Від Господа Бога походить кожне людське життя. І тільки Він один може дати життя і має право його відібрати. Але кожна мати тільки тоді буде щасливою, коли свідомо і добровільно виношуватиме дитину в своєму лоні.

Людина починає жити від моменту зачаття і саме із цієї хвилини отримує від Господа безсмертну душу. Тому переривання вагітності є тяжким злочином супроти Бога і проти Його заповіді «Не убий».

А чи знаєте ви, що засоби запобігання небажаної вагітності – таблетки, спіралі тощо не лише не надійні, але й шкідливі для здоров’я жінки?

Внутрішньо-маткова спіраль – це не вирішення контрацептивної проблеми. Спосіб дії спіралі абортивний. Ранні тести на вагітність (бета НСС) підтверджують, що за наявності спіралі зачаття можливе в середньому кілька разів на рік. Однак спіраль протидіє імплантації плоду в матці, так що зародок гине у віці від двох днів до тижня. Тому що зачаття відбувається за два тижні до початку менструації, а спіраль відбирає у зародка життя протягом цього терміну, жінка і вважає, що вона не була вагітною, а кров’яні виділення приймає за менструацію. Насправді це не так. Відібрати життя у дитини (в зародку чи вже у народженої) – однаково тяжкий смертельний гріх.

Іноді зародкові в процесі боротьби за життя все ж вдається прижитися в слизовій оболонці матки, тоді і виникає затримка менструації. Утім і за таких обставин не слід робити аборт! Бо спіраль не викликає дефектів у дитини.

Яким чином впливає спіраль на організм жінки? Введена в порожнину матки спіраль є чужорідним тілом, що може пошкодити тканини матки, викликати її запалення, а далі і придатків, у тяжких випадках призводить аж до гнійно-запального процесу із загрозою зараження крові. Спіраль може проколоти (перфорувати) матку. Часто вона викликає сильні кровотечі і анемію, може спровокувати злоякісний процес. В Америці більшість фірм, які виготовляли спіралі, збанкрутіли, бо змушені були відшкодувати жінкам негативні наслідки їхнього застосування. Але є ще кілька установ, які експортують спіралі в економічно-нерозвинені країни, (тому ще раз наголошуємо: застосування спіралі шкодить здоров’ю жінки і є засобом знищення плоду на ранніх стадіях його розвитку).

Таблетки – це також не розв’язання проблеми регулювання сім’ї. В основі протизаплідних таблеток є гормони – дуже сильні речовини, що впливають на фізіологічні процеси, а саме дітородну функцію жінки. Протизаплідні таблетки руйнують здоров’я жінки, бо гормональна система людського організму надзвичайно вразлива до зовнішнього втручання (порушується саморегуляція організму). Механізм їх дії направлений на те, аби перешкодити процесові дозрівання і виходу яйцеклітини з яєчника; таблетка пошкоджує слиз шийки матки і цим ускладнює можливість проходження сперматозоїдів у порожнину матки. Доведено, що не завжди на цьому етапі таблетки захищають, і настає зачаття. Але застосування таблеток проводжує свою руйнівну дію:

– таблетки пошкоджують слизову оболонку матки, вона тоншає (атрофується)і тому плідне яйце не може вижити, зародок гине від недостатнього живлення;

– так званий «тубарний фактор»: таблетки порушують рухливість яйцеводів,зародок не може потрапити до матки і гине в трубі. У жінки починається менструація і вона впевнена, що не була вагітною. Приходимо до висновку, що за допомогою таблеток відбираємо життя у вже зачатої дитини!

Таблетки підвищують схильність до злоякісних захворювань: раку шийки матки, самої матки, шкіри, молочних залоз, знижують імунітет, можуть викликати гормональні порушення інших залоз. І як наслідок призводять до ураження нервової і серцево-судинної системи, роблять можливим розвиток цукрового діабету.

– А у жінок мастопатію грудини не треба різати, бо перейде на іншу грудину. Потрібно вилікувати піхву (яєчники) і все пройде само… Читайте поради Діда Петра, вивчайте Природу Закони Взаємодії та будьте здорові!

Необхідно підкреслити, що таблетки не регулюють менструальний цикл. Порушення його є ознакою хвороби, причину якої слід з’ясувати і усунути. Застосування протизаплідних таблеток у таких випадках може лише погіршити стан.

Протизаплідні таблетки, як і інші абортивні та протизаплідні засоби, стали зброєю проти релігійних, медичних і загальногуманних засад. Від промислового виробництва таких засобів зацікавлені фірми отримують величезні прибутки. За своєю суттю ці препарати не є протизаплідними (зачаття може трапитися і за умови користування ними, але вони ж позбавляють зародок життя в перші дні після зачаття так званим «нехірургічним» методом).

На своєму рахунку ці засоби мають приблизно таку ж кількість життів, відібраних у ненароджених дітей, як і хірургічними втручаннями: абортами.

Дорогі співвітчизниці, українські жінки! Наш народ у великій небезпеці! Природний приріст населення України за останні роки від’ємний: на сто тисяч осіб більше померло, ніж народилося! Здорова жінка, яка не втратила дітородної функції, спроможна народити 8–10 дітей. Втім, наші сім’ї мають 1-2 дитини, а часто не мають жодної, бо здоров’я чоловіка і жінки вже зіпсоване неправильним способом життя в минулому. Бережімо наших дітей народжених і тих, що могли б народитися!

Ефективність контрацептивних засобів та моральне застереження до їх використання ширше треба розуміти як проблему відродження нації. Любімо дітей, вони є наше майбутнє. На долю нашого народу випадали і продовжують випадати великі економічні труднощі, але з любов’ю і вірою в Бога, в Його допомогу, ми виживемо!

Хто ж нас доглядатиме, коли постаріємо?

Дід Петро давав пораду:

Якщо самотня молода жінка, вдова чи дівчина, втратила надію вийти заміж, але бажає завести дитину, її проханню не можна відмовляти. У тому немає гріха. Кожна жінка має право на особисте щастя. Якщо Бог не дав шлюбу, то нехай утішиться сином або донькою. Коли в державі більшає щасливих людей, вона буде розвиватися і відроджуватися. Коли ж переважають знедолені, обділені особистим щастям, каліки і престарілі – таку державу очікує загибель і забуття. Прислухайтеся до Кобзаря: «…Нічого кращого немає, / Як тая мати молодая…»

Що ж маємо вирішити?

Успіх справи залежить від любові, яку приділяємо дітям. Заради життя дітей варто іти на жертви, варто відмовитися від власних егоїстичних міркувань. Старість без дітей – трагічна. Але діти повинні бути певні, що їх люблять уже в лоні матері. Якщо з певних об’єктивних причин, сподіваємося тимчасових, жінка хоче запобігти вагітності, ми рекомендуємо навчитися природному методові планування сім’ї (овуляційний метод Біллінгса), або симпто-термальним, які не шкодять здоров’ю, не підлягають етичним проблемам, як у випадку із штучними методами, і які тягар планування сім’ї рівномірно розподіляють між подружжям.

Молодь повинна уникати дошлюбних стосунків, а після шлюбу дотримуватися подружньої вірності, що допоможе створити і щасливу сім’ю.

Застосування подружжям методів Біллінгса допоможе без шкоди для здоров’я запобігти небажаній вагітності, не порушивши Божих законів.

Пам’ятаймо, що безладне статеве життя, і часта зміна партнерів, не лише спричинює усування небажаних дітей, зачатих в тих стосунках, але і провокує зараження на венеричні захворювання і смертельно-небезпечний СНІД.

Будьмо людьми, любімо дітей, плекаймо їх. І нехай нам у цьому допоможе Господь!

Посіймо добро, побудуймо щасливе майбутнє на непорушній, скелі Божих заповідей: Бог любить нас, відкриймо Йому наші серця.

Це дослідження медиків мені надала Максимець Людмила, кандидат медичних наук, співголова товариства «Разом за життя!», а наш український ясновидець, пророк, волхв та патріот Петро Дементійович Утвенко з Житомирщини (у народі – Дід Петро) розповідав, що всі абортовані діти на Тому Світі сидять і чекають на матір, котра прийде і їх погодує, вони там сидять маленькі, синенькі, похнюплені… А всі останні душі, які вже пішли на Той Світ отримують нове тіло (за Велесовою книгою також) та роблять те, що й на цьому Світі. Тож робіть добро для радості і щастя, то й тут і там буде Вам веселіше… От так от!

Володимир Стешенко

Володимир Стешенко
VVS@fm.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *