Обережно! Отрута шкодить здоровю!

 

«Все можна їсти, тільки з толком!»

Петро Утвенко

 

Одного теплого, сонячного дня 27.07.2003 року до найсильнішого Ясновидця України ХХ століття Петра Дементійовича Утвенка (1922-2004), основного героя Твору «ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!», який «вийшов» у Світ 2012 року у межах громадського Проекту «ДРУГ» («Духовний розвиток українських громад») (Це документально-художнє видання 2012 року Володимира Володимировича Стешенка з оригінальною назвою, оформленням і додатками про надзвичайну Людину, наділену Божим даром зцілення душі й тіла та бачення правди. Це результат 9-ти річної праці трьох десятків людей, широкого аналізу та висновків з фільмування 20-ти останніх місяців життя легендарного Цілителя (травень 2003 – грудень 2004), збору інформації про життя та діяльність Феномену, який по праву був сильнішим знаменитої Ванги і яснобаченням, і силою біострумів, і вольовою думкою, бо і їй допомагав, і багатьом іншим…) завітала знімальна група з телебачення (каналу «УТ-1»)…

Дід (до групи): А хто між вами пиво пив оце?

Жінка (тримає мікрофон біля Діда): Хто пиво пив? Ні, я не пила, там оно хлопці п’ють.

Дід: Я чую, що пиво п’ють. Пиво розкладає печінку – за вісім місяців у тебе печінки не буде!

Ведучий-оператор: Так що самі не пийте і другим переказуйте, щоб не пили.

Олександр М.: А німці ж як? Німці ж п’ють там оно скажено…

Дід: Там аміаку не мішають, а наші мішають аміак.

Дід: …Ножа не треба, не треба спішить людей різати (оперувати)! Є 773 точки, таких що не можна займати(!), а вони (хірурги) спішать. Зайняв точку – та й «дуба врізав» (хворий), або на рак списали. Цього не треба робити! Зараз знайшов щось незрозуміле: «Ага, у тебе рак», – людина вийшла й повісилась. Хіба ж так можна? Цього не треба казати! Раку ніякого нема, не вірте їм. Рак – це є трахнін, а трахнін – це є миш’як! Якщо вже введений куди (в тіло), і ти вжила (у т.ч. Б6, Б8, Б12 – хімічні вітаміни), то по нозі поводи отак – уже знатимеш (Дід показує на ноги): пухлина наче горох, уже кров скрутилась. І кров псується, гниє, людина і ніхто не знає, чого вона гниє, і пишуть – рак. А воно все лікується – тільки знати що, щоб не дурили. Людині слово скажи, і вона від слова учиняє, а не бреши!

Ведуча: Але ж люди все одно від хвороб помирають. То що робити людям?

Дід: Людей травлять найбільше – дають порошки ті, що не треба, людина вийде – зразу полегшало, а через три дні – готова.

Ведуча: А як берегтися? От що б Ви порадили людям – як берегтися, як треба, що їсти, як себе вести?

Дід: Усе можна їсти, все можна їсти, тільки з толком!

(Див. Поради Діда Петра у цій книзі).

Пропоную Ваші увазі дещо з порад від Діда Петра, узгоджених Великим Цілителем ХХ століття. Що треба вживати для профілактики чи відновлення здоров’я та з особистої практики застосування.

Він був однією з найбільш замовчуваних історичних постатей колишнього СРСР із своїми законами. Валентин Васильович Щербачов – український спортивний журналіст, перший журналіст, який написав про незвичайне зцілення Дідом Петром хворої не за правилами офіційної медицини того часу в газету «Труд» (іноді черга до Його хати сягала чотири кілометри, ставили намети): «Я розумію чому про Нього нічого не знали, тому що високопосадовці тримали Його для себе, не для всіх людей. Їздили дуже серйозні люди, оце ж дорога була побудована (асфальтова аж до хати), лікувалися у Нього і продовжували своє життя. Але ж такі, як Дід Петро Утвенко, мабуть, – це ж національна, я б сказав, реліквія така. І треба було вчитися. Ну, у нас досі ще у таких мудрих людей не вчаться, не вміють слухати, і тому, мабуть, дуже багато бід від того».

Довготривала перевірки (9 років збору та обробки цінної інформації) підтвердила існування Феномену. З цим погоджуються і професіонали медицини, і державні діячі…

Микола Єфремович Поліщук – народний депутат Верховної ради четвертого скликання, міністр охорони здоров’я, доктор медичних наук (1986), професор (1991), нейрохірург, член-кореспондент АМНУ (травматологія, 04.1997). Визнав феномен Ясновидця й зізнався: «Я довгий час, як професор, нейрохірург теж мало вірив, що народна медицина може робити такі чудеса, як в описах про Діда Петра, про інших, але з часом переконався, що це не зовсім так. Одного разу я мав зустріч із людиною, яка має офіційний диплом кандидата медичних наук. Ця людина мешкає в Києві, вона на моїх очах виявляла в організмі такі зміни, які могли виявити тільки за допомогою найсучаснішого обладнання. Я повністю переконався, що це можливо, єдине, що пояснити таке нині медична наука не може, я думаю – і не скоро зможе».

Іван Степанович Плющ – український державний діяч, двічі голова Верховної Ради України, Секретар Ради національної безпеки і оборони, Герой України. Ось його свідчення: «Дар у Діда Петра з’явився не тому, що Дід Петро просив чи хотів його – це Божий дар. Мене вразило Його рентгенівське бачення предметів, речей і людини. От хоч як би ви ховали щось у кишенях, Він міг вам сказати, що там у вас заховано. А раз так, то Він бачить ваші органи».

…Лише Спаситель знімає смертоносне протиріччя суспільства, єднає людину з Всевишнім, Природою! Це треба розуміти! І у суспільстві повинні Це Знати і навчитися застосовувати!

Тож перейдемо до порад…

Щоб зменшити негативний вплав на Ваше здоров’я заздрісників, вампірів та психів – обов’язково по приходу додому (або й де завгодно, де припече) випийте один-два ковтки Святої Води, набраної вночі від 00:30 до 02:30 з 19 на 20 січня. Тричі я цей час уточнював у найПРАВдивішого Ясновидця! Набирав воду у різний час, але сама сильна – в час, що вказав видатний Цілитель ХХ століття!

На столі має стояти мед, мак, горіхи, фрукти тощо. Вживайте частіше. Бажано розпочинати день з ложки меду та склянки чистої води…

Можна пожувати митий, але не очищений корінь живокосту для профілактики (див. поради Діда Петра в Книзі), плавун попити заварений на молоці, п’ятипал, можливо, й «пилок ялівцю» з сосни Банкса іноді знадобиться. Звісно, що треба забути й про горілку і куріння… Мабуть, усі ж бажають мати особисте здоров’я та здорових нащадків!

Не слід уживати всередину прополіс або рідини, настояні на ньому. Хіба що 10–15 крапель протягом року, і то як зовнішнє. Прополіс – це бджоли ний клей із приємним ароматом. Але він забиває сечоточники. Навіщо ж прирікати себе на хірургічну операцію, коли цього можна уникнути.

Для профілактики хвороб, пов’язаних із печінкою, нирками, шлунком, рекомендую жувати мак (по одній столовій ложці тричі на день), але не запивати нічим, і не має значення – до їжі чи після. Для лікування (розчинення камінців та вимивання піску) робити це треба 6 або 9 днів.

Добре для розчинення камінців вживати по 16 насінин гарбуза в день за один раз разом із лушпинням. За потреби їх можна перемолоти на кавомолці. Можливо, за перший цикл камінці й не вийдуть (не розчиняться), то через неділю цикл прийому повторюють. Потім, можливо, й ще. Коли виходять камінці, для полегшення треба пити добре нагріту суміш із 0,5 л молока та 0,5 л пива, тільки бажано «живого», без аміаку чи інших консервантів!

Для загоювання печінки добре допомагає плавун, заварений на молоці (звечора заварити склянку молока та 3 стеблини плавуна і пити з наступного дня по півсклянки рано і ввечері 11 днів).

Практика підказує, що в наш час засилля чудової реклами та неякісної з консервантами й хімічними добавками їжі для профілактики треба було б раз на рік хоч шість днів підряд попити плавуна. Буде чистіша і кров, і шкіра, і менше хвороб взагалі… Я заварюю звечора: на стакан молока беру три пухнасті стеблини завдовжки як найдовший палець, на слабкому вогні кип’ячу хвилин 5–7. Хто не може пити молока – можна заварювати й на воді. А на ранок за 20–30 хвилин до їжі випиваю півпорції, а ввечері – решту й знову заварюю нову порцію. Ефект відчувається на 5–6-й день.

Пиво вживати не рекомендую, а також напої – такі як кока-кола й пепсі-кола. В них утворюються аміачні сполуки і – роз’їдається печінка. Горілку добру – можна, але небагато (не більше стопки). Люди ж не знають цього і псують своє здоров’я. І взагалі, люди отруюють одне

одного через гроші, не розуміючи, що на той світ нічого з собою не заберуть!

А ще краще не пити оковитої взагалі – буде ясніший ум і здоровіші діти! За кермом заборонено законом вживання алкоголю, бо погіршується реакція. Дід Петро не пив горілки, бо казав, що розстроюється думка, заважає в роботі…

У спеку не можна пити газованих напоїв, пиво, бо там є консерванти (аміак), а це смертельно небезпечно для тисяч людей з ослабленим імунітетом. Тому багато випадків, що гинуть від інсультів та інфарктів, а по суті було отруєння організму. Пийте узвар, чай, квас, криничну воду, кисляк – і нічого не трапиться…

Не треба вживати сік NONI (НОНІ) – для жінок іще байдуже, а чоловікам – нашкодить! Я возив пляшку на тестування Дідові Петрові! Не ведіться на шалену рекламу з його поширення та продажу! Мережевики напишуть і розкажуть що завгодно, аби продати, – сам знаю, вивчав їхню роботу зсередини, а різні «зцілення» відбуваються на психічному рівні.

Толку, наприклад, із соку НОНІ для здоров’я, зокрема й жінки, не більше, ніж від натурального яблучного соку, а то й менше, а вартість у 50 разів (!) більша – допомога тільки торговцям із закордону! Боляче знати, що стільки енергійних людей, які займаються різним мережевим бізнесом (МЛМ), не знаходять застосування в нашій державі й ведуться на закордонну рекламу дорогущих товарів із сумнівною якістю, та ще й на критику так болісно реагують, ніби зазомбовані!

Кажуть, із любов’ю до ближнього працюють, а насправді – обман на позитивних емоціях (магія приваблювання), оббирають довірливих людей, українців, обіцяючи золоті гори, свята різні за їхні ж гроші організовують! Енергія людська йде ні на що. Немає у нас правдивого прагматичного головного менеджера – все на емоціях, а це є магія управління!

Тому в цілому за результатами виробничої праці – багато втрат у державі.

Золотий ус (Каллізія запашна з Мексики) – отрута! Всередину не вживайте ні краплини! Можна тільки як зовнішнє використовувати настої, але треба знати від чого і як, щоб не отруїтись!

Добре, що деякі цілителі це вже помітили й визнали шкідливість лікування на практиці поширеним у домашньому вжитку золотим усом! Наприклад, Наталія Земна у виданні «Цілитель (зцілення без ліків)», випуск 27(3) 2012 року, вказала, що після кількох днів прийому цього псевдоспасителя у тілі накопичується отруйна речовина і організм починає протестувати: болить голова, різко погіршується стан людини. Але й далі, не розуміючи суті (вона ж не ясновидець), рекомендує вже занижену в 10 разів дозу цього горілчаного настою (1:10) та ще й по краплі в день! Дурниця!

Дуже вже багато «розвелося» так званих «рецептів», які одним людям допомагають, іншим – ні. Це просто ефект «Плацебо» – самонавіювання! Не ведіться на такі «оригінальні» рецепти! Більшого оздоровчого ефекту досягнете, якщо будете лікуватися звичайною крейдяною таблеткою, але запивати святою водою, набраною о першій годині ночі!

Не треба на себе притягувати хвороби! Дід Петро про таких людей говорив, що вони «гуманніки». Здорова була та нормальна, тут десь кольнуло (може, й енергетичний вплив чиєїсь недоброї думки), а вона вже бідкається – от хвороба й поступово «реалізується» в думках і «виходить» на тіло. Треба, навпаки, культивувати позитивний настрій!

На ніч не переїдайте. Від пізньої вечері взагалі краще відмовитися. Чай, кефір, легенький бутерброд. Від нерівномірності вживання їжі страждає шлунок – звідси й різні болячки.

Узимку треба їсти побільше овочів і фруктів: яблука, моркву, капусту свіжими, варені гарбуз і буряк, сушений чорнослив. Робіть частіше січене (меле не на машинці) сало з часником, намащуйте на хліб – воно й проти грипу, й для зміцнення імунної системи.

Грип не любить цибулі. З’їв цибулину – і перестане.

А простуда вже легше вилікується без грипозних бактерій. Теплом, малиною, калиною, медом, над вареною картоплею подихати тощо…

Кавуни дуже корисні для очищення нирок. Ніякі ліки з ними не можуть зрівнятись. Але нині треба шукати кавуни не по міських базарах (там вони отруєні різними хімікатами), а по південних селах, у господарів купувати з городу.

Чоловікам допомагає петрушка, корінь петрушки, горіх волоський, а особливо – калган (заварений корінь рослини на воді – вживати по чарці в день). Тільки ж відразу не слід вживати багато. Все треба робити в міру. Кажуть поляки: «Що занадто, то не здраво!»

Три-чотири шматочки кореня калгану побити молотком і варити в каструлі з 0,5 л води 5–7 хв. поки вода стане червоною. Пити 5–6 днів. Можна ще разів 2–3 заварювати ті ж самі корінці, поки вода червонітиме.

Корисно тим парам, хто ще не має діточок. А хто не лікуватиме нирки та надниркові залози (калганом), у того може виникнути незворотний природний процес – скручування нирки (зсохнеться).

Шкодить чоловічій силі материнка. Як вип’є – розпрощається з чоловічою силою.

У жінок мастопатію молочної залози (грудини) не треба різати, бо перейде на іншу грудину. Потрібно вилікувати піхву (яєчники), і все пройде само!

Досвід і практика лікування Діда Петра дуже цінні! Тим більше, що Він бачив причинно-наслідкові зв’язки хвороб.

Лавровий лист – отрута, дуже шкодить здоров’ю. Зокрема, запах може призвести до викидня у вагітної жінки, навіть на 9-му місяці. Рекомендую розпрощатися з лавровим листям назавжди, очистити й кухню від його присутності! Раніше лаврові вінки робили для вшанування переможців спортивних змагань, а потім уже на вчилися продавати господиням, додавати в їжу для запаху, не розуміючи до чого ця отруйна «спеція» може призводити.

Від багатьох хвороб (навіть від онкологічних) добре допомагає «пилок ялівцю» (з сосни Банкса, так називається вид у наукових каталогах), зібраний у травні впродовж двох днів, бо облітає (до 11 години ранку, щоб не було жарко й самому в лісі, а то дуже важко витримати, приблизно коли починає цвісти слива – треба навідуватися, щоб не прогавити моменту дозрівання). Готують суміш так: чайну ложку пилку на пляшку «Кагору». Вживати, ретельно збовтавши суміш, закриваючи великим пальцем пляшку після того, як відкрили пробку, по півтори столової ложки тричі на день за 30 хвилин до їжі, доки не закінчиться пляшка. Від виразки потрібно вжити дві пляшки, інколи, якщо виразка велика, то й до п’яти пляшок. Для дітей віком до 15 років готують суміш: чайну ложку пилку на півлітра березового соку і дають пити скільки вип’є (висока температура знімається дуже швидко).

Хто не лікує гастриту (для лікування достатньо двох пляшок «Кагору» з «пилком із ялівцю»), у того почнеться виразка (язва), а щоб її вилікувати, треба вжити від двох до п’яти порцій (пляшок) таких ліків (для дорослих – чайну ложку пилку на пляшку вина)…

О, цей пилок справді чудодійний… Я думаю, що це природний антибіотик, антисептик, активна біологічна речовина! Навіть показу вав науковцям реально процес збору пилку в лісі й дав зразок для аналізів у лабораторію… У Національному аграрному університеті (НАУ, а нині назва: «Національний університет біоресурсів і природокористування України») мені повідомили, що назва за каталогами цього «ялівцевого» дерева – «Сосна Банкса».

У 2012 році була спекотна погода через активність Сонця і на початку травня вже пилок дозрів, до 9-го облетів, тож треба для широти міста Києва перевіряти стиглість уже з кінця квітня, через день навідуючись у ліс.

Якось спробував зробити мазь: 1:1 пилок та мед – по чайній ложці. Так вона чудово справилася з грибковим ураженням між пальцями на нозі за три дні, хоча розрекламовані мазі з аптеки не брали більше тижня…

У цей же час (травень) треба збирати молоді зелені шишечки з сосни Банкса. Якщо їх замочити у цукровій горілці й настояти з тиждень у темному місці, то отримаємо цінні ліки для протирання (заплющених) закислих очей тощо.

Для вилікування хворого серця та профілактики помічний «пилок ялівцю» з сосни Банкса, пустирник, шипшина, мед.

Раку ніякого немає, а часто на все, що опухло, медики кажуть – рак. Не вірте невдахам-діагностам! Рак – це трахнін, а трахнін – миш’як, якщо вже введено в тіло, то кров згортається (по нозі ніби гусяча шкіра – пухирці з’являються)… і ніхто не може сказати, від чого тіло гниє, і пишуть – рак. А воно все лікується – тільки знати, що і як. Колють шкідливі синтетичні «вітаміни» В12, В8, В6 (Б12, Б8, Б6). Цього неможна робити! Бо якщо тіло не зможе вивести цей бруд, він збереться в найслабшому місці й утвориться «ракова» пухлина. І вирізати її не треба, треба очистити – «розчинити» і вивести з організму бруд.

Будра плющовидна (розхідник звичайний, блющик, собача м’ята – трава, як барвінок, бузковим цвіте, з округлими листочками) – заварити, як чай, і пити без цукру тиждень-два, й розійдуться вузли та нарости, на які лікарі кажуть, що це ракові пухлини.

Якщо тіло видається «мертвим» (кров не надходить у капіляри), можна пити «Живу» воду (виготовляється методом електролізу) по ковтку-два в день 12–13 днів.

«Жива» вода також знімає загострення виразки шлунка, можна використовувати проти всіх хвороб, пов’язаних із поганим протоком крові та для омолодження організму.

«Мертвою» водою можна промивати рани – швидше загоюються.

«Жива» вода (електролізна = електроактивована = з лужними властивостями = католіт = «жива вода» з рН = 10,5–11).

«Мертва» вода (електролізна = електроактивована = з кислотними властивостями = аноліт = «мертва вода» з рН = 2,8–3).

Виготовляється і «жива», й «мертва» вода методом електролізу в банці води з допомогою нехитрого пристрою з двох пластин із нержавіючої харчової сталі, діода та брезентового мішечка для збору «мертвої» води…

Продають і промислові прилади – в інтернеті є посилання.

П’ятипал, або перстач білий, заварюють і п’ють як чай від хвороб горла та лікують ним гланди – тоді їх не треба вирізати.

Щитовидну залозу також лікують п’ятипалом. Беруть 5 г зілля (стебла, кореню) на 1 л води, 5–7 хвилин заварюють, можна двічі-тричі виварювати, до поки вода не буде прозора…

Для вилікування астми беруть трилітрову банку води й півлітра чистого вівса – варять (щоб мліло) 7–8 годин (інколи достатньо і 4 годин). Процідити і в 1 л тепленького відвару (до 40 градусів!), додати півлітра травневого меду, щоб мед розтав. Наступного дня додати півлітра коньяку й ретельно перемішати. Розливши суміш по півлітрових банках, поставити в холодильник. Вживати по півтори столові ложки за 30 хвилин до їжі, доки все не закінчиться. Далі, якщо не стало краще, зробити нову суміш і вживати по 2 столові ложки за 30 хвилин до їжі.

Від неврівноваженості, нервових зривів, психічних переживань заварюють пустирник і п’ють по склянці, як чай. Тільки без цукру.

Для лікування психічних розладів (видінь, страхів) добре застосовувати корінь лихоподію (свинячий бурячок, ослинник, енотера, – рід рослин сімейства Кіпрейний). Це досить великий рід – близько 100 видів. Потрібна рослина з червонуватим відтінком на корені й червоними прожилками вдовж розрізаного кореня, на стеблі та листочках. Часто росте на галявині в лісі, вздовж доріг (див. фото у Книзі). Для позитивного результату заварювати його треба за чітким рецептом (!): звечора перед сном 2–2,5 см кореня нарізати в маленьку каструльку й залити склянкою води, закрити щільно кришку (можна через білий папір для ущільнення), довести до кипіння. При заварюванні кришку не відкривати (!), бо лікувальної сили не буде, тільки пара пішла – вимкнути і почекати з півгодини, щоб охололо, далі вилити в склянку (буде, немов молоко), випити й лягати спати. Дитині, якщо кричить чи заїкається, чи від ляку, звісно, давати випити менше (чим менша дитинка – тим менше й відвару дають на ніч). Через три дні вживання – перерва 10–12 днів, потім лікування повторити.

Така процедура застосовується й від деяких енергетичних порч та заїкань.

Чудова рослина для психлікарень – можна пересадити й на клумби чи город ближче до лікувального закладу, приживається для росту нормально, пробував пересаджувати до свого дому. Це ж яка природна знахідка в оздоровленні дякуючи Ясновидцеві Діду Петрові! Адже седативні препарати та хімічні ліки часто дуже шкодять здоров’ю.

Щоб вигнати з організму глисти, треба взяти 3-4 корінці папороті (як зелені пальчики) на півлітра води і 2–3 хв. варити до почервоніння. Пити по чарці (дітям по півчарки – 50 мл) 3–4 дні. Через тиждень повторити.

У дні лікування не вживати ні солодкого, ні жирного, ні молочного – лише пісне (краще перебути на картоплі), а в останній день звечора з’їсти оселедець – і на ранок вийдуть.

Після вправлення хребців для зміцнення дисків, очищення крові, коли «крутять» руки та ноги, можна жувати окопник (живокіст) – 2 см корінця (тільки помити й не очищати, залишити чорну шкірку) один раз на день 22 дні підряд (звечора або вранці). Копають корінь ранньої весни або пізно восени, як копають буряки на городах.

Хлібину ніколи не можна класти на стіл чи в хлібницю сподом догори, бо в господі хліба не буде.

Ой! А який нині хліб випікають? На вигляд ніби й красивий, а всередині – забагато хімії: і розпушувачі, й барвники замість яєць, та ще й дріжджі не вивітрюються самі, бо поспішають із печі достати. Ото й годиться він як «глей» для виліплювання коників. У погоні за надприбутками виробники забувають, що тільки здорова нація здатна розвиватися й давати дохід, а слабі та кволі

працювати не зможуть. Одна бабуся, коли я їв бутерброда на лаві у сквері військового шпиталю, сказала, що коли вона була ще молода і працювала в ЦК Компартії України, хліб там їли з інших печей, краще випечений, якісніший, ніж народу продавали. А цей треба різати на скибки та підсушувати, щоб вивітрилося зайве (наприклад дріжджів у недопеченому хлібі). А то медики знаходять так багато хвороб – навіть на клітинному рівні, а вони всі від неякісного харчування – гниє всередині все й отруює органи. Он в Америці навіть науковці досліди роблять на предмет неперетравлювання хліба та «прописують» відмову від його споживання – і людина оздоровлюється. Самі українці, які там живуть, так писали. Та тільки в американців – вибір великий і гроші в кишенях інші, і то з них тільки три відсотки практикують здоровий спосіб життя. А що говорити про наш народ – на що грошей вистачає, те й купує. Тож бажано підсушувати хліб перед споживанням, щоб вивітрилося зайве, – на довше здоров’я вистачить.

Пийте лише чисту воду. Кінь ніколи не питиме поганої води. Отож і дивіться: де п’є кінь – там вода чиста, придатна для вживання.

Коли ж воду відстоюєте, не пийте на два пальці осад солей та «тяжку» воду.

Щоб запобігти підступному цукровому діабету, треба їсти квашені овочі, пити розсіл квашених у діжці огірків, а не вживати мариноване. Для лікування цукрового діабету – пити розсіл із квашених у діжці огірків або помідорів тиждень-два.

В оселі завжди треба тримати Святу воду. Сонце її, а не попи, освячує у відповідних фазах орбіти, що її проходить Земля. Найсильніший заряд космічних сил вода дістає на Водохреще. Варто набрати води в посудину з 12-ї до 3-ї години ночі, й вона стоятиме у вас протягом року, мов Свята. Набирати можна будь-де, але краще з криниці, з джерела, щоб поменше хімії було.

Пити Святу воду треба потроху, один-два ковтки тоді, коли, як кажуть, припекло. Хтось поганим оком поглянув на вас – умийтеся святою водою, і вам стане краще. Малу дитину покропіть, і вона легше перенесе хворобу. Оселю покропіть, і про женете нечисту силу.

А після окроплення оселі ще й біля вхідних дверей усередині оселі в куточку поставте невеличкого теж окропленого віника догори – і буде житися спокійніше.

Ще й бажано всі речі, які приносите в дім, окроплювати, особливо нові.

Для скептиків та недовірливих є найкращий спосіб перевірки – це практика – критерій істини. На беріть воду з 12-ї до 3-ї години ночі (з 19 на 20 січня) та застосуйте її після тої або замість тої, яку набирали в інший час – дія буде миттєва – полегшає… Я тричі перепитував Діда Петра, уточнив час набору!

Дуже Важливо для Здоров’я Людини (Духовного й Тілесного) набрати найсильнішої Святої води в ніч з 19 на 20 січня з 00:30 до 02:30 (за місцевим часом – буде найсильніший «заряд»)! Сам я з друзями набираю в ніч з 19-го на 20-те січня з 00:30 до 02:30 понад 50 літрів – вистачає попивати кожного дня по пару ковтків для кращого Здоров’я, освятити житло (прогнати всяку нечисть!), ще й із собою ношу невелику пляшечку на всяк випадок – іноді чи мені, чи знайомому та допомагає.

Будь ласка, не полініться набрати найсильнішої Святої води (набирати можна де завгодно, якщо з-під крану, то краще очищуйте фільтром та 2 см осадку не пийте)! Не пожалкуєте в майбутньому! Заведіть будильника на мобілці, щоби не забутись! Дуже багато позитивних вiдгукiв у мене зібралося за кілька років про її застосування – добре було б i терапевтам перед вердиктом та аналізами давати пацiєнтовi пару ковтків такої Святої Води! А ще всім, хто до Вашої оселі завітав, на знак гостинності наливайте її по пару ковтків (замість дурманної оковитої) в склянку та дайте випити, то й «очистите» гостя на кращу розмову! 🙂

Повторюю, якщо хочете мати найсильнішу воду: це не обряд! Це Природне Явище: Сильне Енергетично Сонце Воду «Освячує» (надає певних оздоровчо-очисних властивостей для здоров’я біополя людини) і саме у відповідних фазах орбіти, що її проходить Земля навколо

Сонця (і не в найближчій фазі, чи найдальшій, коли Сонце ближче чи далі від Землі, а в певній фазі, якраз у ніч з 19 на 20 січня з 00:30 до 02:30 за місцевим часом – і буде вам найсильніший «заряд»)!

Не плутайте, будь ласка, її з заговореною водою!

У різних релігіях по-своєму називається і цей день-час… І фактично попи (оператори обрядів) усіх релігій собі привласнюють силу Сонця, що є обманом людей! Та ще й набирати привчають удень, а не вночі, бо ледачі або ж неправильно навчені (треба ж тут трохи більше потрудитись і трохи недоспати). Не в той час, що треба, набирають – тому-то люди й скаржаться, що вода така навіть у скляному посуді «цвіте». А ПРАВильно набрана Водиця і «цвісти» не буде у скляному посуді в темному місці дуже тривалий час – кілька років, – і силу величезну матиме (нечисть її боїться – тікає)! Бачив на власні очі в Діда Петра за іконою пляшку з такою водою, якій понад 20 років було, і вона чиста, мов сльоза, – цвіллю не взялася, трохи тільки осаду на два пальці, й цей осад не можна пити, бо там «важка» вода опустилася й солі. У мене ще з 2008 року пляшка є…

Ви ж, якщо йдете до церкви (місця збору громади), то до Бога ПРАВедного, а не до попа, який, залежно від того, чого його навчили, те й робить – робота в нього така, а ви ж думайте своєю головою! Та підказуйте і їм, – хай застосовують і служать ПРАВедно, буде тільки більше позитивної користі для всіх! Свята треба зі знанням справи організовувати, а не час марнувати. Скільки людської енергії витрачається даремно…

Щоб схуднути, треба перед сніданком (за пів години) з’їсти дві столові ложки дрібно нарізаної свіжої капусти, через тиждень-два побачите зміни на краще. Для більшого ефекту – два тижні їсти тільки свіжу капусту.

З водянкою в тілі добре справляється цвіт, листя, стебло бузини трав’янистої (смердючої). Подрібнити, заварити як чай столову ложку зілля на склянку води і пити по півсклянки три-чотири рази в день декілька днів. (Не передозовувати – рослина отруйна!)

Читаючи Книгу № 1 2012 року як «Біблію Щастя» уважно, можна взяти з діалогів із Дідом Петром цінні поради.

Знаний костоправ Микола Артеменко на власному досвіді переконався і зауважував, що причина захворювань здебільшого полягає в тому, що в якийсь відділок тіла не надходить нормально кров. А якщо кров не надходить у потрібній кількості, в тій частині тіла – застої. А де застої – там ефект діжки: якщо з весни наллєте води і там до осені вона постоїть, то що буде? Там і чорти можуть завестись…

Кров – це життя. Як нормально вона пульсує в наших жилах – усе буде нормально в організмі…

Робіть зарядку фізкультурну та енергетичну (особливо вправу «вісімка», навіть декілька повторів уже дають результат, – Дід Петро стверджував, що так по тілу біоструми й рухаються, читайте опис у Книзі як) – не лінуйтеся! Бо лінощі – то найбільша зараза, як повчав знавець, який бачив процеси та їхній розвиток. Буде менше застояних місць – менше й хвороб!

Джуна Давіташвілі в інтерв’ю на телеканалі «Інтер» 10.12.2003 року о 23:00 наголошувала: «Профілактика має ввійти до кожного дому!» Також приділяла багато уваги здоров’ю і його підтримці.

Треба генерувати навколо себе позитивне біополе – більше радіти Божому дару – життю, веселитися й не накликати на себе бід і болячок! Частіше усміхатися!

Недарма ж японці кажуть, що три хвилини здорового сміху знімають усі стреси! І хоч як дивно, а вони менше хворіють і довше живуть, хоча й не мають таких багатющих земель, як в Україні! Та й чисельність людей на маленькому острові велика! Бо коли людина думає часто та емоційно про болячку, навіть якщо в неї її реально немає, або ж їй сказали неправильний чи неіснуючий діагноз (це для лікарів нагадування!), то та врешті-решт з’явиться! На таких людей Дід Петро говорив, що вони – гуманніки (люди, які «приписують» собі хвороби).

 

Стеж за своїми думками –

Вони стають словами.

Слідкуй за своїми словами –

Вони стають вчинками.

Керуй своїми вчинками –

Вони стають звичками.

Пильнуй за своїми звичками –

Вони стають характером.

Відточуй свій характер –

Він визначає твою долю.

 

Добре про це описував і Юрій Шилов у своїй книзі «Цілитель» про характерника Володимира Івановича Холошню, який вижив після Чорнобиля, пройшовши три клінічні смерті, а тепер проводить чудові семінари з оздоровлення (сайт www.kholoshnya.com.ua): «Говорячи, не кидайтеся словами. Пам’ятайте, що не тільки справи, а й слова, думки формують дійсність». Повісьте собі, краще біля образів чи ліжка, такий «плакат» – хай вам нагадує, яким ви маєте бути жителем Землі!

Я

СМІЛИВИЙ

ЗДОРОВИЙ

КРАСИВИЙ

ЩАСЛИВИЙ

ЛЮБЛЮ

ХОЧУ

МОЖУ

ЗНАЮ

і БУДУ !

Людина створена для мрії:

Про кохання, красу, доброту…

Птахом хочеться в небо піднятись,

Дивлячись у пустоту!

Людина живе, щоб творити,

Будувати краси ідеал:

І житло, і сади розвивати,

Щоби Світ досконалішим став!

Створена вона, щоб любити

І дочок, і синів, й матерів…

І народжена, для того, щоб ЖИТИ

Та ощасливлювати людей!

 

У масштабах Держави теж треба створити позитивний Образ Життя!

Ще більше цінних порад у Книзі 2012 року «ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!» – вивчайте та застосовуйте, бо зроблено для людей і в допомогу їм.

Літня жінка в хустинці – Надія Миколаївна Чмут (надалі – Надія Ч.) із села Старосільці Житомирської області, дуже давня знайома і багато привозила людей. Заїхала 02.08.2003 року, сіла навпроти Діда на ослін у кімнаті.

Кадри фільму з 0:38:50:

Надія Ч.: Ви, щоб описали все, розказали, що в світі такого Діда нема, як це, Він же ж мені всю родину на відстані лікує, Він мені все спасає.

Ведучий-оператор: Так-так…

Надія Ч.: Це не такий Дід, як ми!

Ведучий-оператор: Ні.

Надія Ч.: Це не такий Дід…

Ведучий-оператор: Це я знаю, що не такий…

Дід: Все корисне – у їжі.

Ведучий-оператор: Усе потрошку корисне.

Дід: Усе корисне. Одна горілка погана й пиво (з аміачним консервантом).

Ведучий-оператор: Сама тільки горілка й пиво погане?

Дід: Пиво попити вісім місяців – печінки не буде!

Ведучий-оператор: Так.

Володимир О.: а яка ваша улюблена страва, яка їжа найкраща для Вас?

Дід: яку баба зварить – таку їм (махнув рукою).

Всі сміються.

Бабуся Люба: все Він їв, тільки щоб солоне дуже.

Ведучий-оператор (якось спитав): Діду, а кажуть, що сіль – це біла смерть, вчать, що поменше їсти її треба, так?

Дід: Еге – не ваша правда…

 

А й справді, ми ще зі школи пам’ятаємо, що чим солоніший розчин води, тим менший опір струму і струм проходить сильніший. Мабуть, через цю тягу до солоного в Ясновидця по тілу циркулює сильніший біострум, та й організм здоровіший…

 

Дід: Світ нині стоїть на брехні!..

 

Не роби зла! Воно – повернеться.

Як не на тебе, так на твоїх нащадків.

Зло ніколи не приносить добра.

А найбільше зло породжується заздрістю.

 

Тому-то так і живемо в нестабільності та стражданнях, яких можна було б уникнути при ПРАВильному застосуванні Природних Божих Законів, того Бога, що Світ нам явив прекрасний!

Дуже добре, що в пресі вже нарешті доводять до людей жахливу правду чим нас хочуть нагодувати. Так Валентина Швець підготувала цілу статтю в «Сімейну газету» №46, 15 листопада 2012 року, де вказує:

«Одними з найголовніших провокаторів виникнення ракових захворювань вважаються канцерогени. Це ре­човини інертні, тобто нездатні самостійно перероджу­вати здорові клітини на злоякісні. Але, потрапляючи в організм, вони активують в організмі онкогени (гени, які викликають ріст пухлин). А вони вже дають команду посиленого утворення онкоклітин. Коли в одному місці їх стає багато, вони зливаються в пухлину. Щоправда, відбувається це дуже поступово, протягом 10-12 років. Повернути процес назад можна. Для цього потрібно їсти менше забрудненої канцерогенами їжі й налягати на продукти, багаті на протиракові речовини. Розпізнати ворогів і друзів вашого організму ви можете за допомо­гою рейтингів, складених дієтологами.

ПРОДУКТИ, ЯКІ ПРОВОКУЮТЬ РАК

  1. Е-шки. Різні домішки володіють найсильнішими канцерогенними властивостями (викликають рак органів шлунково-кишкового тракту та шкіри). Найнебезпечніші з них: Е102, Е123, Е127, Е284, Е285, Е512, Е574, Е999, Е1200.
  2. Нітрати. Потрапляючи в організм із ранніми овочами-фруктами, нітрати проходять через фільтр – печінку. Якщо просто об’їстися таким салатом, то печінка не впорається і це призведе до гострого отруєння. Якщо ж зловживати нітратами постійно, то отрути будуть накопичуватися в печінці й можуть спровокувати пухли­ну в ній.
  3. Пересмажена їжа. У багаторазово підсмаженій олії утворюється один із найсильніших канцерогенів – бензпірен. Насамперед він згубно впливає на печінку й кістковий мозок (викликає лейкемію). Причому бензпірен становить загрозу для здоров’я в будь-якій кількості.
  4. Маргарин, майонез. Їх небезпечні наповнювачі – трансжири. Якщо їх вживання становить більше 1/4–1/5 всього харчового раціону, то різко зростає ризик виникнення раку кишківника, молочних залоз і про­стати.
  5. Запліснявілий хліб. У ньому утворюються висо­котоксичні отрути – афлатоксини, сильні канцерогени. В першу чергу вони «б’ють» по печінці.
  6. Ковбаса та копченина. Містять нітрити й низку харчових домішок (ті ж «ешки»), які є канцерогенами. Вони можуть викликати пухлини шлунково-кишково­го тракту.
  7. Печінка і жирне м’ясо. Більшість із токсинів накопи­чуються в печінці й у жировій тканині, тому такі продук­ти можна їсти максимум тричі на тиждень.
  8. Багаторазово кип’ячена вода. У воді, прокип’яченій більше 4-5 разів, зростає вміст канцерогенних речовин – діоксинів, які можуть призвести до раку грудей.
  9. Кава. Підвищує ризик виникнення раку сечового міхура та підшлункової залози. Але для цього пити каву потрібно не менше 5-6 чашок (500 г) щодня.
  10. Алкоголь. Його канцерогени «б’ють» по печінці, підшлунковій, горлі, глотці й стравоході. Безпечна доза – 200 г червоного сухого натурального вина на день».

Слід таку інформацію мати на увазі та поширювати серед друзів, вивчати етикетки, коли купуєте їжу, а про алкоголь я б сказав: «Зовсім не вживайте!» Тоді буде вам ясніший ум… А думка людська формує й життя тіла та поведінку у соціумі (сім’ї, громаді, країні)…

Здоров’я та Щастя Вам!

Щиро, Автор Проекту «ДРУГ» – ВолодиМир ВолодиМирович Стешенко!

 

© ВВС. Версія статті від 05.12.2012 р.

Володимир Стешенко
VVS@fm.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *