Про застосування світлини портрета-іконки «ЯСНОВИДЕЦЬ» (чи папірця «Оберіг Щастя»)! зі сторінок 361–362 Книги № 1 2012 року «ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!» автора і упорядника Володимира Володимировича Стешенка, м. Київ. Університетське видавництво «ПУЛЬСАРИ», 2012 р.

…Ясновидець став проти вітру, наставив долоню з потужними біострумами – хмара роздвоїлась і обійшла село. Все. Цеглу не розквасило, результати роботи збереглися…

А коли голова колгоспу Кривенчук запрошував опромінити біострумом із руки посівне зерно, пшениця родила рясна й добірна, така, що брали її тільки на насіння.

Обереги, які виготовляються з любов’ю, особливо рідними чи знавцями справи, несуть у собі позитивний заряд і захищають від негативного впливу. Дід Петро, маючи потужні біоструми, заряджав хустинки людям на добро і Божу допомогу в справах, інколи додаючи молитву (як для хустинки, що використовується для прикладання до цієї Книги-оберега та Портрета-іконки-оберега – «Оберіг Щастя»). Загальна інформація тим, хто їх отримав від Ясновидця (десятки тисяч людей по Україні – і не тільки): хустинки (носовички) хай допомагають вам у житті – їх лише не можна мочити водою (!), бо змиється «заряд» (!), і носіть їх при собі біля тіла в пакеті з целофану (щоб не змокли!), (жінки часто носять біля серця, кладучи в бюстгальтер), і частіше стискайте (легко торкаючись до хустинки – можна й через одяг) по тричі під час зустрічей, у дорозі, на зібраннях, за столом чи під час веселощів на святі во славу Всевишнього та в помислах просіть у Бога допомоги в тій чи іншій справі  – і будуть набагато легше вирішуватися проблеми! Якщо десь заболить тіло – прикласти на кілька хвилин, то стане легше… Спеціально перевіряли силу такої хустинки: і в дорозі захищає від аварій, які організовує нечиста сила, і за столом від отруєння спасає, може навіть вибухнути посудина з отрутою (!). І навіть прив’язували на шию собаці, в того собаку стріляли з пістолета снайпери, та не змогли застрелити (тільки шерсть обпалювалася)! Колись Дід Петро зарядив так хустинку чоловікові, який збирався у гарячу точку, – приїхав додому живий! Якщо й були поранення у людей з такими зарядженими хустинками, – то легкі. Отака сила Божого заряду «записана» на хустинці – і це не забавки. Багато таємниць природи ще не відомі людям. Стверджую це як журналіст, який із дитинства любив вивчати прояви її Законів. На оперативні завдання зі знешкодження бандитів варто брати з собою такі хустинки, або ж і цю книгу-оберіг (портрет-іконку-оберіг – «Оберіг Щастя»), після її «заряджання» хустинкою від Діда Петра (підпис автора кульковою ручкою, продавлений на 1-й сторінці, – знак справжнього екземпляра книги, до якої прикладалася Хустинка, заряджена Ясновидцем Дідом Петром). Багато хто може відчути тепло від благодатного заряду або й інші відчуття потримавши в долонях між руками «Оберіг Щастя» пару десятків секунд.

*Правильно розумійте – полегшення від прикладання «Оберегу Щастя», а не заміна лікування чи операції!*

Вітаю Вас! Для України та українців за 9 років вдалося зробити дивовижний Шедевр ПРАВди і Захисту, щоб Жити Щасливо! Вже готова «йти» в люди супер корисна Книга для Життя та Портрети-іконки Цілителя, як «Оберіг Щастя» буде Вам по Життю, провідником-довідником! Обереги з Позитивним Захисним Зарядом («переходить» методом дифузії на Книгу та Портрет-іконку притисканням надсильної зарядженої хустинки з феноменальною Божою силою) від найсильнішого Ясновидця (Провидця, Пророка, Волхва, Патріотичного борця ЗА сПРАВедливість, реального Богознавця, а комусь і Батьком був та Спасителем, Наставником) України Діда Петра Дементійовича Утвенка (1922-2004) з села Дивин Брусилівського р-ну Житомирської обл. – підтвердило вже багато людей позитивність та корисність Твору, у т.ч. 5 екстрасенсів відчувають «+» могутню силу та бачать світло від Оберегів, 4 біоенергетика говорять, що йде від Оберегів тепло, 12 чоловік із санаторію Місхор (Крим) відчули тепло Оберегів і двоє отримали значне (!) полегшення! То ж якщо вже є стільки підтверджень, що мені як журналісту стало теж в дивину ця сенсаційна Новинка 2012 року (сам, поки робив цей Твір, не думав, що буде такий позитивний результат, а все завдячуючи світлим Божим Силам в хвалу Всевишнього, Світ являючого) – долучайтеся і поширюйте для добрих людей (собі, рідним, близьким, кому хочете допомогти чи захистити). Детальніша інформація про Твір на моєму сайті: www.duh.org.ua . Пройшов тільки другий місяць від дня вільного доступу людей до Твору, а вже було 10(!) свідчень допомоги від реальних людей. Описуйте свої відчуття на Email: VVS@inet.ua , тел.: 050-311-38-33. Щиро, Автор Проекту «ДРУГ». 21.10.2012р.

Ще багато корисних порад від Діда Петра Дементійовича Утвенка (1922-2004) – Ясновидця (Провидця, Тараса Шевченка ХХ ст. тощо – як Його тільки не називали люди) з села Дивин знайдете на сайті: www.duh.org.ua… Допоможемо собі, допоможемо близьким – допоможемо й Україні! У-РА! J

Про Ясновидця Діда Петра Дементійовича Утвенка (1922-2004) з села Дивин ходять легенди, що міг лікувати на відстані, авто зупиняти, читати думки, танки у війну «намагнічував» (не стріляли), літака зсадив потужними біострумами не шкодячи людям тощо…

І Це – ПРАВ-ДА! Феномен – Перевірено!

 

Мене дуже тривожило питання заряджання від хустинки з Дідовою надсильною енергетикою книг, портретів-іконок («Оберіг Щастя») тощо, бо різне ставлення до цієї, як на мене, важливої справи додаткового захисту і допомоги людям. Кожен у Міру своєї обізнаності висловлює думку…

Практика застосування підтверджує позитивно цей феномен – на сайті www.duh.org.ua збираю статистику: вже десять свідчень (те що лише сповістили, знаю є набагато більше) допомоги «Оберегів Щастя» від восьми реальних людей з Києва і двох з санаторію Місхор, де я особисто був!

І от 15-го жовтня 2012 року (пройшло майже два місяці з вільного продажу книг і оберегів) ввечері я подумки попросив Дідуню Петра прояснити це питання…

Був 1-й місячний день – молодик.

Під ранок 16-го жовтня 2012 року приснився мені Дід Петро – біля Нього було багато людей…

Він розсміявся, мов чому це Йому при житті, коли був молодим та дужим, не спала думка робити обереги не тільки для конкретної людини, що Він робив тим, кого приймав, а й на загал про запас, щоб були у поміч по життю тим, хто їх отримає!

Ще в далекому 2003 році 9-го вересня за життя Дід Петро зарядив мені хустинки для добрих людей своїми надсильними біострумами та молитвою!

Сила та застосування їх описана на 361–362 сторінках Книги Володимира Стешенка «ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!»… Не втрачайте Обереги, глядіть, застосовуйте ПРАВильно та не забувайте подякувати за допомогу!

Навіть невеличкий шматочок такої хустинки (я у вісні надривав матерію близько одного квадратного сантиметра) буде надсильним оберегом…

І на моє запитання у вісні: «Діду! Чи заряджаються від хустинки Обереги, що я роблю для людей методом дифузії, прикладаючи з силою до Книг, Портретів-Іконок тощо? Чи будуть у поміч людям?»

Він ствердно відповів: «Да!»

…Розвиднилось. Погода була пахмурна, волога зависла у повітрі… Як і належить, коли приходять у вісні покійники: часто сняться на дощ, засторогу, чи підказують…

Духу піддало таке свідчення – я на ПРАВильному Шляху!

Застосовуйте, любі друзі, «Обереги Щастя» для здоров’я, захисту, щастя у житті вашому, даруйте рідним і близьким… Щиро, Автор Проекту «ДРУГ» – Володимир Стешенко. 16.10.2012р.

У-РА! J

 

Існування Феномену підтверджують і професіонали медицини, і державні діячі…

Микола Єфремович Поліщук – народний депутат Верховної ради четвертого скликання, міністр охорони здоров’я, доктор медичних наук (1986), професор (1991), нейрохірург, член-кореспондент АМНУ (травматологія, 04.1997). Визнав феномен Ясновидця й зізнався: «Я довгий час, як професор, нейрохірург теж мало вірив, що народна медицина може робити такі чудеса, як в описах про Діда Петра, про інших, але з часом переконався, що це не зовсім так. Одного разу я мав зустріч із людиною, яка має офіційний диплом кандидата медичних наук. Ця людина мешкає в Києві, вона на моїх очах виявляла в організмі такі зміни, які могли виявити тільки за допомогою найсучаснішого обладнання. Я повністю переконався, що це можливо, єдине, що пояснити таке нині медична наука не може, я думаю – і не скоро зможе».

 

Іван Степанович Плющ – український державний діяч, двічі голова Верховної Ради України, Секретар Ради національної безпеки і оборони, Герой України. Ось його свідчення: «Дар у Діда Петра з’явився не тому, що Дід Петро просив чи хотів його – це Божий дар. Мене вразило Його рентгенівське бачення предметів, речей і людини. От хоч як би ви ховали щось у кишенях, Він міг вам сказати, що там у вас заховано. А раз так, то Він бачить ваші органи».

…Лише Спаситель знімає смертоносне протиріччя суспільства, єднає людину з Всевишнім, Природою! Це треба розуміти! І у суспільстві повинні Це Знати і навчитися застосовувати!

Це реальні відгуки про феномен Діда Петра із відеофільму «Загадка Дивина» 2009 року, який рекомендую переглянути. Читайте на сторінках 465–468 тощо Книги № 1 2012 року В. Стешенка

«ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *