Відгук філософа та фізика про Ясновидця Діда Петра

Екстрасенс чи ясновидець перемагає вченого?! Того, хто уособлює в собі весь сенс нашого прогресу? «Цього не може бути», – кричить та гнівається весь так званий освічений світ. Замість того, щоб схаменутись та сказати просто і ясно, що чогось дуже важливого, можна сказати фундаментального, наша наука у всіх її різновидах до цього часу не має. Не видно навіть якоїсь перспективи, що виведе науку з задушливої атмосфери, що панує навіть в середовищі фундаментальної науки. Мовляв, наука підпорядкувала собі навіть Простір Космосу, майже налагодила інформативний зв’язок з інопланетною цивілізацією, а якийсь єретик-філософ дозволяє собі пустопорожнє базікання та підриває надзвичайно високий авторитет сучасної науки. «Це неетично та аморально», – буде кричати на весь світ той інтелігент, котрий ніколи не відрізняв людську етику від Божого Слова Моралі. І найголосніше репетує той, хто вже давно зруйнував свою Совість та Мислить не Совістю, а якимось Науковим Методом. За межами Совісті ніякого Мислення не існує, бо вся Правда зберігається в Совісті. Дуже вже модно стало дивитись на людину з позиції «Конструктивного» наукового підходу.

Що дає нам такий «підхід»? А нічого не дає, – юристи в повній розгубленості не можуть пояснити оті мотиви патологічних вбивць, що «розмножуються» в нашому прогресі як бісівські діти, фундаментальна наука безплідно б’ється над природою Всесвіту, бо безпідставно впевнена, що Матерія мертва, а сам Всесвіт – це просто випадкове явище якогось сатанинського Вибуху. Всесвіт для них не має ніякого Смислу, вони просто не знають, – якби Всесвіт не був так мудро впорядкований, можна сказати якби Всесвіт був мертвим, то в такому хаосі принципово не можливо створити ніяку науку. Живуть в розумному Всесвіті та нахабно волають про розумність тільки своєї науки. Навіть вважають, що Історичний процес створюють тільки люди, стверджуючи цим сатанинську природу історичного беззаконня. Бачите їм здається, що Державу можна створити на основі наукових доктрин, що «перекочовують» в руки політиків та стають Ідеологічними доктринами нашого «божевільного» світу. Що така «держава» буде бездушною та жорстокою, навіть тиранічною та конфліктною, до їхньої свідомості не доходить. Адже в науці дуже високо цінується експеримент, і навіть помилковий експеримент там теж досить вагомий. Навіть вказують на Природу – Природа, мовляв, постійно експериментує. Ось таке примітивне і досить наукове уявлення наших вчених про Живу Природу та людську Історію.

У нас немає змоги більш детально аналізувати наші науки, що вже давно, як перевантажений кінь, знаходяться в Конвульсіях близької смерті. Пуста віра в переможну силу раціональної людської Науки добігає свого кінця, – багато вчених зі світових зірок вже давно працюють за межами наукового методу – вони почали «шукати» Бога. Того Бога, що впорядкував світ, але був вигнаний з совісті самовпевненої та дуже логічної «освіченої» людини. Буцімто без Бога буде більше свободи та наше безмежне людське пізнання переможе Всесвіт. Дитяча логіка і навіть злодійська логіка! Бо цим було зруйновано велике і могутнє Духовне Знання наших пращурів, їх Традиції та Моральні основи суспільного життя. Мовляв, ми створимо свою Мораль, де ніякого Бога не буде. А хто буде? Там, де Правди Бога нема, там в кожній «щілині» висуне свою Морду Сатана. І крім Ворогів на Землі уже ніхто жити не буде.

Феномен Ясновидіння і всі різновиди екстрасенсорики напряму пов’язані з наднауковою структурою Космосу. Якщо людина за рахунок свого таланту здатна проникати в першооснову Космосу, то там зникають такі звичні поняття як Простір і Час, непроникність Матерії та її енергетична протидія. Що то за першооснова, що то за позаматеріальна субстанція чи ефір, про який уже знали алхіміки та древні жерці? В алхімії залишки цього великого знання виродились в марних пошуках джерела золота, – вони вже забули, що це був Філософський Камін, та Твердь мудрості, що зовсім не цікавилась золотом.

Щоб вивести думку читача на потрібний рівень мислення, використаємо Метафізичний Панлогізм, що покаже нам ту прірву між науковими поняттями Простору і Часу та поняттям Метафізичних основ Життя. Що таке Простір? Наука цього не знає. А що таке Час? А для науки це просто відносні знання, тобто деякі умовні поняття. Але ж чого люди кажуть, – нас розсудить тільки плин невгамовного Часу? Він покаже, хто правий, а хто бреше! Судить Час? Але ж без Мудрості нема Суду, – в Часі закладена Абсолютна Мудрість Всесвіту, першооснова його розвитку, перехід Минулого в Майбутнє Одномоментно у всьому Просторі Всесвіту. Ясновидці цей момент відчувають як перехід їхньої Свідомості в надматеріальний світ Вічності, про що навіть Нострадамус добре знав.

Коли ви перебуваєте в субстанції першооснови, то вам повинна відкритись таїна Минулого і Майбутнього, їх Матеріальні структури, що вже прожили, та їх майбутній Смисловий шлях розвитку. І що цікаво, всі Минулі Структури Матерії утворюють чітку Ієрархію, коли прихід Майбутнього означає Матеріальну Трансформацію, деякий Творчий Акт Буття, що був відомий давно як феномен Перевтілення, феномен Преображенія, уявна Смерть Минулого та Воскресіння в Майбутньому. Ось так наші пращури уявляли собі тайну Смерті: Смерть – це не Зло, а єдиний спосіб досягнення свого Майбутнього за рахунок Пожертви свого Життя. Відгук цього моменту ми бачимо в багатьох релігіях, але не досить чітко та ясно. А квінтесенцією християнства є теза «Умри в Законі і ти будеш жити Вічно».

Зрозуміло, якщо твій Дух ввійшов в Першооснову, що є Вселенським Духом, то там твого Я вже немає. Ти «бачиш» тільки Правду Світобудови, де немає місця якійсь брехні, тобто свого «мнєнія» чи наукової догми. Бачиш все одразу – і все Минуле і все Майбутнє, бо Всесвіт свято береже весь Путь свого Розвитку аж до Кінцевої Мети свого існування. Недаром Ісус із Назарета говорив: «Я є Путь, Істина і Життя». Бо цей Путь один для всіх і для всього, що живе в Космосі.

Космос йде в Майбутнє як безмежний Соціум розділеної Матерії, як Живий Організм, де кожна сутність продовжує існування тільки тому, що невідворотно через свої Властивості Служить Всім. Як говорив незабутній О. Дюма: «Один за Всіх і всі за Одного!». Невже можна уявити якогось прагматика-електрона у Всесвіті, що волає: «Я живу тільки для себе і мене зовсім не цікавить, що робиться у Всесвіті?» Немає там такого електрона чи якоїсь Структури Матерії, що може проігнорувати Абсолютний Час Космосу та «сховатись» від його Закону. Закон Космосу невідворотний як Закон Розуму: Розумне ніхто не зможе «опротестувати» і тому здатне жити вічно в невидимому Храмі Всесвіту. Це та Правда Бога, котра не вмирає, а втілює себе через Преображеніє, – життя електрона обезсмислене, якщо він існує за межами Атому.

Щоб читач краще зрозумів суть Преображенія, розглянемо найпростішу інтерпретацію при будівництві звичайного Храму. Ось перед вами купа будівничого каміння. Спитайте окремого каменя: «Хто ти?» І кожен скаже: «Я камінь!» Але коли камінь покладений в стіну Храму, то на це питання камінь відповідає: «Я – Храм!» Камінь пожертвував своїм вільним життям і тому в Преображенії отримав Вічне Життя в Храмі. Для відтворення Преображенія потрібен Аргумент Надлогічної Дії – Творчий Дух, що знає цінність каменя та найвищу Цінність Храму. Ось цей Дух є Третім Аргументом для Матерії, що Втілює Волю Бога в самій собі. Це Троїстий Бог, що Втілює себе у Всесвіті, про що добре знали тисячі років тому, задовго до християнства та наших базікань про Космос.

Кожний людський Організм є «образом и подобієм» Небесного Отця, де на арені обмінних процесів невідворотно діє Третій Аргумент Духу. Ясновидець бачить не хвору людину, а той Дух, що його тілом є людина. А тому за повної відсутності симптомів хвороби уже бачить хворобу в Дусі, – його прогноз просто дивує всіх. Він бачить хворобу ще в Зародку Нечистого Духу, що вже потім «з’їдає» тіло людини. Як проникає Нечистий Дух в сутність людини – це теж велика таємниця древніх магів та чарівників. Це ті Духовні хвороби, що йдуть від навколишнього сатанинського життя та вражають слабкий Дух безвольної людини. Тієї людини, яка не знає, для чого вона існує, – це той психологічний момент, коли руйнується Воля як Віра людини в Життя. Живе і не хворіє тільки той, хто знає, в Ім’я чого він живе, – людина повинна нести в собі Велику Мету, як це «робить» наш Творець, котрий ніколи не хворіє. Він «Живе» для всіх і тому вмерти не може: Він вічний, Він Отець.

І на закінчення поговоримо про вигнання бісів, коли під дією благотворного Чистого Духу ясновидця Дух хворої людини в своїй Свідомості звільняється від особливих окремо діючих на людину елементів Нечистого Духу. Зрозуміло, що Чистий Дух є Ідеалом Свідомості для людини і кожен із нас пишається собою, якщо заневолює в собі Сатану, свої Нечисті помисли та егоїстичні наміри, фактично, коли людина перемагає в собі звичайні тваринні Інстинкти чи брудні звички. Ви, мабуть, розумієте, що так і помисли та дії відтворюються далеко за межами дійсно людської Свідомості, – ніхто із патологічних вбивць не визнавав свої злочини, навіть сам не вірив, що все це він сам скоїв. Хто ж він такий, отой Вбивця?!

«Науковий підхід» говорить, що перед нами людина, а здоровий глузд нашого Духу каже: «Це не людина, а звір». Звір не пам’ятає що він робить: для того, щоб пам’ятати, повинна діяти смислова Свідомість людини, коли людина розуміє мету своїх вчинків. А для Інстинкту цього зовсім не потрібно: у нього не має Свідомості. Інстинкти дикого світу, що залишились в структурах людини з найперших етапів тваринного існування, – це той таємний матеріал, що може спонтанно чи обумовлено пробудитись в деформованій Свідомості, в її Нечистому Дусі. Тваринне в людині – ось джерело її Сатанізму.

Багато людей знають, що людина – це не тварина. Але тоді треба чітко розуміти, як Історично людина одержує Свідомість. Народитись двоногою твариною – ще не означає бути людиною. Свідомість – це Плід суспільного життя, це дарунок Культури, коли в глибинах Свідомості заневолюється твоє вільне Я, а замість цього Я починає діяти Закон Бога, тобто Совість. Тільки при цій умові виникає здатність людини до мислення. Мислить Дух, а моє Я уважно «слухає» Його слово і починає розуміти Ієрархічну Троїсту структуру Логіки та людської мови. Перше народження Порочне і тваринне, але Друге Народження, що відбувається в тобі як Воскресіння Духа Божого за рахунок Смерті структур Нечистого Духу, це вже початок Подобія людини Богу. Нема Другого Народження як Преображенія – і немає людини. Ісус називав Друге народження як Хрещення Святим Духом – він знав цю найдревнішу таємницю Сатани. Достатньо згадати того Змія в Раю, що заволодів Євою та зробив нас всіх вигнанцями з Раю. Жодна сучасна наука не може зрівнятись з мудрістю древніх мислителів, засновників Великих Релігій. Згадайте нашу українську мудрість «Дай серцю Волю, заведе в Неволю!» Науковим базіканням цього зрозуміти неможливо – це глибоко Антиномічне судження, де ніяка Логіка не діє. Даєш Свободу, а взамін одержуєш Неволю! Наш світ до цього часу не знає, що таке Свобода, але горланить на весь світ: «Давай Свободу!» Але розвинена Свідомість уже скаже: «Свободу ти одержиш, коли пізнаєш Істину Культури, коли твоє Я не зрадить Правду Життя, коли люди побачать в тобі людину». Ось що означає Велика Історична Релігійна Традиція, що тисячоліттями виховувала в людині її здатність стати людиною. Хто зараз це добре розуміє та цінує – майже ніхто. Всі дивуються, чому ці добродії ясновидці так мало заробляють? Бо вони вже мають ту цінність в собі, яка незрівнянно вища від всіх цінностей на Землі. Навіщо тобі гроші, якщо ти бачиш невидиму Правду Бога?

Фактично, при вигнанні бісів ясновидець повинен відтворити чітку Ієрархію здорового Організму в сферах Духовного управління всіма системами життя. Ми добре знаємо, що Онтогенез окремого Організму в своєму Розвитку повторює весь Філогенез Природної Еволюції на Землі. Це фактор Подобія і спорідненості Організму і Природи. Вищі Організми увінчують всю Систему Природи. Зрозуміло, коли людина здорова, то там домінує найвищий рівень Духовної Свідомості: той Закон Совісті, що обмежує і заневолює підсвідомі майже інстинктивні пориви і бажання. Це людина Моралі і Культури – це дійсно людина. Ось коли домінантою проривається щось із нижчих рівнів, то наступає момент божевілля, наслідки якого можуть бути найрізноманітнішими, але дуже схожими на бісівство. Про що знали з найдревніших часів. А ми кажемо: «Біс поплутав, бо сам не розумію, чому це сталося». Підсвідомі явища не перекладаються на Свідому мову. Мова це дарунок Бога, а не якесь людське винахідництво. Божевільний не розуміє людської Мови.

Отже, вигнання бісів – це зняття домінанти підсвідомого в людині та перехід через Преображеніє в Свідому фазу: ясновидець заневолює біса, ставить його на той рівень, коли виникає Послух Богу та Духовна Ієрархія всього Організму. В найдревніших знаннях цей момент відомий як Бунт Сатани проти Бога. Це та війна з Минулим, що втратило Послух Богу і не хоче йти в Майбутнє. Але Бог переможе! Вселенський час ніхто не зупинить чи поверне його кудись в небуття.

Лікування, яке незвично виконує ясновидець, це таке ж вигнання бісів із тіла хворого, коли той вірулентний вірус чомусь одержав домінантну силу. Вірус, що може «спати» в тілі людини скільки завгодно, – це прихований диявол, що жде зниження того Духовного Бар’єра, який перемагає всі хвороби, якщо здоровий організм. Хвороби людини тісно пов’язані зі стресовими явищами її власної Свідомості. Чомусь наші фронтовики, що спали в окопах, ніколи не хворіли. Бо у них перемагала домінанта Надсвідомості – велика Моральна Мета. А римляни добре знали, що в переможців рани заживають набагато краще, ніж у переможених. Хочеш захворіти – Зруйнуй Віру в Життя! Це добре видно в сучасній Цивілізації: мільярди людей втрачають Віру в Життя та перебувають в невиліковному стресі. І повсякчас заявляються якісь невідомі раніше хвороби, багато вірусів уже переходять із тваринного світу в тіло людини, бо людина дичавіє…

Талант екстрасенса – це Духовний феномен, коли структура його Духу стає подібною до структури Духовної першооснови Космосу. Зрозуміло, що така структура діє за межами Простору і Часу, всупереч фізичним законам та в противагу всілякій енергетиці Матерії. Бо Дух Править всім у Всесвіті в тій же гравітації, в тих же фізичних полях та Законах Матерії, природи, Історії та людського суспільства. Закони науки не є власністю окремих наук: Закон науки повинен діяти за межами людської Волі. Такою ж Об’єктивністю виступає Закон Духу – Закон Бога. Ясновидець сказав Слово і Матерія демонструє нам свій Послух Слову: температури немає, а метал стає пластичним, маса притягувалась до Землі, а тепер висить в повітрі без всякої видимої причини. Або електронна машина працювала, а тепер чомусь пішла в «розгін» чи зупинилась, двигун автомобіля працював, а тепер щось «заклинило», танк з гарматою загрозливо рухався, а тепер стоїть як брухт. Таких прикладів можна привести безліч, про що добре відомо з вуст очевидців. Ми можемо заявити, що фанатики від науки самі погублять свою науку, бо не знають її потаємної стежки, що веде прямо до Закону Бога. Час вимагає оновити науку, а кожний вчений повинен стати на коліна перед величчю Космосу та його Творця. Такими були добре відомі засновники науки, особливо фундаментальної науки та філософії. Фундатори вмерли і наукове стадо на очах втрачає єдино можливий шлях людського пізнання. Теж саме відбувається в кожній Релігії: після смерті фундаторів їхні Великі Вчення про Бога розмиваються, профануються і перетворюються на джерело дурного насилля та ворожнечі на всій Земній кулі. Бо втратили Бога в своїх скалічених душах…

Найвищою безграмотністю наші нащадки назвуть сучасну епоху, бо буде видно, як людство втратило смисл власного життя за межами Божого Смислу. Оце буде той суд Часу, що ми називаємо Присудом Історії. Втративши Світоч Духовного Знання, блукаємо на краю прірви, але не бачимо цього… «Сліпі ведуть Сліпих…»

Котенко Олександр Павлович,

провідний науковий співробітник НДІМП

Володимир Стешенко
VVS@fm.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *