Термін служби необмежений! Головне, щоб не змився біоенергетичний духовний заряд з матеріалу (папірця), ліпше обліпити скотчем! Не згинати – площа повинна бути більшою за 1 см2 для достатньої максимальної дієвої сили! Чимало людей (не всі мають достатню чутливість) відчувають, як випромінюється Цей “+” Заряд (тепло тощо), потримавши “Оберіг Щастя” між долонями мінімум 30 секунд та зосередившись на відчуттях… На ксероксі чи принтері не розмножується, застосовується спеціальна винайдена технологія!!! Видаються БЕЗКОШТОВНО… Носіть ближче до серця та легко частіше торкайтеся – станете ближчі до ВсеВишнього!..

Приєднуйтеся до безстрокової Акції сТворення та поширення для активного застосування людьми гармонізаторів особистості та захисних “духовних бронників” чи реальних “оберегів життя” (на 17.01.2021 вже 1 795 632 шт. унікальних потужністю папірців з надписом [www.duh.org.ua] -> [cОберіг Щастя] і “+” потужним біоенергетичним духовним Зарядом біострумів та молитви Ясновидця-Боговидця-Провидця-Козака-Характерника-народного Святого Петра Дементійовича Утвенка з Дивина сТворено та передано в ДАР для допомоги людям)! Замовляйте у волонтерів “Оберіг Щастя” – щоб доставляли, особливо в зону АТО бійцям!!! Чому я це роблю (організовано в межах Проекту “ДРУГ” ВГО “ДАР”) – тому що, як майор ГУР в запасі, знаю ціну Життя, бо й сам потрапляв у скрути, люблю захищати як борець ЗА сПРАВедливість і маю Державницьку життєву позицію, бо кожне життя патріота важить за ціну золота та ще й із-за того, що “Оберіг Щастя” реально збільшує в сотні разів можливість вижити – удачу приносить тому хто носить. Головне не робити зла іншим, відстоювати сПРАВедливість! Ясновидець-Провидець (Козак-Характерник) Дід Петро Дементійович Утвенко (1922-2004) колись давав людям обереги у гарячі точки – поверталися живими до дому (бували лиш легкі поранення). Хоч комусь це здається неймовірним, але – факт! І це реальна економія для нашого бюджету (609 тис. грн. виплачують родині компенсації за загиблого) – хай краще людина (унікальна у своїй красі) Живе, бо Туди всі встигнуть “перейти”, та працює во Славу Бога Всевишнього!

09.09.2014 в метро випадково зустрів бійця з АТО в камуфляжній майці, що заявив: “Чудом лишився живим!”. Радий що приїхав у Київ. Признався мені, що отримав в ДАР “Оберіг Щастя” біля Українського Дому 25.07.2014 і носить у гімнастерці (тоді я вже з друзями передав людям близько восьми сотень шт. за три дні). Я сказав щоб дякував Богові!.. Хвала Всевишньому – таки Діє!!! Свідчень допомоги “Оберегів Щастя” дуже багато: по здоров’ю, у справах, врятування, у бізнесі, в суді, роботі, житті, справедливому розв’язанні проблем!..

17.09.2014 підійшла жінка, у якої син потрапив в небезпечну зону АТО, повідала дивовижну історію, що їй описав ясновидець, до якого вона звернулася по допомогу, як її сина рятує якийсь дуже потужний дідусь (дух) з надзвичайно світлою енергією,- не дає йому померти, і описав вигляд образу як у Діда Петра, вона це підтвердила поглянувши на фото Цілителя у папасі від Ковпака з численними нагородами. Мама сина дуже дякувала: “Ви навіть не уявляєте яку корисну справу робите для людей даруючи їм такі маленькі але потужні захисні обереги, що додають удачі”.

Буваю у Ц.В.К.Госпіталі – так Цей “+” Заряд з розданих сотень оберегів і там вже показує хороші результати: один поранений так прямо й заявив 11.08.2014, що взявши до рук “Оберіг Щастя”, через півхвилини відчув як позитивна ніжна енергія тепла пронизала його голову, а потім дійшла до ніг – це один з випадків підвищеної чутливості людини, у інших більш скромні спостереження тепла, але це не означає що “Оберіг Щастя” не діє позитивно і на них, у т.ч. гармонізуючи біополе людини, просто екстрасенсорна чутливість у всіх різна!!! Рани ліпше гояться, якщо впродовж дня декілька разів прикладати “Оберіг Щастя” на 15-20 хвилин…

19.09.2014 зустрів офіцера на Майдані біля постаменту Архангелу Михаїлу що над аркою – захисника Києва, запропонував взяти собі та роздати своїм знайомим “Оберіг Щастя”, спочатку він не повірив що таке диво можливе, почав розумнічати, сперечатися, але після деяких пояснень, у т.ч. описаних у Біблії, все ж таки вирішив перевірити та взяв потримати між долонями “Оберіг Щастя”. Він був дуже здивований що папірець все ж таки випромінює ніжне тепло, – отримав для роздачі три десятки папірців із “+” зарядом для знайомих… Я йому ще зауважив, щоб більше не сперечався із незнайомцями, бо не знає що їм відомо та що вони вміють!.. Вчитися потрібно ПРАВді!..

24.09.2014 у тому ж таки Ц.В.К.Госпіталі майор на одному з КПП сказав мені що стане переді мною на коліна, якщо я йому принесу оригінал зарядженої хустинки і він відчує що з неї випромінюється енергія (тепло)… Хустинки у мене на той момент з собою не було тож я йому запропонував папірець “Оберіг Щастя”… Через хвилину тримання між долонями у нього округлились очі від здивування і він промовив: “Чи це я собі навіяв, чи й справді папірець випромінює тепло?” На що я йому запропонував пересвідчитися взявши поперемінно між долонь на 30-40 сек “Оберіг Щастя” і простий папірець такої ж площі без заряду!.. Отакі от реальні історії…

27.10.2014 волонтери розповіли, що чимало бійців із незламної групи “Кіборгів” носять “Обереги Щастя”, що реально додають удачі…

23.05.2015 на виставці “Волонтерський Воєнпром-2” багато роздали виТворів “Оберіг Щастя”… Одна учасниця спробували пересвідчитися не лише у тому що випромінюється позитивна енергія (тепліють руки), а й у дієвості і приклала оберіг на 15 хвилин до ноги, що боліла – сталося диво, нога перестала боліти! Потім вона ж потиснула легенько оберіг і попросила у Бога щоб надіслав людину котра зможе закупити товару, бо виставка підходила до кінця, а виторгу немає – теж сталося диво – невдовзі до місця фірми “КЛАРК” підійшов чоловік і взяв чимало продукції… Тепер і ця учасниця стала волонтеркою, пересвідчившись на власному досвіді, та роздає людям у допомогу дієві виТвори “Оберіг Щастя”!..

Тисячі людей по Україні, хто активно використовує “Оберіг Щастя”, свідчать що він дуже дієвий!

Можете пересвідчитися у знайомих екстрасенсів (ясновидців-провидців, біоенергетиків), яким довіряєте, надавши їм такий “Оберіг Щастя” з “+” Зарядом на перевірку…

Мені говорити неправду немає яж ніякого сенсу, бо я на цьому не наживаюся – це не реклама, а констатація фактів і все робиться в ДАР для людей (безкоштовно)!!! Потрібно лише навчитися використовувати мудро те що ВсеВишній Бог СвітЯвляючий нам ДАРував для Життя у Нашому Світі, у т.ч. через таких потужних духом правдолюбців як Ясновидець Дід Петро!

<Оберіг Щастя> – папірець: [www.duh.org.ua] -> [cОберіг Щастя] з <+> духовним біоенергетичним зарядом (хай допомагає Вам!), лише не можна мочити водою (!) і носіть при собі біля тіла в кульку з целофану чи обліпіть скотчем, щоб не змок (!) (жінки часто носять біля серця кладучи в бюстгальтер) і частіше стискайте (легко торкаючись до матеріалу) по три рази на зустрічах, в дорозі, на зібраннях, за столом: будь де: та в помислах просіть у Бога допомоги в тому чи іншому ділі – і будуть набагато легше вирішуватися справи!

Перевірено силу такого <+> заряду: і приносить удачу, і в дорозі захищає від аварій, і за столом від отруєння, навіть прив’язували собаці на шию та не змогли застрелити з пістолета снайпери, колись! Реальний захисний <духовний бронник>: Отака сила Божого заряду <записана> на матеріалі! Це не іграшки, багато чого ще невідомо людям, як журналіст-валеолог та дослідник стверджую,- у цьому ділі вивчав з дитинства прояви Законів Природи:

З Вірою в реального Всевишнього Бога-Творця та Знаннями ПРАВди – можливі чудеса!

Якщо десь заболить тіло – прикласти на декілька (15-20) хвилин, то стане легше, рани краще гояться:

Ще багато корисних порад від Ясновидця (Провидця, Козака-Характерника, Цілителя ХХ ст., народного Святого) Діда Петра Дементійовича Утвенка (1922-2004) з с. Дивин Брусилівського р-ну що на Житомирщині вивчайте на сайті: www.duh.org.ua . Він був фактично потужнішим за знамениту сліпу провидицю Вангу! І <+> зарядом біострумів з молитвою Він поділився ще 09.09.2003р. для добрих людей, <зарядивши> хустинку. А нині цей <+> заряд методом дифузії переноситься з хустинки на фото Цілителя (з 2012), Книгу (з 2012), папірець площею > 1 кв. см. (з 27.07.2014):

[www.duh.org.ua] -> [cОберіг Щастя] тощо… Не згинати! Більша площа – краще!

Тисячі вдячних людей Богу за реальну допомогу використовують цей чудо-диво-феномен у своєму Житті!

Відео-підтвердження професіоналів реальної допоміжної дії, захисту, гармонізації людини тощо…  (є на сайті www.duh.org.ua). Перевірити наявність “+” біоенергетичного духовного захисного заряду гармонізуючого життя людини в Природі можливо таким чином: помістити між долоні на 30 сек папірець і у розслабленому стані “ловити” відчуття, тепло. Можна зробити дослідження: вирізати із звичайного паперу ідентичний по площі прямокутник і поперемінно поміщати на 30 сек папірець із “+” зарядом і звичайний (можна досліджувати заплющивши очі та щоб хтось допоміг, змінював у руках)… Якщо відчули різницю – добре,- значить у Вас є певна екстрасенсорна (духовна) чутливість і Ви маєте реальний “Оберіг Щастя”, якщо ж не відчуваєте різницю у відчуттях, то або у Вас недостатня чутливість рук і бажано попрохати іншого перевірити, або ж тримаєте обидва папірці без “+” заряду – підробку! За два роки виявлено, що достатню екстрасенсорну (духовну) чутливість для відчуття “+” заряду мають третина чоловіків і майже у тричі більше жінок!

Ще важливо – такі папірці виготовляються з 22.07.2014 (дня мудрості, “Знання Щастя”), з 25.07.2014 (сакральної Дати – 777), з 27.07.2014 (дня щедрості, “Оберіг Щастя”) і ніякої платні Автор Проекту “ДРУГ” не вимагає за такий мікро “Оберіг Щастя” (більший по площі ніж 1 квадратний сантиметр, легший 0,1 грама), хоча він реально допомагає людям, надає додатковий Божий захист, приносить удачу і т.п.. Свідчень допомоги від цього дієвого феномену дуже багато!

З Вірою в реально існуючого Всевишнього Бога та Знаннями ПРАВди від Нього – можливі чудеса! Знавцям Біблії нагадую, що в Євангелії від св. Івана глава 14 вірш 12 сказано: “Поправді, поправді кажу вам: хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більше від них він учинить…”, а гл.14 в.21: “…А хто полюбить Мене, то полюбить його Мій Отець, і Я полюблю Його, і об’явлюсь йому Сам“. А хто чудово знає життя Петра Дементійовича Утвенка, той відає, що до нього являвся Всевишній, і тому не дивно, що діла Ясновидця (Провидця, Цілителя ХХ ст., Безсеребреника, Козака-Характерника, народного Святого ще за життя – як його тільки люди не називали) фактично були чудесами зцілень і т.п.!

Правди, правди шукай, щоб ти міг жити…” – Біблія, Другозаконня 16:20.

Не забувайте восХвалити СвітЯвляючого ВсеВишнього Бога за різноманітні ДАРи нам та подякувати навіть подумки Ясновидцеві Дідові Петрові Дементійовичу Утвенку за те що згодився на моє прохання ще 09.09.2003 р. зарядити хустинку потужним “+” зарядом біострумів з молитвою для добрих людей що використовується й нині – буде дуже приємно, повірте! У Тому Світі Життя продовжується!!!

Головне у Цьому Світі не чинити зла іншим, бо Бог за зло карає,- людина втрачає додатковий Божий захист і попадає у пастки нечесті, а от за справедливість потрібно боротися, зло повинно отримувати відсіч – у Бога потрібно навчатися управлінню!.. Рідко, але були випадки, коли Ясновидець Дід Петро не приймав людей, говорив що вони самі чи по їх наводці робилося зло іншим, були постраждалі (докладніше вивчайте у Книзі про Ясновидця)… Якщо ж людина оступилася в житті і бажає поліпшити свою долю чи нащадків, то має чистосердечно покаятися перед ВсеВишнім Богом Творцем і робити побільше добра людям, восхваляючи,- тоді Бог замітить старяння і у чомусь допоможе, відновить додатковий захист тощо… Це потрібно враховувати при використанні “Оберегів Щастя”, бо вони дуже духовно потужні і людина ближчає до Бога!..

Володимир Стешенко
VVS@fm.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *