Оживання Українського ТриСвітлого Сонця –
відкриття Вічного Життя Віщого Бояна

 

Ватра Ваджри! Не для злощасних, а для щасних!

Народний цілитель, ясновидець Утвенко Петро Дементійович мав Дар Бачення людських недуг, безконтактний спосіб діагностики. Се Ява духовної сили крижнів-волхвів-старащ!

Ясновидець– це Чоло-Вік, що відчуває Матір-Матерію на рівні Галактичної СвітоБудови. Живий Бог, який читає думки будь-якої людини. Щойно появився сусіда, а дід уже каже: «Що гроші згубив? Іди додому і візьми, де сховав, – за портретом на стіні».

Саме таким, ЖивоБожим, є лицар, Народний цілитель, ясновидець Утвенко Петро Дементійович із селища Дивин на Житомирщині. Спілкувався з ним 9 місяців. Написав 300 сонетів на його честь. Вони ще не опубліковані. Пам’ять невмируща! Усвідомлення живе!

 

Ще порох є в моїх порохівницях,

Ще можу битись з підлістю на смерть.

Я, може, в Бога є на рахівницях,

Як Див-Людина, а не чорний Смерд!

 

Права Рука від Божого Бога – на Річці Здвиж!

Його днем народження є 1 червня! 2004 року Утвенко було тоді 82. Хто ж є Дід Петро? Українською Вангою? Він – Золотий Міст між Теперішнім і Попередньою Києворуською цивілізацією. Суперінтелект? Ява Вічного Життя Віщого Бояна – Втілення Високого з Нижнього Престолу за «Молодшою Ведою». Потужна Зоря Низового Товариства ВсеВоложого! Не Логос – ВоЛогос! Садко, Ладо, Живий Адам і Жива Єва. Жива Баба Люба. Від них починаємо все Спочатку у Нижньому Небі!

ФантаСтичний Дід з трьома орденами Слави на гімнастерці 1945 року. Переможець Нових Готів. Слава Береста і Берестена, які першими підняли прапор над РейхСтагом… Добре серце, глибока память і вірна Рука. Джуна вчилася і члени політбюро лікувалися. Рахманний в Український Дух-Овний ґрунт від Рах-Манів. Вміння впливати думкою на перебіг речей – це бути Тонковидним генератором синхронізованого Все думання. Брусилов – БогоРуСила на Здвижі Чесного Крижу. Чоловіки Русалок. 999+999=27+27=54. Солон + Суня = Солонце + Красуня. Сон цей розгадано! Є 108 від праведного Агнеця! Святого Вогню! Cусідня СолоВіївка – то карб Бояна-Соловя, який Творив Час у ІІІ столітті. Блискавки з неба скоро прилетять – за Дідовим велінням! 1 березня – Новий рік Дождь Боговий – ВеликДень!

Розгадав убивства Ярмака Анатолія, Чорновола, Соловяненка, Павла Громовенка… Все, що не закарбовано у Слові, – пропадає назавжди? Історична помилка князя Володимира-хрестителя чи підступ його Матері Малуші? Обряд причастя Вином слід завершувати-відмінити?! Над розправленою хусточкою, накинутою на чарку з водою він бачить біологічне поле хворого і по ньому визначає всі його хворі органи! Час запримітити і Божу Гору, не тільки Боже Поле. А вона ж не одна! І всі гинуть!? Бо хто Матір забуває, того Бог карає. Забули Небесну Украйну – Матір Птицю. Матір Славу. «Слово є од Птиці Вишньої», – Книга Велеса! Ауродіагностика і ГуроЗнавство! Яка мізерна генергія в команді головнокомандуючого, але чому зрушуються мільйони людей? Маємо інформаційний вплив. Очікуваний БогоВир. Так і народи – чекають Свого Рятівничого. Який має сказати довгождане. Тихо і пророчо. Якщо нема кому слухати, тоді доходить через століття. Як у випадку з Тарасом Шевченком та його Священним Кобзарем! Але Шевченкове «Незабаром настане Суд, заговорять і Дніпро і Гори» настало. Спалити Піря Зрілого Сокола і вилікувати Очі Дідові Петру. Теперішній Бог на іконах – по Мертвих. А є Бог Живий. Сильний, Молодий – це Всесвіт! Приходилося й хмару роздвоювати, аби праці не пошкодила. Злу треба давати відсіч! Дванадцять разів був поранений, визволяв усі держави і скрізь отримував подарунок від гітлерівців! На фронті Міг показати у мисці з водою, що у кого діється дома. Видно було, як у телевізорі зараз!

…Моя дружина Люба спочатку не знала, що я бачу крізь час і простір – тож я писав їй листи про її зустрічі без мене. А вона сердилася: думала, що хтось мені все точно доносить. Тіко Наш Бог карає за зло. Не всіх зразу. Одних тепер, інших у внуках і дітях. Не від інсультів люди погибають реально, а від консервантів у воді… Найбільша небезпека людині від сарани. Ну й женуть зайців до коників та дем’янів! Не астероїд 2019 року, а Астарта й Санерга від Тмутаракані двотисячолітні! Спрямоване слово і спрямована думка зцілюють подвійно… Убито Чорновола, буде у нас Жінка… Небесна…

 

Народний Рентген 21-22 тисячоліття

Ніколи не кладіть Хліб перевернутим. Бо в господі господаря хліба не буде. А якщо небесний хліб нам перевернули? Ото ж бо і всі секрети, Дорогі віруючі Українці! Кропіть Святою Водою свою хату! Оселю покропіть і проженете нечисту силу. У діда Петра ліва рука з війни слаба.

Міць емоцій – ми є очі отців наших. Моціон-моці Він Небесних нас чистять на свіжому повітрі! Нам залишилося Слово і Слава, зміст речей перевернули, сутності Викрали, але нас ще є багато. Ворог буде розбитий. Перемога буде за нами, Прав-Українцями!

 

Загадкове не тривале яскраве сяйво. Дивинські Свідки та СолоВіївські. У закритих-шоломах-скафандрах та блискучих комбінезонах посланці-навідники на Діда Петра!. Сріблястий апарат як три автобуси. Отже, про Діда знають не тільки хворі…

Повмираємо та будемо жити!

 

Вістина-ДивоБілого Спалаху у Дивині –

пояснення від ДухоБожоГеоГрафії-Здвиження Чесного Хреста

Філософська лірика з ріки Владомира Осипчука – ДніПрава і День Прав

218 сонетів: 1 травня 2004 року – 10 червня 2005 року

 

Перший Сонет Здвиження Дива Чесного Білого Хреста на річці Здвиж від 1 травня – Дня Народження Матері – свідки: Володимир Стешенко, Галина Цурменко, Марія Мартинюк, Любов Микитівна, Людмила Киричук. Перша Зустріч з Ясновидцем Петром Утвенко.

 

Диво в Дивині – Бджола? БогДаж Чола! Здивування Ярослова в БоРуСиЛові!

 

Коли зійшлися Сила й Дивна слабкість,

То хто й кого відразу переміг?..

Як вас хвилює аБсолютна Якість,

Слід Бусла розгадати Дивний міт.

Така печальна і тужлива радість,

Такий журливий жарт, від Жарки сміх,

Що защеміла всіх Древлян Нещадність

І Віщого Бояна Божий слід!

Черемуха цвіте як Біла Вежа,

Скрізь Білі Коні і Життя Пожежа –

Великий Переможець помира!

Покине ВсеЧоло ДажБожий Рай?

Нехай мені розкаже Мати Мила

Чом Біла Хата вже Жива Могила!? 

 

1 травня 2004 року, 23:00, 208, субота, річка Жарка в Дивині

 

Другий Сонет Народження Молодої Веселенної за пророцтвом Патериці Утвенка Словутнього здійснилося!

 

Брусилів – беру силою СЛОВА – Борю Силу Бору – Беру Брусилів силою Словутця! О Божі Русили!

 

Віща Птиця, Мати прилетіла,

У четвер вмостилась в голові.

Б’ю чолом! ЧоломЯнемо, Біла

Розквіта як Вишня – Білий Вій!

З Лукомор’я Вістонька прибігла –

Сокіл пір’я палить ув імлі!

Пава Паволова молодільна

Оживляє молодильний Біль!

Батько і сини від Ярослова!

Повстають всі Землі і Сонця,

Місяці-молодики рушають!

Оживає Рідна Руська мова,

Руська Дія не від КамоСвят,

А живі онуки Дажбо мають!

 

6 травня 2004 року 06.00-15, 208, четвер

 

***

 

Шанував Діда Петра-Перуню 2 червня 2012 року на його 90-річчя. Відвідали цвинтар, де стоять пам’ятники як Діду Петру, так і бабі Любі, так і їхнім двом синам. Підійшов новий голова села Святненко. Порушив питання про дати і обставини нагород Воїна і Переможця Воєн всіх часів і народів. Були Вол. Стешенко, його літредактор Тамара, ще Володимир, господар машини з дружиною Анею. Були дідова внучка Віта з чоловіком, свекрухою та двома дочками. Одна з чоловіком, друга, Інга, щойно стала дипломованим філософом.

Побажав їй стати Жінгою-Жінкою у 2012 році! По дорозі Стешенко накупив зеленого клечання на всіх. Завтра – Зелена Неділя!

Дивин-Борусилів-Здвиж

Володимир Осипчук-СкороВода,

літературознавець, поет, критик, публіцист,

інженер-дослідник-теомеханік,

член Спілки письменників України з 1995 року

 

До книги В. Стешенка – 12.06.12

 

***

 

Переможець Годського Змія, Славний Лицар Всеправих Божих Сил, наступник Божого Індри із Шестисутною Ваджрою в руках, Визволитель Сонця-Солонця – Ось Хто Тепер є Небесний Дід Петро-Петруня-Перуня на Українському Небі ВсеВишнього від Ведичного Вишну.

Час нагадати про Велике Ведичне ВеликоБоже Тримурті-Тримир’я: Вишну, Сіва, Брахма…

 

Дід Петро – характерник із Дивина

 

Світло Сварги від Творця –

Наш Відун Петро Утвенко!

Дар Небесного Митця

По Сіркові та Шевченку!

 

Він пройшов цілу війну

До самого до Берліна,

Бив германців за вину

Крові русів та руїни.

 

Дивом вижив Дід Петро,

Костомаху обдуривши,

Став робити всім добро,

Із Мари обійм утікши.

 

Скільки хворих ти зцілив,

Характернику ведичний!

Духом Прави оживив

Давній Звичай наш одвічний!

 

То прийди до нас ізнов,

Щоб мудрішими ми стали,

Надихни нас на любов,

Як ще Пращури навчали!

 

Хай же щезнуть кривди всі,

Хай Вкраїна більш не плаче!

Божим знаком для Русі

Славен будь, святий козаче!

 

4 червня 7524 (2016) Велесич

Володимир Стешенко
VVS@fm.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *