи для бізнес-клієнтів. Ми відповідально підходимо до своєї діяльності, охайно використовуючи спеціальні засоби для чищення, а також спеціальні інструменти. Наші працівники мають освіту, мають медичні книжки та знайомі з нюансами позбавлення від складного, а також важко видаляється пилу з поверхонь.

  1. Я так зрозумів що ви ще й продаєте масла (олію) для профілактики здоров’я???

   Переклад тексту:

   Я хочу подякувати вам за діяльність (це) – добре прочитав!!!
   Мені сподобались всі статті цього сайту як і Ця…
   Маю вашу книжку і записи, перевіряю нові записи, які ви розміщуєте тут…

   (I want to to thank you for this good read!! I absolutely loved every bit of
   it. I have you book-marked to check out new things you post…)

 3. Hey there! Do you know if they make any plugins to assist with
  Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good success.

  If you know of any please share. Cheers!

  1. Переклад:
   Привіт! Чи знаєте ви, чи роблять вони якісь плагіни для допомоги
   Пошукова оптимізація? Я намагаюся домогтися того, щоб мій блог отримав рейтинг за деякими цільовими ключовими словами, але я не бачу дуже хорошого успіху.

   Якщо ви знаєте про будь-які, будь ласка, поділіться. На здоров’я!

   Відповідь:
   Є багато Курсів по СЕО…

  1. Переклад:
   Привіт! Я вже деякий час стежу за вашим блогом і
   нарешті, набрався сміливості йти вперед і вигукувати вас від Хаффмана в Техасі!
   Просто хотів сказати, щоб ти продовжував чудову роботу!

   Відповідь:
   А чому нині безлад у США, ЄС, Британії тощо, думаєте?!

   Є пояснення і Цьому Процесу Саме з Точки Зору Духовних Законів Буття і Дії Сил що Наводять Лад і Гармонізують Середовище існування на Землі –
   ВСІ люди повинні Дружно Жити допомагаючи один одному, Бути ЧУЙНИМИ – всі рівні серед рівних і Творця нікому обдурити неможливо, бо Він ДАРуЄ Життя кожному – Радість і Щастя поселив у людських душах від початку Часів!..
   Не можна використовувати інших у хитромудрих схемах обману, патрошенія чи злоробства, яке ОДНОЗНАЧНО карається Силами Творця з часом!!!
   Є Причини, а є Наслідки, які вже видимі більшій частині…

   Копайте ГЛИБШЕ!!!

   Світ ВЖЕ Потужно Змінюється Силами – Гармонізується Простір, Наводиться Лад оригінальними методами по всій Землі!!! 😉

   А у наших керманичів і вибору то не буде як тільки Україні справно служити!
   Або “стануть” козаками, або “сядуть” на кіл!!! 😉

   Ну, нагадати НаРОД може про те що він існує, проголосити своє бачення тощо – має ПРАВо, ОдноЗначнО!

   Проблем ще багато, бо не тому та не у тих вчаться – і це Факт!..
   АЛЕ…
   Не все так просто як людям здається!!!

   Все одно Позитивне теж робиться і для України у т.ч. Силами!..
   З Точки Зору Духовних Законів Буття, бо з Того Духовного Світу ВСЕ видно і без брехні!!!

   “Через Зеленського діють Сили і знаки були – попередження:

   – Меркель (Євросоюз, яким по суті поки що вона управляє) трясло,

   – Трамп (Америка розділилася дуже сильно)”…

   !!! Тому:

   “Не чіпайте Україну, бо буде ще гірше!
   Зараз мають коронавірус і це тільки початок!” –
   ПЕРЕДАВ так перевірений наукою і часом Ясновидець Петро Утвенко з Дивина – Реальний Воїн Світла і Пророк України, Цілитель ХХ ст., мужній Ветеран ВВВ що переміг фашизм разом із побратимами у самому логові,
   а що Він говорить – не пусті слова!..

   Хочете взнати більше?.. 😉

 4. you are truly a good webmaster. The web site loading
  speed is amazing. It sort of feels that you’re doing any distinctive trick.
  Also, The contents are masterwork. you’ve performed a excellent process
  on this topic!

  1. Дякую! Добре що читаєте мої статті і Книгу!
   А ще модернізуємо сайт з часом – буде кращим для вживання!!! 🙂

   Переклад:
   Ви справді хороший веб-майстер. Швидкість завантаження веб-сайту
   вражає. Відчувається, що ти робиш якийсь відмінний трюк.
   Крім того, Зміст – це шедевр. Ви виконали чудовий процес
   з цієї теми!

  1. ПОХВАЛЬНО!!! 🙂

   Переклад:
   Кожен раз я читав статті в новинах, але тепер, як
   користувач мережі, тому відтепер я використовую мережу для статей чи оглядів, завдяки
   Інтернету.

 5. Hello! I could have sworn I’ve been to this web site before but
  after looking at many of the articles I realized it’s new to
  me. Regardless, I’m certainly delighted I came across it and
  I’ll be bookmarking it and checking back often!

  1. Вітаю! Я модернізую сайт – скоро стане кращим!!! 🙂

   Переклад:
   Привіт! Я міг би поклястись, що раніше відвідував цей веб-сайт, але,
   переглянувши багато статей, зрозумів, що це для
   мене нове . Незважаючи на це, я, безумовно, радий, що натрапив на нього, і
   буду робити закладки та часто перевіряти!

  1. Ага! Виправимо – буде кращим!!! 🙂

   Переклад:
   Чудова стаття! Це той тип інформації, який призначений для обміну в Інтернеті.
   Ганьба в Google, поки що не позиціонує цю посаду вище!
   Зайдіть і поговоріть із моїм веб-сайтом.
   Дякую =)

  1. Виправимо з часом ще – буде кращим!!! 🙂

   Переклад:
   Цей веб-сайт справді має всю необхідну мені інформацію з цього питання, і я не знав, кого запитати.

  1. Добре! А ще виправимо з часом – буде кращим!!! 🙂

   Переклад:
   Дуже швидко цей веб-сайт стане відомим серед усіх
   людей, що ведуть блоги та веб-сайти, завдяки своїм приємним публікаціям

  1. Дякую! Добре! А ще виправимо з часом – буде кращим!!! 🙂

   Переклад:
   Спасибі дуже приємний блог!

 6. Great goods from you, man. I’ve understand your stuff previous to and you are just too excellent.
  I really like what you’ve acquired here, certainly like what you’re stating and
  the way in which you say it. You make it enjoyable and you still take care of to
  keep it wise. I cant wait to read much more from you.
  This is really a wonderful web site.

  Visit my blog post; CBD for dogs

  1. Дякую! Добре що читаєте мої статті і Книгу!
   А ще виправимо з часом сайт – буде кращим!!! 🙂

   Переклад:

   Чудовий товар від вас, чоловіче. Я розумів ваші речі до, а ви просто занадто чудові.
   Мені дуже подобається те, що ви придбали тут, безумовно, як те, що ви заявляєте, і
   те, як ви це говорите. Ви робите це приємним, і ви все ще дбаєте про те, щоб
   зберігати його мудрим. Я не можу зачекати, щоб прочитати набагато більше від вас.
   Це справді чудовий веб-сайт.

   Відвідайте мій пост у блозі; CBD для собак

 7. Hello!
  This is my first visit to your blog! We are a collection of volunteers
  and starting a new
  initiative in a community in the same
  niche. Your blog provided us useful information
  to work on. You have done a extraordinary job!

  1. Дякую! Добре що читаєте мої статті і Книгу!
   Пишаюся тим що зміг досягти у волонтерських справах допомоги людям – поширили під два мільйони Оберегів для додаткового захисту і продовження життя людей!
   А ще модернізуємо сайт з часом – буде кращим для вживання!!! 🙂

   Переклад:
   Привіт!
   Це мій перший візит до вашого блогу! Ми – це колекція волонтерів, які
   починають нову
   ініціативу у спільноті в тій самій
   ніші. Ваш блог надав нам корисну інформацію
   для роботи. Ви зробили надзвичайну роботу!

  1. Ок! Вивчайте мої статті, Книгу, відео на Ютуб-Каналі “ВолодиМИР СТЕШЕНКО”!
   Пишаюся тим що зміг досягти у волонтерських справах допомоги людям – поширили під два мільйони Оберегів для додаткового захисту і продовження життя людей!
   А ще модернізуємо сайт з часом – буде кращим для вживання!!! 🙂

   Переклад:
   Привіт, кожного разу, коли я перевіряв публікації веб-сайтів тут у
   перші години світанку, з тієї причини, що мені подобається дізнаватися все більше і більше.

  1. Багато всього розроблено вже у Світі!
   А тут… Унікальний Феномен і Його Роботи!!!
   Звісно, працюємо над багатьма напрямками у Житті!
   Це Особистий Досвід і зібрані свідчення людей за великий період!
   Вивчайте мої статті, Книгу, відео на Ютуб-Каналі “ВолодиМИР СТЕШЕНКО”!
   Пишаюся тим що зміг досягти у волонтерських справах допомоги людям – поширили під два мільйони Оберегів для додаткового захисту і продовження життя людей!
   А ще модернізуємо сайт з часом – буде кращим для вживання!!! 🙂

   Переклад:
   Привіт! Чи знаєте ви, чи роблять вони якісь плагіни для захисту від хакерів?
   Я певний параноїк щодо втрати всього, над чим наполегливо працював. Будь-які рекомендації?

  1. Давненько… Тут… Унікальний Феномен і Його Роботи!!!
   Звісно, працюємо над багатьма напрямками у Житті!
   Це Особистий Досвід і зібрані свідчення людей за великий період!
   Вивчайте мої статті, Книгу, відео на Ютуб-Каналі “ВолодиМИР СТЕШЕНКО”!
   Пишаюся тим що зміг досягти у волонтерських справах допомоги людям – поширили під два мільйони Оберегів для додаткового захисту і продовження життя людей!
   А ще модернізуємо сайт з часом – буде кращим для вживання!!! 🙂

   Переклад:
   Ого, неймовірний макет блогу! Як довго ти ведеш блоги?
   ви зробили ведення блогу легким. Загальний вигляд вашого веб-сайту чудовий, як і
   вміст!

   моя веб-сторінка – CBD для собак

  1. Унікальний Феномен і Його Роботи!!!
   Звісно, працюємо над багатьма напрямками у Житті!
   Це Особистий Досвід і зібрані свідчення людей за великий період!
   Вивчайте мої статті, Книгу, відео на Ютуб-Каналі “ВолодиМИР СТЕШЕНКО”!
   Пишаюся тим що зміг досягти у волонтерських справах допомоги людям – поширили під два мільйони Оберегів для додаткового захисту і продовження життя людей!
   А ще модернізуємо сайт з часом – буде кращим для вживання!!! 🙂

   Переклад:
   Практично неможливо знайти обізнаних людей з цього питання, але
   ви, здається, знаєте, про що говорите! Дякую

  1. Дякую! Звісно, працюємо над багатьма напрямками у Житті!
   Це Особистий Досвід і зібрані свідчення людей за великий період!
   Вивчайте мої статті, Книгу, відео на Ютуб-Каналі “ВолодиМИР СТЕШЕНКО”!
   Пишаюся тим що зміг досягти у волонтерських справах допомоги людям – поширили під два мільйони Оберегів для додаткового захисту і продовження життя людей!
   А ще модернізуємо сайт з часом – буде кращим для вживання!!! 🙂

   Переклад:
   Відмінний пост! Ми будемо посилатися на цю особливо чудову статтю на нашому веб-сайті.

   Продовжуйте чудово писати.

  1. Звісно працюємо! Це Особистий Досвід і зібрані свідчення людей за великий період!
   Вивчайте мої статті, Книгу, відео на Ютуб-Каналі “ВолодиМИР СТЕШЕНКО”!
   Пишаюся тим що зміг досягти у волонтерських справах допомоги людям – поширили під два мільйони Оберегів для додаткового захисту і продовження життя людей!
   А ще модернізуємо сайт з часом – буде кращим для вживання!!! 🙂

   Переклад:
   Оскільки адміністратор цього веб-сайту працює, без сумнівів, дуже скоро він стане відомим завдяки його вмісту.

  1. Звісно – Це Особистий Досвід і свідчення людей! Вивчайте мої статті, Книгу,
   відео на Ютуб-Каналі “ВолодиМИР СТЕШЕНКО”!
   Пишаюся тим що зміг досягти у волонтерських справах допомоги людям – поширили під два мільйони Оберегів для додаткового захисту і продовження життя людей!
   А ще модернізуємо сайт з часом – буде кращим для вживання!!! 🙂

   Переклад:
   Практично неможливо знайти освічених людей на цю тему, однак,
   здається, ви знаєте, про що говорите!

   Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *