Енергетична робота зі своїм «тонким» тілом,  направлена на м’яку анігіляцію енергетичних блоків (тобто хвороб)
Енергетична робота зі своїм «тонким» тілом, направлена на м’яку анігіляцію енергетичних блоків (тобто хвороб)

Енергетична робота зі своїм «тонким» тілом, направлена на м’яку анігіляцію енергетичних блоків (тобто хвороб)

Життя – це рух!

Правильний рух енергій – застава здоров’я.

А) Розминка (робота з фізичним тілом і внутрішнім поглядом дивимося за тим, що відбувається), прогрів тіла–15-20 хв

1. Дихання тонкими полями складових енергетичної оболонки людини – аури. Вдих – всі поля стискаються в себе, видих – розпрямляються. Відчувати і представляти (7 разів).

2. Натиски (втискування) по активних точках (по 25 разів):

– місце «третє око» (між бровами, трохи вище);

– два місця у крил носа;

– на підборідді, нижче губи, по центру;

– з двох сторін на скронях;

– біля вуха по середині, напроти отвору;

– на потилиці, в «ямці»;

– два місця на потилиці, в місцях кріплень сухожиль;

– 4-ма пальцями під очима на ребрі очної кістки;

– 4-ма пальцями над очима на ребрі очної кістки;

– розминка вух – відтягуванням вниз, вгору, назад, круговими обертами долонь по вушних раковинах вперед і назад по 15 разів.

3. Масаж: голови – постукуванням пальців; по щитовидній і вилочковій (нижче) залозі – постукуванням кулаком.

4. Рух очима (краще тримати закритими, по 15 разів в кожну сторону):

– від кінчика носа у бік правого, лівого вуха, дивитися внутрішнім поглядом на ніс – на вухо;

– вгору, вниз, дивитися на верхівку і горло;

– кругові рухи, вліво, потім управо – дивитися по кругу усередині голови;

5. Енергетичне умивання долонями і струшування пальців (7 разів).

6. Розігрівання шийних хребців:

– нахили голови вперед з потягуванням, назад, управо, вліво, дивимося вгору під кутом у 45° управо і вліво (по 7 разів);

– кругові рух голови управо, вліво (по 7 разів).

7. Грудні хребці витягуванням вперед, назад, скручування вправо і вліво (по 7 разів).

8. Плечові суглоби, ліктьові суглоби, кисті, пальці розминати обертанням вперед, назад (по 7 разів).

9. Нижні суглоби хребта нахилами вперед, назад, вправо, вліво, глибокі скручування вправо, вліво, кругові обертання вправо, вліво, хвиля по хребту вгору і вниз (по 7 разів).

10. Ножні суглоби круговими обертаннями ніг вправо, вліво, обертаннями в колінах вправо і вліво, обертаннями в ступнях ніг вправо і вліво (по 7 разів).

11. Чищення минулого і майбутнього – кругові махи руками вперед і назад (по 7 разів).

12. Лежачи на спині (сидячи або стоячи), підняти ноги і руки і потрясти – скинути подумки з себе весь бруд і спалити його навколо себе.

 

Б) Енергетичні вправи (удосконалення – очищення свого енергетичного поля – другого “Я”)

  1. Дихання– спочатку шкірою, потім м’язами і опорно-руховим апаратом (кістками). Вдих – стиснення, видих – розширення. У думках прокачуємо енергію. Потрібно представляти і бачити все те, що робиш. Відчувати кольори (по 7 разів).
  2. Чищення енергетичних каналів, «трубок». Уявіть, що у двох руках у Вас є вогняні кульки, які починають рух від долоні і далі до ліктів, доходячи до плечових суглобів і хребта, далі по хребту вниз – вдих і далі через ноги і середню частину ступні йдуть в землю на видиху (7 разів). Потім, навпаки, зі ступнею ніг до хребта, по хребту, до плечей, ліктів, долонь на вихід і розчиняються (7 разів).
  3. Чищення суглобів хребта (головного енергетичного каналу): ми немов знизу накручуємо гайку (квітка) по хребту вгору, за годинниковою стрілкою, уявляючи, як вона проходить між кожним суглобом. Дійшовши до верхнього кінця, спускаємося вниз проти годинникової стрілки (7 разів); потім уявимо, що між хребцями, від низу до верху і назад пропускаємо стрічку (7 разів).
  4. Чищення Чакр (енергетичних вузлів):

1-а чакра має червоний колір (нижче за куприк), 2-а – оранжевий (між лобком і пупком), 3-я – жовтий (сонячне сплетення); 4-а – зелений (серцева), 5-а блакитною (щитовидна залоза, горло), 6-а – синій («третє око»), 7-а – фіолетовий (проекція хребта на верхівку голови);

– 1-а і 7-а – знаходяться вертикально, тобто вхід-вихід і захоплюємо-виштовхуємо енергію;

– 2, 3, 4, 5, 6 – горизонтальні: вдих – скручування-стискання, видих – розпрямлення (по 7 разів).

  1. Синхронізація (виставляння) чакр строго вертикально: уявимо собі, як зверху з центру Всесвіту через 7-у чакру входить срібний промінець-нитка і упирається в 1-у чакру (куприк). Переконавшись, що чакри синхронізувалися, прибираємо (розчиняємо) умовну нитку і чакри готові до подальшої роботи.
  2. Внутрішня усмішка. Через «третє око» (або через тім’я) – блакитна енергія блискавки заповнює всі чакри, всі органи, починаючи з голови і закінчуючи кінчиками пальців ніг. Під час проходженні кожного внутрішнього органу тіла затримайте погляд на ньому, усміхніться, думайте тільки про хороше і відчувайте, які у Вас відчуття, побачивши орган. Якщо Ви відчули десь холод або неприємність, то затримаєтеся довше, приділіть цьому органу більше уваги – «продихайте» ним (подумки стисніть і розпряміть, «обмийте» його енергією).
  3. Дихання: кров’ю (на вдиху збираємо всю кров у області серця, на видиху – направляємо по венах назад до органів і до кінчиків пальців), лімфатичною системою (на вдиху збираємо всю лімфу у області черева, на видиху – направляємо по протоках назад), ендокринною (вегетативної) системою (статеві залози, надниркові, підшлункова, селезінка, вилочкова залоза, щитовидна залоза, мозок в центрі голови) (на вдиху збираємо на проекції хребта всі органи (залози), що входять в ендокринну (вегетативну) систему, і направляємо в центр мозку, на видиху – направляємо назад на початкові місця). П. п. – лежачи на підлозі, руки уздовж тулуба або як Вам зручно. (7 разів).
  4. Вправа “8”(прокачування енергії). 20-30 хвилин.

Енергетична «світла куля» кольору блискавки входить через куприк, підіймається вгору по хребту до верхівки, йде по краю черепа, входить через рот і по каналу «циган» усередині тулуба опускається вниз до куприка, далі роздвоюється і по зовнішніх задніх частинах ніг опускається вниз до п’ят, далі до пальчиків ніг, потім підіймається по передній зовнішній частині ніг і, з’єднавшись в одну, через куприк знову підіймається по хребту вгору, і до верхівки і знову у рот і т.д. (безперервна циркуляція енергії по вісімці).

Примітка: при відчутті ускладнень проходження енергії, затримайтеся на цьому місці, розігрійте і пройдіть далі, щоб прибрати блок, що створився.

Бажаю успіхів в освоєнні вправ і чудового самопочуття!

Володимир Володимирович Стешенко – валеолог

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *