Позитивна! Супер Фантастична! Феноменальна Новинка! У-РА! Такого Твору ще не було у Світі з такою кількістю ПРАВди та силою Захисту!

У межах громадського Проекту «ДРУГ» (Духовний розвиток українських громад) «вийшов» у Світ сенсаційний Твір «ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!» Це документально-художнє видання 2012 року Володимира Володимировича Стешенка з оригінальною назвою, оформленням і додатками про надзвичайну Людину, наділену Божим даром зцілення душі й тіла та бачення правди. Це результат 9-ти річної праці трьох десятків людей, широкого аналізу та висновків з фільмування 20-ти останніх місяців життя легендарного Цілителя (травень 2003 – грудень 2004), збору інформації про життя та діяльність Феномену, який по праву був сильнішим знаменитої Ванги і яснобаченням, і силою біострумів, і вольовою думкою, бо і їй допомагав і багатьом іншим…

Одна з найбільш замовчуваних історичних постатей колишнього СРСР із своїми законами. Валентин Васильович Щербачов – український спортивний журналіст, перший журналіст, який написав про незвичайне зцілення Дідом Петром хворої не за правилами офіційної медицини того часу в газету «Труд» (іноді черга до Його хати сягала чотири кілометри, ставили намети): «Я розумію чому про Нього нічого не знали, тому що високопосадовці тримали Його для себе, не для всіх людей. Їздили дуже серйозні люди, оце ж дорога була побудована (асфальтова аж до хати), лікувалися у Нього і продовжували своє життя. Але ж такі, як Дід Петро Утвенко, мабуть, – це ж національна, я б сказав, реліквія така. І треба було вчитися. Ну, у нас досі ще у таких мудрих людей не вчаться, не вміють слухати, і тому, мабуть, дуже багато бід від того».

До книги ввійшли пророцтва, настанови, прості й дієві поради для підтримання та відновлення здоров’я від найсильнішого ясновидця (провидця, найкращого козака-характерника) України Петра Дементійовича Утвенка (1922–2004), уродженця села Дивина Брусилівського району Житомирської області. Його природний Божий дар бачення кращий за рентген-апарат, лікувальна сила біострумів, знання трав допомогли врятувати десятки тисяч людських життів (у т.ч. зцілених потужними біострумами: «Святим духом!» – кажуть у церквах), сотням тисяч прийнятих і навчених любити природу, її створіння, й стануть для мільйонів дороговказом у виборі правильного шляху для досягнення особистого та суспільного щастя…

До Нього зверталися також із-за кордону, навіть хотіли забрати в Америку, обіцяючи золоті гори. Депутати Верховної Ради, члени Політбюро ЦК КПУ, вищі посадові особи Генпрокуратури, Верховного суду, Конституційного суду та інших установ, вчені, у т. ч. й московські, іноземні дипломати знали про існування українського Ясновидця та користувалися Його можливостями й Божим даром. Його відвідували Володимир Литвин, Борис Олійник, Іван Плющ, Віктор Ющенко, Олександр Мороз, Микола Селівон, Олександр Омельченко, Михайло Теплюк та багато інших знаних в українській державі людей.

Мета Книги – пробудити потяг до здоровішого та щасливішого життя, гармонізувати Душу й Тіло.

Розрахована на широке коло вдумливих читачів.

Зміст

Передмова …………………………………………………………………………………………………………………………………… 7

«Того ніхто не зробить…» ……………………………………………………………………………………… 13

Незабутні враження від спілкування з Ясновидцем ……………………………… 18

Про Бога Живих, Той Світ і Бога Мертвих …………………………………………………… 22

Прийом у Діда Петра ………………………………………………………………………………………………………… 39

В гостях у Ясновидця – телебачення. Різне… ……………………………………… 57

Мій лист у Дивин ………………………………………………………………………………………………………………… 80

Група підтримки Діда Петра ……………………………………………………………………………………… 82

Першотравневе свято в Дивині. Пророцтва …………………………………………………… 85

Останнє свято Діда Петра в Дивині. НЛО ……………………………………………………… 106

Святкування дня народження Діда Петра.

НЛО, біографія, пророцтва, про Богів, Чорнобиль, пісні……………… 143

Прийом 2 жовтня 2004 року ………………………………………………………………………………………… 238

І знову на прийомі налякана раком людина ………………………………………………… 250

Група підтримки Діда Петра. Про Віктора Ющенка ………………………………… 265

Останні кадри з Дідом Петром ………………………………………………………………………………… 280

Незабутній день поховання Петра Дементійовича Утвенка ……………… 284

У Дивині відзначили 9 днів ……………………………………………………………………………………… 303

Поради Діда Петра………………………………………………………………………………………………………………… 312

Спогади. Про різне……………………………………………………………………………………………………………… 356

Не убий! ……………………………………………………………………………………………………………………………………… 378

Вправи для здоров’я ………………………………………………………………………………………………………… 383

Сонник від Діда Петра …………………………………………………………………………………………………… 393

Життєпис у світлинах: «Життя прожити – не поле перейти» ………… 430

Відгуки про легендарного Ясновидця Діда Петра …………………………………… 438

Поради діловим людям, і не тільки …………………………………………………………………… 469

Про автора ………………………………………………………………………………………………………………………………… 475

Післямова …………………………………………………………………………………………………………………………………… 484

Пояснювальний текст до форзаців ………………………………………………………………………… 508

 

Автор і упорядник (ведучий-оператор) книги та Автор Проекту «ДРУГ» (Духовний розвиток українських громад), спрямованого на відродження правдивих знань наших предків для підвищення духовності й добробуту народу…, – Володимир Володимирович Стешенко, журналіст, член Національної спілки журналістів України, автор статей гуманітарного та оздоровчого напрямку, письменник, поет, консультант зі Здорового способу Життя (валеології), громадський діяч, підприємець…

Щоб Книга вийшла цікава і корисна, упродовж дев’яти років (2003–2012) було опрацьовано масу матеріалів для пошуків підтверджень, відео, книг (у т.ч. духовної літератури – варіантів перекладів Біблій, Книг Велеса тощо), опитано ряд людей, над нею працювало біля трьох десятків помічників, духовний редактор звіряв викладки з духовними Законами буття, її готувало до друку Університетське видавництво «Пульсари» і друкувало ТОВ «ЗаДруга».

Добрим починанням – Жити! Допомога людині не може бути засобом для наживи!!!

Тож дієві поради Ясновидця доступні на сайті www.duh.org.ua в інтернеті для кожного безкоштовно! Великий Знавець Божих-Природних Законів повчав:

«Не роби зла! Воно – повернеться. Як не на те­бе, так на твоїх нащадків. Зло ніколи не приносить добра. А найбільше зло породжується заздрістю».

Є ще багато цінних поРАд – вивчайте на сайті www.duh.org.ua та в Книзі і застосовуйте, не лінуйтеся!

Бо Знання-поРАди оці покликані навчити Жити за принципом: “Від кожного по можливості, кожному – по справедливості!”

«ЯСНОВИДЕЦЬ…» – Книга № 1 2012 року є поштовхом розвиту сПРАВи відродження Щастя на Землі, а також даниною пам’яті видатній Людині до святкування 90-ліття з дня народження Цілителя!

УДК 133.3(477)(092) ; ББК 86.42(4Укр) ; С79 ; ISBN 978-617-615-016-9 .

Формат книги 84х108/32. Гарнітура ”TimPuls”. Папір офсетний № 1 80 г/м2. Обсяг 512 стор. Вага 0,614 кг. Наклад 1000 прим. Друк в одну фарбу (коричнева). Скріплення – нитка. Оформлення – тверда палітурка, тиснення ювілейною фольгою. Обкладинка в 4 фарби (кольорова). Форзац в 1 фарбу – коричневий. У творі багато цікавого, повчального та оригінального ілюстративного матеріалу (124 од.): графічних робіт і фрагментів – 35, фотографій, фото-колажу та сканованих документів – 39, портретів – 5, стоп-кадрів із Авторського документального відеофільму – 45. Біля трьох сотень цінних порад і знаків для Щастя! Заряд «переведений» методом дифузії від надсильної Хустинки – вічний (діятиме до змивання, тож захищайте поліетиленом!).

Так – до Книг та Портретів-іконок тощо, підписаних Автором кульковою ручкою (буде видно продавлення на 1-й сторінці Книги), прикладається Хустинка заряджена 09.09.2003 року молитвою та сильними біострумами Ясновидця-Провидця Діда Петра для добрих людей (сила захисту та застосування «Оберегів Щастя» описана на стор. 361–362 Книги), з вказаною датою реального прикладання (до Книги з 01.08.2012 ще у друкарні була і далі). Люди кажуть – і понині допомагає, свідчень тому – дуже багато, всі й не опишеш…

Хто читав та гортав Твір, кажуть, що він теплий, «м’який», «компактний», насичений ПРАВдою і красиво оформлений – раритет достойний і реально(!) допомагаючий, може бути подарунком будь-кому, як «Біблія Щастя» з масою цінних порад і рецептів для Здоров’я Душі та Тіла. Бажано прочитати від 1-ї до 512-ї сторінки, щоб зрозуміти цінність, а далі користуватися як довідником, реально підказуючим кращі варіанти для прийняття рішень в житті! Він є фактично ще одним підтвердженням та підсилений фактами святих справ Діда Петра описаних в останній книзі Олександра Олександровича Михайлюти (2011) «Святий Петро із Дивина».

У вільному продажі Книга доступна у м. Києві на гуртово-роздрібному книжковому ринку «Петрівка» – 11 ряд 2 місце (на сайті www.duh.org.ua є перелік місць) за ціною 150 грн, а також Портрет-іконка Великого Цілителя ХХ ст. Петра Утвенка з можливістю запису прохання до Нього за ціною 30 грн. З кожної проданої Книги планується збір 10 грн, з портрета-іконки – 5 грн на оформлення кімнати-музею Ясновидця Діда Петра (за рік більше семи тисяч гривень, а на 03.06.2017р. – 13380 грн., чесно зібраних передано онуці Діда Петра Вікторії для підтримання садиби – майбутнього музею), що свідчить про чесність Автора Проекту «ДРУГ» і палке бажання розвинути надважливу всенародну справу, і щоб українське виробництво працювало (ціни виробів були б доступні), а не просто нажитися, як хто можливо несправедливо закидає. Велика подяка добрим людям за розуміння та участь у благородній справі! Залучаються благодійні пожертвування на розвиток важливої всенародної сПРАВи, поширення цінного та ПРАВдивого слова в порадах та рецептах, Божої допомоги (значна частина тиражу у бібліотеках рідної України,- передано 528 шт. ще на 30.05.2013: Парламентській бібліотеці для пересилок Україною 500 шт., поДАРунків тощо), облаштування музею-садиби Українського Рятівничого Пророка (Божого Провидця, Тараса Шевченка та Цілителя ХХ століття, Віщого Бояна) – Петра Дементійовича Утвенка (1922–2004) з села Дивин. Як Його тільки не називали люди…

Книгу можна знайти у бібліотеках, представлених у цьому списку: http://www.duh.org.ua/doc/Spisok_bibliotek_Kniga1.doc

Для гуртової закупівлі (від 10 примірників Книг у пачці вагою близько 6,5 кг), чи щось не зрозуміло по Темі, будь ласка, звертайтеся до Автора за телефоном +38-050-311-38-33; E-mail: VVS@inet.ua, через сайт: www.duh.org.ua . ПРАВ-ДА та Божий захист має бути надбанням усього народу!

Слава Богу Всевишньому, Світ Являючому! Бережіть Себе та Природу для нащадків! Слава Україні!!! Слава Дідові Петрові – Святому Петрові – за визнанням народу Божого дару та зцілення людей! ВолодиМИР СТЕШЕНКО про ЯсноВидцЯ ДіДА ПетРА. ПРАВ-ДА – кОРисНА для ЗдоРов’Я!

На 21.10.2012 (десь за два місяці з виходу Твору) а вже до мене дійшло 10 свідчень від реальних людей допомоги «Оберегів Щастя» зі світлиною Цілителя Діда Петра та «+» Його зарядом («переходить» методом дифузії речовини і заряду з надсильної Хустинки на матеріал світлини-листівки; без будь якої комерційної реклами, а після цієї дати перестав реєструвати, бо стало дуже багато фактів допомоги, а часу на описи обмаль):

1 – людина отримала замовлення на виконання робіт (бо без оплачуваної роботи нині тяжко на пенсію прожити);

3 свідчення допомоги по здоров’ю: одне – підказка жінці у вісні номеру сторінки на конкретну хворобу і метод лікування; два – я знаходився в Криму у чудовому санаторії Місхор біля підніжжя гори Ай-Петрі (Святого Петра): медсестра-оператор процедур спелеотерапії, приклавши «Оберіг Щастя» до місця болі в себе на спині, зізналася, що трохи знявся біль, ще там була москвичка, яка привезла внучку на лікування, то вона, придбавши «Оберіг Щастя» (Портрет-Іконку заряджений від надсильної Хустинки) і приклавши до грудей ввечері дівчинці, повідала, що спазми бронхів зникли(!), а здивований лікар наступного дня відмінив інгаляцію із-за цього покращення, дівчинка на очах ніби «ожила» за пару днів,– стала жвавішою;

1 – у справах (діло зрушилось із мертвої точки) після написання прохання на звороті Портрета-іконки-оберега;

1 – «спасіння» на воді (не втонула людина, «вигнана» на берег рибою, пов’язує з дією «Оберегу Щастя», бо носила з собою);

1 – чоловік перейшов на більш стабільно оплачувану роботу (два роки невчасно отримував гроші);

1 – бізнесмен, отримавши Книгу-Оберіг, відмовився від готової, але, мабуть, неперспективної дорогої оборудки, зберігши капітал;

1 – у суді: стало легше по справедливості вирішуватися діло;

1 – у дорозі: водій з «Оберегом Щастя» все ж доїхав до місця, попрохавши допомоги (рівень масла на нулі, а дорога від Василькова до Києва)… І був дуже вражений від такої допомоги… Слава Богу і подяка Дідові Петрові, що допомога таки діє… «Оберіг Щастя» ще й додає удачі в Житті!

22.10.2012р. Був у справах (відрядженні) по Броварському районі… 9 чоловік (приблизно з трьох десятків), яким давав можливість відчути силу заряду оригінальної Хустинки («Оберіг Щастя») на дотик руками, відчували енергетичне тепло позитивного заряду тощо (описували відчуття). Причому, щоб виявити дійсні показники чуттєвості (сприйняття) тепла від заряду, а не психологічне навіювання (чи самонавіювання), давав поперемінно потримати реально заряджену хустинку і звичайну таким же чином упаковану у кульку, щоб не знали яка з них має заряд. Дехто з тих 9-ти (більш чутливі) відчували й від заряджених Портретів-іконок, Книг – «Оберегів Щастя» потужну позитивну енергетику («ніжну та лагідну на дотик, сяючу чистоту Божого Світла» у духовному баченні)!

Неоціненний ще достойно у Державі Божий Дар Чоловіка, Цілителя, Пророка і Провидця – Ясновидця Петра Дементійовича Утвенка (1922-2004), Його позитивний заряд для добрих людей тепер доступний з «Оберегами Щастя»! Вивчайте й поради, узгоджені з Цілителем, на сайті: www.duh.org.ua (дарую всім безкоштовно для збереження, профілактики, відновлення здоров’я душі та тіла).

Спілкувався з жінкою (Тасею), яка їхала на зустріч в ті далекі часи до видатного Цілителя з онукою (Анастасією) хворою на ДЦП та інші хвороби. Вона сказала, що в дорозі попрохала у Бога щиросердно допомоги своїй онучці, щоб та хоча б стала ходити і за собою доглядала. Переступивши поріг хатинки, де приймав Дід Петро, Він промовив до жінки, що ото те, про що ти попрохала у Бога тобі й буде (твоїй онучці) – вже Там (у духовній пам’яті Книги Життя Бога) записано перше твоє прохання! Якби попрохала щось інше – було б по іншому, а тепер тільки так зможу допомогти! Знала б ці Духовні Закони жінка, попрохала б більшого здоров’я (повного зцілення) онучці чи ще щось – було б тоді так їй… І чудо відбулося – Ясновидцю вдалося за деякий час таки поставити дівчинку на ноги…

То ж, якщо щось просите, використовуючи «Обереги Щастя» (тим більше, якщо записуєте своє прохання на звороті Портрета-іконки, до якого прикладалася надпотужна Хустинка), думайте добряче, бо Ваші щиросердні думки-прохання-молитви потрапляють на розгляд Бога і можуть матеріалізуватися! Це Вам не іграшки!!!

 

28.10.2012р. День виборів у Верховну Раду України.

Мабуть усі пам’ятають, що лише в день виборів було тепло – біля 20 градусів тепла, а до і після було менше десяти градусів. І це – факт! Тільки за таких умов на дільниці пішло більше людей голосувати – це нам так Світлі Сили Добра допомагають виявити свою громадську активність у виборі достойних членів правлячої еліти. Навіть відстрочена смерть декількох громадян була – зуміли проголосувати! Отака от Сила закладена і в «Обереги Щастя»! Обережно зі своїми проханнями і надписами на звороті зарядженої світлини-листівки (просіть зцілення, ДобРА, сПРАВедливості, РАдості тощо – те що дійсно потрібно для кРАщого ЖиттЯ; не більше, щоб могли «розплатитися» за прохання, як повчала знаменита Ванга). Будьте високодуховними, доброзичливими і не егоїстичними в проханнях-молитвах до Всевишнього! Ще треба враховувати час запланованої події. Чим масштабніша подія, тим раніше маєте «направити» своє прохання на розгляд до Бога, щоб Світлі Сили змогли зорієнтуватися за Наказом Всевишнього, як Він вирішить, на організацію процесу в гармонії з Його Законами! Наприклад, не пізніше ніж за три доби до дня голосування можливо було звернутися з проханням «…обрати з Богом у серці і сПРАВедливців!». Що я й зробив о дев’ятій годині ранку 25.10.2012 року. За результатами дії могли й самі спостерігати… Було б більше таких дієвих реальних благань і набагато раніше – позитивна сила була б згенерована теж в рази могутніша…

Після голосування на дільниці, на книжковому ринку «Петрівка» (м. Київ) зустрів чоловіка (Валерія), який 20 років поспіль відвідував Діда Петра до останніх місяців, не зміг бути присутнім на похованні Цілителя (з пророцтва Діда Петра ще при житті: «Кіт не дасть». І що ви думаєте – справдилось: кіт таки зіштовхнув зі столу мобільника, який впав і розбився, – ніхто не зміг повідомити про дату похорону Ясновидця). Він розповів, що вже 37 разів мав змогу спілкуватися у снах з Дідом Петром і всі Його пророкування (підказки, допомога) збуваються й по нині!

Одне з невтішних і вражаючих, що у 2016 році буде війна, але він (Валерій) залишиться в живих! Один батюшка назвав число початку за пророцтвом з Біблії – 999! (2016=9, 9 вересня=9)…

І дійсно. Світова Війна за день не готується! А Ви можете самі бачити, що напруга у Світі зростає, особливо на Близькому Сході. І яким чином це позначиться на долі України, якою ціною це буде залагоджено роздмухану штучно ситуацію, які потрясіння та розруху чи ще щось прийдеться пережити людям, залежатиме від мудрості правлячої еліти у Державі! Всього два роки нас відділяють від зловіщої для українців пророкованої дати, але ще є час підготуватися, у т.ч. запастися надсильними «Оберегами Щастя», що врятовують людей та приносять удачу, вивчити Книгу «ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!». Вона (без удаваної скромності) дійсно № 1 у Світі своєю ПРАВдою та з потужним Божим захистом! У ній не тільки мудрість, а й дієві поради як Жити в Здоров’ї та Щасті. Навчить і ПРАВильно розуміти Всевишнього Бога, Світ Являючого і Його Закони для Нашого Світу, жити в мирі та злагоді, не вестися на різні провокації у т.ч. і релігійних фанатиків (чи то християнських, чи мусульманських, чи ще якихось, філософами створених і абсолютно не маючих дару яснобачення, бо вжахнулися б від накоєного), які й Бога реального не бачили, але намагаються повчати, залякують, оперуючи штучно створеними з книг образами та магічними ритуалами! Фантазують, «рекламуючи» свою «діяльність»! Чубляться, з’ясовуючи стосунки, – чий пророк правдивіший, трощать чужі святині заради егоїстичної наживи…

«Не роби зла! Воно – повернеться. Як не на те­бе, так на твоїх нащадків. Зло ніколи не приносить добра. А найбільше зло породжується заздрістю». Заздрість – «тушіть» у зародку, а зло – має отримувати відсіч! От від Ясновидця (Пророка, Провидця, Цілителя, …) Діда ПетРА лише ПРАВ-ДА! Бог Всевишній Один і для всіх людей Землі Однаковий – Самий Більший Чоловіколюбець, але в той же час НайсПРАВедливіший Управлінець Всесвіту і людської долі (все у Нього в гармонії, по Закону Його), що заробиш, те й матимеш, спираючись і на заслуги предків – все у Світі взаємопов’язано! І Ім’я Його в кожного народу своє і Образ описують трохи по різному, в Міру обізнаності та словесного запасу, бо так склалося історично, і Людина – по ОбРАзу і подобі Його створена… Бачило Його Величний і кРАсивенний ОбРАз не так то й мало людей на Землі нашої доби – і Дід Петро, і Анастасія з Сибірського лісу, і Джуна з Москви, і ще ряд інших, але бояться розповідати (бо так залякані то інквізицією, то цензурою, то психлікарнями). Але пам’ятайте – лише

ПРАВ-ДА – кОРисНА для ЗдоРов’Я Душі й Тіла!.. На ст. 483 – після 4-го Царя – війна!..

Люди навчилися використовувати Твір «ЯСНОВИДЕЦЬ (Ясновидець Дід Петро) Книга № 1 Для тих, хто прагне Жити щасливо!» і для підказки у складних ситуаціях чи питаннях. Роблять так: беруть закриту Книгу в руки, протягом 15 секунд концентруються над питанням, що Вас хвилює, відкривають Книгу з закритими очами і вказівний палець кладуть на сторінку, тоді відкривають очі та вивчають місце, куди вказав Ваш палець – буде підказка. Воістину Ця Книга на вагу золота найвищої проби – № 1 у Світі, як «Оберіг та Біблія Щастя», Основа ПРАВильного Життя і буде Вам у пригоді! Твір достойний Нобелівської премії за твердженням терапевта вищої категорії. Щастя Вам!

Щиро, Автор Проекту «ДРУГ» – ВолодиМир ВолодиМирович Стешенко!

Володимир Стешенко
VVS@fm.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *