http://life-after-ato.com.ua/ – Життя після АТО (все для наших захисників). Інформація для всебічної допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям.

http://skorovoda.in.ua/ – офіційний сайт Володимира Осипчука-Скороводи, на якому можна познайомитись з його творчістю: прочитати анотації виданих книг, деякі з багатьох віршів, а також прослухати чи завантажити пісні на свій комп’ютер.

http://shilov.org.ua/ – власна сторінка Юрія Шилова – українського історика, археолога, культуролога, літератора та ідеолога одного із сучасних варіантів слов’янофільства.

http://www.pronebo.info/rai/video-r/ – цікаві відеосюжети з розповідями про той світ. Рекомендую переглянути «У черты вечности. Свидетельство Елены, врача-психолога» та «Татьяна Белоус (Анисимова). Умерла, увидела небеса и ад»

https://www.facebook.com/groups/411213705647289/ – ця група утворена, аби, відділивши все зайве та напускне від Чистих Серцем, Творити разом із Небом та Ними як «Свідомими і Достойними» Нові СВІТи у Вічності, не забуваючи, що МИ У ВСЬОМУ КОСМОСІ НЕ ОДНІ.

http://ukrazom.org/ – Всеукраїнське об’єднання небайдужих українців, яке було створено для допомоги бійцям, що беруть участь у антитерористичній операції на сході України. Основна мета організації – допомогти воїнам на фронті, а також надати соціальний захист учасникам АТО та їхнім сім’ям. У своїх лавах ми об’єднуємо більше 10 тис. учасників та маємо свої філії в усіх областях України. «Українці-Разом!» – це об’єднання однодумців, які прагнуть своїми рішучими діями допомогти іншим та змінити долю України на краще.

http://www.kpe.ru/video-foto-materialy/lekcii-po-kob/polnyi-kurs-lekcii-kob – дуже цілісний підхід в освітленні ПРАВдивих Знань дійсності дається в лекціях Петрова К.П. з Концепції Суспільної Безпеки (КСБ, або КОБ російською мовою). Зокрема методи управління та причинно-наслідкові зв’язки «життя» Матерії і Інформації (Образів матеріальних об’єктів на основі Духовних-Первородних Законів) в єдності у Міру розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *