Життя – це рух!

Правильний рух енергій – застава здоров’я.

А) Розминка (робота з фізичним тілом і внутрішнім поглядом дивимося за тим, що відбувається), прогрів тіла–15-20 хв

1. Дихання тонкими полями складових енергетичної оболонки людини – аури. Вдих – всі поля стискаються в себе, видих – розпрямляються. Відчувати і представляти (7 разів).

2. Натиски (втискування) по активних точках (по 25 разів):

– місце «третє око» (між бровами, трохи вище);

– два місця у крил носа;

– на підборідді, нижче губи, по центру;

– з двох сторін на скронях;

– біля вуха по середині, напроти отвору;

– на потилиці, в «ямці»;

– два місця на потилиці, в місцях кріплень сухожиль;

– 4-ма пальцями під очима на ребрі очної кістки;

– 4-ма пальцями над очима на ребрі очної кістки;

– розминка вух – відтягуванням вниз, вгору, назад, круговими обертами долонь по вушних раковинах вперед і назад по 15 разів.

3. Масаж: голови – постукуванням пальців; по щитовидній і вилочковій (нижче) залозі – постукуванням кулаком.

4. Рух очима (краще тримати закритими, по 15 разів в кожну сторону):

– від кінчика носа у бік правого, лівого вуха, дивитися внутрішнім поглядом на ніс – на вухо;

– вгору, вниз, дивитися на верхівку і горло;

– кругові рухи, вліво, потім управо – дивитися по кругу усередині голови;

5. Енергетичне умивання долонями і струшування пальців (7 разів).

6. Розігрівання шийних хребців:

– нахили голови вперед з потягуванням, назад, управо, вліво, дивимося вгору під кутом у 45° управо і вліво (по 7 разів);

– кругові рух голови управо, вліво (по 7 разів).

7. Грудні хребці витягуванням вперед, назад, скручування вправо і вліво (по 7 разів).

8. Плечові суглоби, ліктьові суглоби, кисті, пальці розминати обертанням вперед, назад (по 7 разів).

9. Нижні суглоби хребта нахилами вперед, назад, вправо, вліво, глибокі скручування вправо, вліво, кругові обертання вправо, вліво, хвиля по хребту вгору і вниз (по 7 разів).

10. Ножні суглоби круговими обертаннями ніг вправо, вліво, обертаннями в колінах вправо і вліво, обертаннями в ступнях ніг вправо і вліво (по 7 разів).

11. Чищення минулого і майбутнього – кругові махи руками вперед і назад (по 7 разів).

12. Лежачи на спині (сидячи або стоячи), підняти ноги і руки і потрясти – скинути подумки з себе весь бруд і спалити його навколо себе.

 

Б) Енергетичні вправи (удосконалення – очищення свого енергетичного поля – другого “Я”)

  1. Дихання– спочатку шкірою, потім м’язами і опорно-руховим апаратом (кістками). Вдих – стиснення, видих – розширення. У думках прокачуємо енергію. Потрібно представляти і бачити все те, що робиш. Відчувати кольори (по 7 разів).
  2. Чищення енергетичних каналів, «трубок». Уявіть, що у двох руках у Вас є вогняні кульки, які починають рух від долоні і далі до ліктів, доходячи до плечових суглобів і хребта, далі по хребту вниз – вдих і далі через ноги і середню частину ступні йдуть в землю на видиху (7 разів). Потім, навпаки, зі ступнею ніг до хребта, по хребту, до плечей, ліктів, долонь на вихід і розчиняються (7 разів).
  3. Чищення суглобів хребта (головного енергетичного каналу): ми немов знизу накручуємо гайку (квітка) по хребту вгору, за годинниковою стрілкою, уявляючи, як вона проходить між кожним суглобом. Дійшовши до верхнього кінця, спускаємося вниз проти годинникової стрілки (7 разів); потім уявимо, що між хребцями, від низу до верху і назад пропускаємо стрічку (7 разів).
  4. Чищення Чакр (енергетичних вузлів):

1-а чакра має червоний колір (нижче за куприк), 2-а – оранжевий (між лобком і пупком), 3-я – жовтий (сонячне сплетення); 4-а – зелений (серцева), 5-а блакитною (щитовидна залоза, горло), 6-а – синій («третє око»), 7-а – фіолетовий (проекція хребта на верхівку голови);

– 1-а і 7-а – знаходяться вертикально, тобто вхід-вихід і захоплюємо-виштовхуємо енергію;

– 2, 3, 4, 5, 6 – горизонтальні: вдих – скручування-стискання, видих – розпрямлення (по 7 разів).

  1. Синхронізація (виставляння) чакр строго вертикально: уявимо собі, як зверху з центру Всесвіту через 7-у чакру входить срібний промінець-нитка і упирається в 1-у чакру (куприк). Переконавшись, що чакри синхронізувалися, прибираємо (розчиняємо) умовну нитку і чакри готові до подальшої роботи.
  2. Внутрішня усмішка. Через «третє око» (або через тім’я) – блакитна енергія блискавки заповнює всі чакри, всі органи, починаючи з голови і закінчуючи кінчиками пальців ніг. Під час проходженні кожного внутрішнього органу тіла затримайте погляд на ньому, усміхніться, думайте тільки про хороше і відчувайте, які у Вас відчуття, побачивши орган. Якщо Ви відчули десь холод або неприємність, то затримаєтеся довше, приділіть цьому органу більше уваги – «продихайте» ним (подумки стисніть і розпряміть, «обмийте» його енергією).
  3. Дихання: кров’ю (на вдиху збираємо всю кров у області серця, на видиху – направляємо по венах назад до органів і до кінчиків пальців), лімфатичною системою (на вдиху збираємо всю лімфу у області черева, на видиху – направляємо по протоках назад), ендокринною (вегетативної) системою (статеві залози, надниркові, підшлункова, селезінка, вилочкова залоза, щитовидна залоза, мозок в центрі голови) (на вдиху збираємо на проекції хребта всі органи (залози), що входять в ендокринну (вегетативну) систему, і направляємо в центр мозку, на видиху – направляємо назад на початкові місця). П. п. – лежачи на підлозі, руки уздовж тулуба або як Вам зручно. (7 разів).
  4. Вправа “8”(прокачування енергії). 20-30 хвилин.

Енергетична «світла куля» кольору блискавки входить через куприк, підіймається вгору по хребту до верхівки, йде по краю черепа, входить через рот і по каналу «циган» усередині тулуба опускається вниз до куприка, далі роздвоюється і по зовнішніх задніх частинах ніг опускається вниз до п’ят, далі до пальчиків ніг, потім підіймається по передній зовнішній частині ніг і, з’єднавшись в одну, через куприк знову підіймається по хребту вгору, і до верхівки і знову у рот і т.д. (безперервна циркуляція енергії по вісімці).

Примітка: при відчутті ускладнень проходження енергії, затримайтеся на цьому місці, розігрійте і пройдіть далі, щоб прибрати блок, що створився.

Бажаю успіхів в освоєнні вправ і чудового самопочуття!

Володимир Володимирович Стешенко – валеолог

Володимир Стешенко
VVS@fm.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *